To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

cytryn007 - Nie Sty 17, 2010 22:55

lol, spodziewałam się czegoś bardziej skomplikowanego, no ale dziekuje.


aaa a co do wyglądu to się wpasuje, ostatnio pani na stacji zapytałą się mnie o dowód! (w tym roku kończę 24...)

Anonymous - Nie Sty 17, 2010 23:14

Niedobre Wy, ja dopiero żem do domu wlozła, a Wy mnie o to ono posądzacie :mrgreen:

Było po prostu zajebiście :DD

Dziękuję M&M za wszystko, zwłaszcza za magię :D . Wszyscy jesteście super, kocham Was normalnie :serducho:

pixel - Nie Sty 17, 2010 23:16

Wonaczyłaś się do domu ;P
Mao - Nie Sty 17, 2010 23:19

Wrzucę trochę swoich zdjęć:







Wiem, że nie są jakieś super, ale coś tam i tak widać ;)

Mała Mi - Nie Sty 17, 2010 23:23

sachma napisał/a:
na focie zbiorowej zabrakło pixela bo się za szybko do domu zawinął... ale mamy dużo zdjęć pixela więc można w photoshopie wstawić jak będzie bardzo chciał :P

pixel napisał/a:
Ja właśnie wszedłem do domu, chciałbym również gorąco podziękować Małej Mi za to, że jest. Nie wiem czy jestem w posiadaniu słów które były by potrzebne do opisania, dlatego zrobię tak samo jak inni ludzie gdy spotykają się pierwszy raz z zadziwiającymi zjawiskami -> magia :D

sachma napisał/a:
a co do Mi, to z Maćkiem stworzyli tak rodzinną atmosferę, że ja, dzika nielubiąca zwalać się komuś na głowę osoba, czułam się u nich jak w domu i chętnie bym do środy została :P
no i tak dobrych placków ziemniaczanych nawet moja babcia nie robi!
a kanapeczki PYYYYCCCHHHHAAA!
Drań kot świetny i zaczepny, zmienia moje zdanie o kotach ;)

Ren napisał/a:
Dziękuję M&M za wszystko, zwłaszcza za magię :D . Wszyscy jesteście super, kocham Was normalnie :serducho:

OMG, zarumienilim się na maxa :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: wszystko robiliśmy z głębi serca, chcieliśmy abyście czuli się jak najlepiej - sprawiło nam to naprawdę ogromną radość - tacy jesteśmy ;)

pixel napisał/a:
Sachmy nie słuchajcie, bo ona miała jakieś dziwne sny o poduszkach, do tego posiada dar przekonywania innych do zdarzeń niezgodnych z ogólnie przyjętym wizerunkiem świata :D Pozatym jest kul :P

Reniowe to w ogóle jest paskuda i chyba nie mam czasu, żeby się tutaj dobrze rozpisać :D

Wunia lubi lodówkę, lubi na górze i ścięła włosy. A i jest młoda ... :mrgreen:

Heniok lubi wódkę :D

A L. to ja się nawet śnię po nocach :lol:
PIXUŚ :D , jesteś boski! opisy rozwaliły nas totalnie! nic dodać, nic ująć :)

pixel napisał/a:
PS. A bym zapomniał, pozdrawiam Drania.
Drań dziękuje! :) i również pozdrawia Wszystkich - jak wyszliście stał przy drzwiach, a potem chodził po chałupie i patrzył gdzieście się pochowali :(

sachma napisał/a:
Oby w sierpniu spotkała się ta sama ekipa ;) tylko tym razem ja nie śpię obok Gratis :P bo ona mnie tak kocha że swą miłością przygniata :P
hehe, nie da się Ciebie nie kochać, więc się nie dziwimy Gratis :P

dodam jeszcze, że rano eLka narzekała, że spała na wentylu od materaca i ją strasznie uwierał. Do końca jej nie rozumieliśmy, bo wentyl średnica 2,5 cm, gumowy nad głową, a ją w nogi uwierało... Rano okazało się, że pod materacem leżała sporawa plastikowa pompka od materaca, ale eLce sie nie chciało jej wyciągnąć :P Stwierdziła, że potem ułożyła sie tak, że pompka znalazła się w zgięciu nóg i było już dobrze :P Nasz Matołek :*

Ściskamy Was mocno i jeszcze raz dziękujemy za przyjazd i atmosferę!!! Pusto tu bez Was.. :( / Mama, Tata, Ciury i Drań :D

Anonymous - Nie Sty 17, 2010 23:27

no ja się chyba zaraz zapłaczę ! Nawet nie wiecie jak ja żałuję że mnie nie było ;(
L. - Nie Sty 17, 2010 23:30

Mi, życie, no życie :D

pixel napisał/a:
Wonaczyłaś się do domu ;P

chyba wYonaczyłaś się :P albo zonaczyłaś się xDDD

a, tak w ogóle, to jak Was czytam to się sama twarz śmieje :DD
banan od ucha do ucha :D

Off-Topic:
Viss, Cukinia jest HF ;d a i przy Othello zgubiłam literkę w point ; )

Anonymous - Nie Sty 17, 2010 23:33

Ja chcę jeszcze raz, najlepiej w przyszły weekend ;(
gratis - Nie Sty 17, 2010 23:37

sachma, niee! ;(
ja chcę przy Tobie spaaac! ;(
ale następnym razem mogę spac przy drukarce, najwyżej będę się ewentualnie w Ciebie wtulac :DD

MIIIII!!
Mamo! Ja wiedziałam, że ona jest cudna, ale nie wiedziałam, że aż tak. Samo patrzenie na Milenkę sprawiało, że człowieczkowi robi się tak cieplutko i w ogóle. Dziękiujędziękujędziękuję! :* I ja chcem do Was w sierpniu :oops:

Dzięki również Madzialkowi, Heniokom, Wu, którzy się ze mną użerali w taki czy inny sposób.

A no i jedno jest pewne. Do Olsztyna już w życiu nie przyjadę z większą ilością szczurów jak 2. Dla mnie to jedna z najbardziej pechowych wystaw. Na jednej ominęła mnie impreza podczas której Wu i Vedzionowy ze mną jeździli po szpitalach. Teraz po wetach. Koszmar.

Mała Mi - Nie Sty 17, 2010 23:38

Ren napisał/a:
Ja chcę jeszcze raz, najlepiej w przyszły weekend ;(

do Olsztyna tylko 4h ciapągiem :)

gratis napisał/a:
MIIIII!!
Mamo! Ja wiedziałam, że ona jest cudna, ale nie wiedziałam, że aż tak. Samo patrzenie na Milenkę sprawiało, że człowieczkowi robi się tak cieplutko i w ogóle. Dziękiujędziękujędziękuję! :* I ja chcem do Was w sierpniu
:oops: :oops: :oops: aż zatkało mnię :oops: :oops: :oops: i będziesz u nas w sierpniu! :)
gratis - Nie Sty 17, 2010 23:48

ale wiecie czego żałuję, że nie ma na zdjęciach Milenki, Macka i Pixusia

no i tak, ja chcę do Was, do Mi!

iiii... coś miałam pisac, ale zapomniałam

Oli - Nie Sty 17, 2010 23:50

gratis napisał/a:
Pixusia
bosze jak to brzmi... >< to już lepiej by było Łukaszka :P

noooooo dajcie te imprezoweeeee foty! :foty:

pixel - Nie Sty 17, 2010 23:51

Powinna być jeszcze grupowa seria zdjęć na kanapie :D
sachma - Nie Sty 17, 2010 23:53

nooo dobra, to obrabiam :P Pixel a mogę dać też twoją solówkę? :D majtki możemy sobie darować, ale resztę? :P aaaaaaaaaaaa ja przecie filmik na kom nagrywałam w kuchni!! to ten.. szukam już kabela :D
Oli - Nie Sty 17, 2010 23:54

sachma napisał/a:
majtki możemy sobie darować
:hahaha: oj widać działo się, działo :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group