To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot K SunRat's - Kundzia [*]

Oli - Nie Lut 13, 2011 09:29

Nie znajduję słów na opisanie Krasnalka, jest takl przecudny - lizawka, przytulak, zgrzytacz zębowy, skubacz uszu i kradziej kolczyków ^^ no jest cuuuuuudny! nie sądziłam, że jeszcze kiedyś (poza Duplem) zakocham się tak w jakimś mikro szczurze. :serducho:
anaa - Nie Lut 13, 2011 10:23

Nigdy nie mieliśmy tak oswojonych szczurasków jak Kayomi i Kiełka :shock:
Dziewuszki się kochają,tulą i tarmoszą :mrgreen:
Kochamyyyy :serducho: :serducho:

Agusia - Nie Lut 13, 2011 14:27

Nasz Koliberek aka Susełek (jak śpi) aka Rambo (jak nie śpi) jest małym masakratorem :)
Biega z prędkością światła, nie usiedzi spokojnie na rękach, ciągle w ruchu, ciągle broi.
Jego największą pasją jest gryzienie wszystkiego co napotka na drodze: ucho, nos, poduszka, usta, palec, chusteczka , rura itd, itd.
Jest przecudowny w tym wszystkim i mamy ogromny ubaw. Chłopaki go akceptują, czasami gdy baaardzo przesadza zostaje lekko spacyfikowany :)
No i taki z niego wiercipięta, że mam tylko jedynie nieostre zdjęcia :(

[ Dodano: Pon Lut 14, 2011 21:26 ]
Koliberek powinien mieć na imię Kangurek :wink:

aneczka1-13 - Wto Lut 15, 2011 13:45

Maluchy już u mnie. Podróż nie zrobiła na nich żadnego wrażenia. W transporterkru buszowały.W domu na dzień dobry Koćku oblizał mi rękę. W klatce już na samym początku zaczął skubać wapienko. Ogólnie cały czas buszowały i od razu zwiedziły całą klatkę.Karolek jest trochę bardziej odważny.
pseudomonas - Wto Lut 15, 2011 21:57

Nareszcie razem:) maluchy po przyjeździe wariowały i biegały, mają motorki w dupkach, są przesłodkie i przekochane... Liżą dłoń i przygryzają:) :sirwwt: Kami lgnie do ludzi, a Haruki jest bardziej rozbiegany... Cała rodzina oszalała na ich punkcie :P
więcej o maluchach http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9153

Dori - Śro Lut 16, 2011 11:12

Niby rude i niby beżowe małe liżące cosie już u mnie :-)

Dziękuję :-)

quagmire - Śro Lut 16, 2011 11:13

Dori, kiedy przyjeżdżam? ;P
Dori - Śro Lut 16, 2011 11:27

quagmire, jak się ogarnę :]
aneczka1-13 - Pią Lut 18, 2011 20:19

Tutaj jest wszystko o Koćku i Karolku oraz zdjęcia.
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9182

AngelsDream - Pon Lut 21, 2011 22:05

A ja dziś widziałam Kajko! :serducho:
Oli - Pon Lut 21, 2011 22:10

Krasnalek waży całe cudowne 125g :serducho: :mrgreen: i rozrabia jak pijany zając. O ile Honey trzyma się na uboczu i popiskuje cichutko podczas obwąchiwania, bunkruje się też po kątach, o tyle Krasnal jest panem diuny, skacze po wszystkich, łazi po głowach, łapie za ogony i udało mu się w ferworze zabawy wywrócić Karu (386g żywej wagi) na plecy i zagryźć niemożebnie. :lol: Ubóstwiam tego szkraba, normalnie chodzące zuo i występek. :D
Anonymous - Wto Lut 22, 2011 12:28

Musze zważyć Kenobika wreszcie, chociaż jakoś wątpię w efekt tych prób. :D

Kenobi łączy w sobie niespożytą ciekawość świata z nieśmiałością (ale nie strachem) i wielkim przywiązaniem do człowieka. Trochę to wygląda tak, że niby siedzi cały czas u mnie i czasem biega, ale najczęściej cały czas biega i niby siedzi u mnie. :D Nie wiem jak on to godzi ze sobą, ale jest nakolannym biegaczem. :serducho:
Jest delikatny i całuśny, za to bawi sie z ręka i chłopakami na całego, z zagryzaniem alfy i jeżdzeniem na plecach Iksiowi włącznie. :D

No i załatwia się tylko w klatce i tylko w rogach kuwety. :DD Normalnie, dzięki Jasiowi mam tak czyste stado, że jestem w nieustającym szoku. Kupy i siku lądują tylko w ściółce. :shock:
Brzuchy są czyste, bieluśkie i pachnące. :serducho:

quagmire - Wto Lut 22, 2011 12:32

Viss, specjalnie na Twoją alergię :D
Anonymous - Wto Lut 22, 2011 12:35

Wiesz, że chyba tak? Wsadzam codziennie nos w te brzuchole i nie padam trupem, tylko mogę całować pępuchy i Pępucha.
Zastanawiam się czy to nie dlatego, że brałam je z założeniem, że wykastruję jak najszybciej sie da. :D A tak, mam większą alergię na cudze niż swoje własne szczury. :shock:

Oli - Wto Lut 22, 2011 15:21

Viss napisał/a:
Musze zważyć Kenobika wreszcie, chociaż jakoś wątpię w efekt tych prób. :D
e tam, widziałaś jaka wiercipupa jest z Krasnalka, a na wadze ładnie usiedział (fakt, że ja ich w mały faunabox wkładam ale nie chciał uciekać)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group