To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

babyduck - Śro Lis 25, 2009 22:57

No i ja pochwalę socjal, szczególnie Gonza i Góró. Chłopcy są wyluzowani na maksa. :serducho:
Anonymous - Śro Lis 25, 2009 23:04

No, już mi lepiej :D

Oli napisał/a:
To się pytam czy to sheepraty.

Nie, nie są :wink: . Nie wiem czemu tak wyjaśniały i się wyprostowały, jak były młodsze, to były kręcone i soczyste :P

Oli napisał/a:
a dostałam waciane beżowe.

Przy porównaniu z beżową Gwiazdką widać różnicę :wink:

scorpio80 - Śro Lis 25, 2009 23:05

Oli napisał/a:
ja oczekiwałam pokręconego rudego, a dostałam waciane beżowe.
no dokładnie jak ja ..jedyny rex jakiego miałam to Abuś on był strasznie pokręcony ale moja mała terrorystka też jest sliczna jak przystało na księżniczkę :mrgreen:

Magnes napisał/a:
Goofy jak przyjechał od razu mnie wyiskał i wylizał
podobnie było z Gwiazdką..a dziś po powrocie z pracy zrobiła to samo... kocham to u ogonków :serducho:
Anonymous - Śro Lis 25, 2009 23:07

scorpio80, tylko, że Twoje jest naprawdę beżowe :lol:
scorpio80 - Śro Lis 25, 2009 23:43

Ren napisał/a:
Twoje jest naprawdę beżowe
wiem wiem :P chodziło mi tylko o pokręcony włos :D najważniejsze jest to , że pokochałam odkąd zobaczyłam :sirwwt:
Devona - Czw Lis 26, 2009 10:51

Zdjęć jeszcze nie zrobiłam, może dziś się uda, mam dzień wolny, ale muszę lecieć do weta i na uczelnię, więc nie wiem, jak to się skończy ;) .

Mała jest chudziutka i malutka, w końcu była najdrobniejsza z całego miotu w dniu wyjazdu, ale mi to nie przeszkadza, a nawet bardzo mi się podoba :D . Mąż stwierdził, że jest śmieszna i wygląda jak mały potworek, ale w pozytywnym sensie, tzn. podoba nam się to szczurze wcielenie gremlina :P . Oczywiście kiwająca się główka robi furorę, chodzimy patrzeć, jak na zmianę pije i kiwa głową :lol: . Młoda jest oswojona, nie gryzie, nie robi kupek poza klatką, ale jest strasznie płochliwa, co też mi wcale nie przeszkadza ;) . Na razie spędza czas głównie ze mną po pracy, noszę ją przy szyi pod golfem, a ona mnie grzeje swoim małym, łysawym ciałkiem i próbuje uparcie wygryźć dziurę w swetrze :serducho: (tak spędzamy wieczory, a po południu mąż się z nią bawi, bo ponoć sama się domaga zabaw :lol: ).

Anonymous - Wto Gru 08, 2009 17:20

teeee, ludzie, może by tak jakiś apdejt o rodzeństwie, hę? :D

ja melduję, iż Geralt się szykuje na nowego boskiego alfę :D gnojek niczego i nikogo się nie boi, wszędzie jest pierwszy, wtrąca się we wszystko :P w ogóleee jest słodziacha straszny :D leci do rąk, uwielbia bawić się z ludziem, uwielbia bawić się z chłopakami, zwłaszcza towarzystwo kilka dni starszego (i sporo mniejszego :P ) Imbira jest super ;)

podczas gdy piszę te słowa, w klacie Geralt pacyfikuje Imbira :P

Oli - Czw Gru 10, 2009 10:04

Gonzo zrudział, choć do ideału wujka Duplo mu jeszcze brakuje. ;) I ma cudownego rexowego irokeza przez cały kręgosłup. :D
scorpio80 - Czw Gru 10, 2009 13:00

Oli napisał/a:
I ma cudownego rexowego irokeza przez cały kręgosłup.
Gwiazdka ma tak samo i przez to jest taka cudowna . Pozatym nadal podgryza Lucky i nie ustępuje jej w niczym :D
gratis - Czw Gru 10, 2009 13:15

no, ale luuudkiii jakieś zdjęcia może co?
taki cudowny miot, powinniście się chwalic na lewo i prawo i pękac z dumy, a tu łaskawie ktoś raz na miesiąc napisze dwa zdania :P

Anonymous - Czw Gru 10, 2009 13:39

ta, do mnie przed chwilą przyszła paczka z kablem do aparatu - kupiłam ZŁY kabel :evil: :evil: :evil:

a Geralt zadrapał sobie powiekę, niby ranka malusieńka i ledwie ją zauważyłam, ale kreeew się lała, masakra.

Anonymous - Czw Gru 10, 2009 14:04

gratis napisał/a:
no, ale luuudkiii jakieś zdjęcia może co?

Dokładnie, babcia chce foty :foty:

scorpio80 - Czw Gru 10, 2009 14:35

no to zapraszam na podziwianie mojej Gwiazdki terrorystki :P http://scorpio80.fotosik.pl/albumy/713844-2.html
babyduck - Czw Gru 10, 2009 21:58

Oli napisał/a:
Gonzo zrudział, choć do ideału wujka Duplo mu jeszcze brakuje. ;) I ma cudownego rexowego irokeza przez cały kręgosłup.
Pooookaaaaż!
Oli - Czw Gru 10, 2009 22:46

jak przyjdziesz to sama obaczysz :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group