To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Anonymous - Nie Lis 22, 2009 14:47

Dimishka napisał/a:
Ren specjalnie dla Ciebie:

Dziękować :serducho:

babyduck - Nie Lis 22, 2009 21:49

Warszawiacy! Prawdopodobnie we wtorek przyjadę do Wawy o 19.20. Może godzinę wcześniej, może później. Bardzo proszę o przesłanie na pw kto, kiedy i w jaki sposób będzie odbierał malucha (poza Oli, bo to już wiem) oraz o napisanie swojego nr telefonu (nie mam numeru do Scorpio i Magnes). na pw czekam do poniedziałku do 14, bo potem można mnie łapać wyłącznie na telefon. Jeśli ktoś nie zdąży skontaktować się przez pw to Ren lub ktokolwiek z moderacji ma mój numer.
Anonymous - Wto Lis 24, 2009 18:15

No i pojechały wszystkie moje wnuczki... Jest tak cicho, już za nimi tęsknię ;(

Proszę zdawać relacje od razu po odbiorze maluszków i :foty:

scorpio80 - Wto Lis 24, 2009 20:16

Gwiazdka już od prawie godz. u mnie :) jest taka malutka i słodziutka i to kopia mojego Abunia :serducho: Własnie sobie biega po łóżku i zwiedza , jest taka ciekawska :mysza: . Dołączyłam Lucky i co się okazuje staruszka ma gdzieś mała a nawet ucieka przed nią gdzie się da, na mnie, pod kołdrę .. Gwiazdka uparta wciąż za nią ale tylko kopniaczki dostaje bo Lucki totalnie ja olewa.. :shock: bałam się tej chwili bo pamiętam jak łączyłam moich chłopaków starszy wciąż atakował młodszego nawet na neutralnym terenie. Zbaczymy jak będzie w klatce ale to za parę godz. :mrgreen: oby było tak samo spokojnie

Off-Topic:
nocka mineła spkojnie , dziewczyny biegały po nowej klatce czasem było słychać piski ale zapewne to moja staruszka panikowała . Teraz odsypiają nocne gonitwy :lol1:


Renka nie wspominałaś, że Gwiazdka to taka mała terrorystka :DD

Oli - Wto Lis 24, 2009 20:28

;( a ja dopiero jutro wyściskam Gonzalesa ;( baby mi przesłała zdjęcie i chciałam się zapytać coś - Renka dlaczego go WYPRASOWAŁAŚ?! :twisted:
emileczka - Wto Lis 24, 2009 20:31

Gerthruda w domu w swoim M-3 z aneksem kuchennym :DD , jest taka malutka i kochana daje się całować :shock: . Zapoznała się z Rajką i Opalką i wszystko ok. Gorzej będzie z Frankami :( , ale najpierw musimy ją trochę podpaść, bo strasznie mała i mizerna :P , a wszystko po to aby miała dużo siły na ucieczkę przed Franczeskami :lol: . Zdjęcia będą pewnie jutro :)
Anonymous - Śro Lis 25, 2009 18:29

scorpio80 napisał/a:
Renka nie wspominałaś, że Gwiazdka to taka mała terrorystka

Musi pokazać kto tu jest księżniczką :P

Oli napisał/a:
Renka dlaczego go WYPRASOWAŁAŚ?! :twisted:

To pewnie od nadmiaru leżenia :lol:

emileczka napisał/a:
ale najpierw musimy ją trochę podpaść, bo strasznie mała i mizerna :P

Co wy za farmazony opowiadacie, toć to prawie najtłustszy fuzzik w stadku :P

magnes - Śro Lis 25, 2009 18:47

Goofy jak przyjechał od razu mnie wyiskał i wylizał. Potem latał po mnie i po łóżku :twisted: Straszny chudzielec z niego. :P
Łączenie przebiegło bezkrwawo i prawie bezpiskowo :P Tylko Draco za wszelką cenę chciał wąchać mu jajca :P Obecnie Gufiś śpi z chłopcami w hamaczku.

Anonymous - Śro Lis 25, 2009 19:27

ej co wy wszyscy narzekacie, że Gnojki są małe?! Geralt jest jak jeden i pół Imbira, a Imbir jest od niego tydzień starszy :D :D :D
Anonymous - Śro Lis 25, 2009 20:01

mataforgana, dzięki, przynajmniej ktoś nie narzeka, że dostał małe/chude :P . Po prostu dawno nie widzieliście małych fuzzów, o! :]
magnes - Śro Lis 25, 2009 20:11

Ren, ja nie narzekam :P w tym cały urok małych łysoli :serducho:
Oli - Śro Lis 25, 2009 21:44

mataforgana napisał/a:
ej co wy wszyscy narzekacie, że Gnojki są małe?! Geralt jest jak jeden i pół Imbira, a Imbir jest od niego tydzień starszy :D :D :D
ja na wielkość też narzekać nie mogę - Gonzales jest wielkości Tasia, który jest od niego przynajmniej miesiąc starszy...

Ale ponarzekam sobie na coś innego. Ren, czy nasze rexy to sheepratki? Bo jedyne co rexowe ma Gonzo to wąsy. :-P Futerko ma cudowne, bo jak z waty, ale ja tam rexa nie widzę. No i kolor... Beżowy?! :twisted:

Anonymous - Śro Lis 25, 2009 22:14

A idźta niedobre ludzie, więcej nie zrobię miotów, o! ;(

Nikt nie pochwali, nie doceni ;(

quagmire - Śro Lis 25, 2009 22:40

:glaszcze: ja chwalę i doceniam Reniu, chociaż malucha żadnego na oczy nie widziałam :P
Oli - Śro Lis 25, 2009 22:40

Ren napisał/a:
Nikt nie pochwali, nie doceni ;(
No wiesz?! Jak możesz. ;( Ja bardzo doceniam, bo maluch fantastycznie zsocjalizowany, w ogóle się nie boi, kupek nie wali, daje się całować i potrafi przycupnąć w dłoni schowany, jest bardzo duży jak na swój wiek itp. Tylko ja oczekiwałam pokręconego rudego, a dostałam waciane beżowe. :mrgreen: :serducho: To się pytam czy to sheepraty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group