To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Anonymous - Pią Gru 18, 2009 19:10

:foty: czekamy :D
yes - Pią Gru 18, 2009 19:20

ale prosze ie wywierac presji :wink: cierpliwosci chwilę. Roth pewnie ma jeszcze zajęcia, 2 miotynagłowie, adopcje, umowy, zaliczki, szczurze kupki i takie tam :lol:
Anonymous - Pią Gru 18, 2009 19:27

yes, ale ja nie naciskam a ni nic :P ja się poprostu tak cholernie ciesze że już nie wiem co mam ze sobą zrobić :oops:
scorpio80 - Pią Gru 18, 2009 19:36

ja też tak bardzo się cieszę i staram sie trzymac z dala od forum ,bo to chyba staje sie już nałogiem :P :P gdy mam tylko wolny dzień nic tylko tu siedzę i czekam na nowinki :D
Telimenka - Pią Gru 18, 2009 19:57

Ehh ja mam tak samo jak wy dziewczynki :D .
Ale jestem dobroduszna i zostawiam Roth pole do dzialania. Wierze,ze wie jak nas zadowolic :-P

futrzasta - Pią Gru 18, 2009 20:27

haha dokładnie tak jest, siedzi się cały dzień i odświeza strone i cały dzien zmarnowany :roll: jakoś udało mi się ciut wyluzować i zdystansować :P
Anonymous - Pią Gru 18, 2009 20:32

Ee dziewczyny ja tylko sprawdzam 30 razy w ciągu minuty :P
scorpio80 - Pią Gru 18, 2009 21:51

no nie sądziłam ,że taki nałóg jak forum istnieje :P ale juz wiem ,że to możliwe :DD a jak tam nasze dzieciaczki się rozwijają??
Anonymous - Sob Gru 19, 2009 09:22

wczoraj miały być zdjęcia , nie dobra Roth :P nie no żartuje , wiem że nie ma za bardzo czasu , ale mam nadzieje że dzisiaj będą ;( .
czarnaeve - Sob Gru 19, 2009 10:14

Hera napisał/a:
mam nadzieje że dzisiaj będą ;(
tez mam taka nadzieje :P
yes - Sob Gru 19, 2009 10:24

dziewczyny, ja wiem, ze tesknicie juz do swoich pociech. i ja ciekawa jestem jak Aileen się miewa, jak rosnie i rozrabia, jak siedzi w misce z siostrami i wcina ziarenka. czekajcie cierpliwie. w koncu jest czas przedświateczny, niektórzy w zwiazku z tym mają dodatkową robote. choćby to miało być za kilka dni nawe, to wiem, że każdy hodowca stara sie o kontakt z domkami i ich zadowolenie, ale bywa to też powodem całkiem niezłego stresu. uwierzcie. człowiek ma całą listę do zrobienia na dany dzień i wie, że jak nie zdąży, to go jeszcze na forum ofukają. posyłajcie całusy swoim maleństwom. jestem pewna, że nie będzie przerw długiej w dokumentacji fotograficznej jak już roth siądzie do tematu, to i zaległe nam podrzuci :]
Anonymous - Sob Gru 19, 2009 10:29

yes, ja to wszystko wiem i cierpliwie czekam ;) nie dobra yes ( tylko krzyczy na nas :P )
czarnaeve - Sob Gru 19, 2009 10:36

Off-Topic:
Hera :mrgreen:
Ja tam tylko tak glosno mysle :roll: :mrgreen:

yes - Sob Gru 19, 2009 10:52

bo ja taki strażnik jestem :lol:
Roth - Sob Gru 19, 2009 19:36

Wybaczcie nie ma fotek :(
Mam fotki, ale nie mogę ich umieścić :/ Mam straszne problemy z internetem. Jedna strona ładuje się chyba 5 minut, oszaleć można! ;( Na całej ulicy, na której mieszkam, wszyscy mają ten sam problem i nic zrobić nie mogę. I tak od wczoraj jest... Bardzo mi przykro, ale musicie cierpliwie czekać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group