To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

MadzikT - Nie Kwi 01, 2007 13:24

W tym tygodniu wrzuce zdjecia Euforia jest taka szybka ze nie sposob za nia nadarzyc ....
Tygrys - Nie Kwi 01, 2007 18:43

Ech żadne foty mi się nie podobają (czytaj-nic na nich nie ma oprócz rozmazanych plam :| ), spróbuję je dziś zmęczyć i wieczorem porobie fotencje, a wrzuce jutro...

[ Dodano: Wto Kwi 03, 2007 11:22 ]
No to wklejam hurtem fotki, babcia mysle bedzie zadowolona :)
Mały już nie jest mały, ejest prawie taki jak jego kumple z bolku ;)
postaram się go zmierzyć i zważyć.













[ Dodano: Wto Kwi 03, 2007 21:57 ]
No i co?? nikt sie nie zachwyca pieknym rexikiem i nie mniej pieknymi kapturami?? :evil: :P

sachma - Śro Kwi 04, 2007 09:27

a gdzie moj wnuk? :|

jaki on wielgasny... gdybys wstawila fote pod innym nickiem nie poznalabym go... slicznie wyrosl :) :shock: mozesz mu powiedziec ze babcia jest z niego dumna :mrgreen:

Tygrys - Śro Kwi 04, 2007 11:58

Wzrok Efika na mnie, mówię: babcia Ci przekazuje że jest dumna z Twojego grubego zadka :P , Efik: ziew, niuch, dupa do mnie, sen.
Pozwól że przekaże mu to jak go smerfy już nie będą atakować. :mrgreen:

Mały (taaa...) je wszystko co mu daję, niczym nie pogardzi, jedyne do czego przekonuje się powoli to chlebek rozmoknięty w mleku. jogurty wszystkie je, karmą dla kota nie pogardzi, herbatnikiem też nie, makaronik, owoce (czekamy na latoooo!!), warzywka. i dopiero on pokazał, do czego służy vibovit, swoim kolegom :)

Machamy do babci 4 łapkami, a reszta też się dołącza :)
Aaaa i Effi pozdrawia brata i siostry!!!!

devilline - Śro Kwi 04, 2007 16:16

śliczny 'maluch' ;) :serducho:
Katie - Śro Kwi 04, 2007 19:31

Śliczny młody mężczyzna :serducho:
I taki wieeelki :shock:
Chociaż mam wrażenie, że Es jest całkiem podobnych rozmiarów - przy starszych ogonach nie wygląda już jak dziecko.

Wiem, że miałam wstawić zdjęcia w weekend, ale wciąż nie mogę podłączyć się do komputera :x Na kabel czekam już od tygodnia, ale ma być dopiero w piątek, bo brakuje w hurtowniach... Przepraszam... A kiedy to nadrobię, to i tak wszyscy będziecie mieli mnie dość - to mogę z całą pewnością obiecać :P

edit:
No i nic z tego <-<
Kabel ma być w środę, a jak go nie będzie, to szukam na Allegro...

MadzikT - Wto Kwi 10, 2007 12:00

Euforia i Mysza
sachma - Wto Kwi 10, 2007 16:16

;( sliczne sa.. i takie duze :) wierze ze tez zdrowe - wzruszylam sie... patrzalam jak sie rodza.. to bylo tak niedawno a one wygladaja na tak dorosle..
SzczurkiOli - Wto Kwi 10, 2007 16:21

Rosną jak na drożdzach :)
Katie - Pią Maj 11, 2007 19:03

Maaam!!! Maaam dostęp do aparaaatu!!! :mrgreen:
Umieram z radości... nazbierało się 258 zdjęć na karcie, ale większość oczywiście nie wyszła :roll: W końcu udało mi się kupić czytnik kart i jestem w niebie :mrgreen:

Niektóre zdjęcia są starsze, niektóre nowsze - sama nie potrafię powiedzieć, które są które, bo aparat nie wstawia dat :oops:




Pozdrowienia dla babci i rodzeństwa :mrgreen:

Maniak - Pią Maj 11, 2007 19:06

Slicznie *_*
Anonymous - Pią Maj 11, 2007 20:00

Katie, to jasne, puchate to Escanor?! :o jeju...
L. - Pią Maj 11, 2007 22:00

o boże :shock: :shock: nie wierze, jaki grubasek :shock: :shock:
nie poznaje tego małego pana :mrgreen: :serducho:

Tygrys - Pią Maj 11, 2007 22:21

oooooo Effi tez macha łapką do brata!! i mówi na uszko że tęskni za męskimi zabawami!! :serducho: :serducho:
sachma - Pią Maj 11, 2007 22:37

a ja myslalam ze plamka na glowce mu zaniknie, a tu prosze jaki piekny spotted :D

sliczny jest :) wszystkie moje wnuki sa piekne! :) to byl naprawde udany miot :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group