To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Mao - Pon Cze 17, 2013 16:08

Pyl :glaszcze:
Nie liczyłam, ile było, a ile jest :lol: grunt, żeby czytali, a zwłaszcza w Chironie czasem na wizytę trochę poczekać trzeba :)

Pyl - Pon Cze 17, 2013 16:17

No dobra, niech będzie, widać w Płocku znają pojęcie "czytelnia" ;)
Kasik - Pon Cze 17, 2013 17:01

A ja spieszę donieść, że z Feniksa zniknęło 21 ulotek :DD

Resztę ulotek obiecuję roznieść jak najszybciej, skończyły mi się zajęcia, więc na pewno jednego dnia się za to zabiorę.

Pyl - Pon Cze 17, 2013 17:28

Kasik napisał/a:
z Feniksa zniknęło 21 ulotek
Dobrze, mam nadzieję, że szczury ich nie zjadły :>

Kasik napisał/a:
Resztę ulotek obiecuję roznieść jak najszybciej, skończyły mi się zajęcia, więc na pewno jednego dnia się za to zabiorę.
OK, czekamy na wieści jak Ci się uda.
Nikky - Pon Cze 17, 2013 18:37

Melduję, że jutro ulotki będą w Kajmanie, dzięki polskiej szkole i nauce :evil:
Starsza Pani - Pon Cze 17, 2013 20:14

Ulotki i plakat są na Gagarina na parterze (na blacie recepcji nie wolno rozkładać, więc wstawione są w stojak jakiejś firmy od psów). Nie wiem, czy jest sens dawać na piętrze, bo tam czynne tylko wtedy jak dr Marciński i dr od kotów przyjmuje. Dziś było zamknięte i brak recepcji.
Na Książecej nie było gdzie zaparkować (pojechałam po 19), więc spróbuję podjechać później.

Pyl - Pią Cze 21, 2013 16:05

Nikky, i jak, dotarły?

Starsza Pani, myślę, że warto. Do Marcińskiego sporo szczurniętych przychodzi, osobiście tam kogoś edukowałam w poczekalni na górze.

limomanka - Pią Cze 21, 2013 21:04

Byliśmy dziś w Silesia-vecie (lecznica gryzoniowa w Bytomiu) na przeglądzie. Jak weszłam to się zdziwiłam, że nie ma ulotek, a Pani doktor poprosiła o drugą porcję - bo pierwsza rozeszła się jak świeże bułeczki :mrgreen: I strasznie się cieszy z takich inicjatyw - uznała, że to (i wszelkie działania fundacji zajmujących się małymi zwierzętami) może spowodować, że wreszcie pojawią się na rynku leki typowo gryzoniowe, zamiast niosących różne dziwne skutki uboczne psio-kocio-ludzkich. Plakat wisi dumnie, a druga przewidziana porcja 50 ulotek również rozłożona.
Cegriiz - Sob Cze 22, 2013 01:18

Pyl, potwierdzam, że dr Karolina rozniosła ulotki po Galeriach i lecznicach ;)
Pyl - Wto Cze 25, 2013 17:04

limomanka, miłe wieści :) Bardzo mnie cieszą pozytywne reakcje i znikające ulotki. Jeśli by się okazało, że kolejna partia zniknie to dawaj znać, warto w takie miejsca dosłać kolejne.

Cegriiz, dzięki za info, już koloruję w pierwszym poście :mrgreen:

Pyl - Wto Cze 25, 2013 17:13

Melduję, że dotarł do mnie dodruk plakatów i ulotek :D
Jutro mam nadzieję zabrać się za pakowanie i wysyłkę.

Proszę o brakujące dane do wysyłki:

jancia - ocenę wielkości lecznic i adres do wysyłki (na PW)
tatankayotanka4 - adres do wysyłki (na PW)
olus_165 - adres do wysyłki (na PW)
jakasiek - kiedy będziesz w PV?
Akiś - jak Ci przekazać? Bywasz w Warszawie czy mam wysłać?
nimka - kiedy będziesz w PV?

Zizollo - Wto Cze 25, 2013 19:46

vetimus przyjął ulotki i plakat z otwartymi rękoma :)

w wolnym czasie pójdę skontrolować co słychać w lecznicach i cy ulotka ma wzięcie :]

Pyl - Wto Cze 25, 2013 22:24

Zizollo, :)
Jakby brakowało to już mamy dodruk i mogę dosyłać (choć lepiej w większych paczkach, ze względu na koszty).
A Polvet też już załatwiony? Bo u mnie jeszcze "czarny".

Zizollo - Śro Cze 26, 2013 08:47

Pyl, oki jak będę potrzebować to dam znać ale najpierw muszę skontrolować czy w ogóle jest nimi zainteresowanie.


Polvet jeszcze nie ;)

Pyl - Śro Cze 26, 2013 12:06

Zizollo, jasne :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group