To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

Pyl - Czw Mar 29, 2012 21:44

Lux, chłopaki mogą jechać razem, więc wystarczą dwa transportery - jeden na Twoją wiosenną i drugi na chłopaków. Już z Martini trochę o tym rozmawiałam, bo jak widzę jak szybko rosną Wuszątka to na serio boję się, że za 2 tygodnie będą ogromni i żal będzie tego okresu. Niby będzie to wcześniej niż optymalny termin, ale w sumie od niedzieli będą już mieć 5 tygodni, więc tragedii nie ma.
Tylko wtedy transport chłopaków do Wrocławia musiałby być wcześniej niż za 2 tygodnie.
Do przemyślenia. Dzięki Lux za propozycję.
A co przyszłe domki na to?

Martini - Czw Mar 29, 2012 21:46

Pyl, tak jak Ci dzisiaj mówiłam - może uda się je wyprawić w czwartek - piątek razem z moją znajomą:)
natkapatka - Czw Mar 29, 2012 21:49

Lux, nie wiem czy Pyl, juz wyda maluchy.
Martini - Czw Mar 29, 2012 21:54

natkapatka, wyda wyda :mrgreen:
Lux - Czw Mar 29, 2012 21:56

No mi Martini wspominała, ze rozmawiałyście, ja tylko przytaknęłam :) Jak coś, to my chętnie. Tylko, ze mamy tylko jeden transporter jak coś. Ale bardzo chętnie się zaopiekujemy :) Nawet będziemy mieli jeszcze jedną, mniejszą klatkę, jakby trzeba było któregoś przezimować ;p

Off-Topic:

w ogóle, jakie są warunki przewozu szczurków w pkp? ktoś wie? coś się płaci, jak trzymać etc.?

Pyl - Czw Mar 29, 2012 21:56

Martini napisał/a:
natkapatka, wyda wyda
I wyśpi się wreszcie :lol:
Martini - Czw Mar 29, 2012 22:06

Lux napisał/a:
Offtopic:

w ogóle, jakie są warunki przewozu szczurków w pkp? ktoś wie? coś się płaci, jak trzymać etc.?


Trzymać w transporterze i koniec, czasem ostrożnie przewietrzyć, jeśli podróż długa. Zwierzęta nie potrzebują biletu.
Chyba jest temat o tym, nie? Nie pamiętam, nigdy mnie to interesowało specjalnie

taivas - Czw Mar 29, 2012 22:07

Lux, no spoko, jeśli da radę wcześniej przewieźć chłopaków, to ja jestem jak najbardziej za. Tylko muszę wiedzieć na pewno i dokładnie kiedy, żeby skombinować szybciej dunę na kwarantannę. :) natkapatka, a Ty co na to? :)
Lux - Czw Mar 29, 2012 22:19

Wtedy to by było w poniedziałek, w Gdańsku bylibyśmy około 19, jeśli się zdecydujecie, to wszystko dokładnie dogadamy :)

Off-Topic:

No właśnie znaleźć nie mogę tematu, ale może to ze mnie ciapa, więc zobaczymy, będę szukać dalej ;p

taivas - Czw Mar 29, 2012 22:29

Ale zaraz, w który poniedziałek, w TEN poniedziałek? :mrgreen:
Martini - Czw Mar 29, 2012 22:33

taivas, no przecież nie w Lany! Wuszątka bywają niegrzeczne, ale nie wystawimy ich na lanie z tego powodu!
Lux - Czw Mar 29, 2012 22:49

No ten, ten, teraz ;p 2/03/2012 ;p Stwierdziliśmy, że przejedziemy się po szczurkę, więc wyszło :D

W lany poniedziałek jechać nie będziemy, nie chcemy zmoczyć ogonów ;>

Motylove - Czw Mar 29, 2012 22:51

Łojojoo, to trza transport w tempie troszkę przyśpieszonym załatwić.
Ja osobiście staram się coś ze swojej strony (rodzinnej) załatwić, ale niestety, w przeciwieństwie do mnie, wszyscy myślą o swojej pupie bardziej. :evil:

taivas - Czw Mar 29, 2012 22:57

I'm in. :mrgreen:

Tylko trzeba smeg powiedzieć, bo ona miała nam przywieźć nasze wuszątka.

natkapatka - Czw Mar 29, 2012 22:57

Spoko może być:) Moge je odebrac na dworcu. Chyba, ze mi cos w pracy wyskoczy. A ja moge wczesniej podrzucic mniejszy transporter dla cłopaków na podroż.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group