To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

heniok - Czw Paź 22, 2009 10:52

Mały już z samicą i dwoma kluskami, liże go i ogrzewa, byleby zaczął pić mleko ...
To MUSI się udać jesteśmy tak blisko :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Anonymous - Czw Paź 22, 2009 10:53

O boże, to kciukam dalej ze zdwojoną siła :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Ava - Czw Paź 22, 2009 10:54

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Maluchu trzymaj sie!

babyduck - Czw Paź 22, 2009 10:59

maluszku, musi Ci się udać! Bądź silny, proszę :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Czw Paź 22, 2009 11:04

Oby, oby! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Badoha - Czw Paź 22, 2009 11:05

mały dasz radę :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
gratis - Czw Paź 22, 2009 11:05

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
da radę, musi!

quagmire - Czw Paź 22, 2009 11:09

Pij, pij, pij - proszę :kciuki:
nezu - Czw Paź 22, 2009 11:14

Pij myszeńko... Pij i walcz... :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Warto. Dla takiej babci warto przeżyć. Nie warto się poddawać.

Mangusta - Czw Paź 22, 2009 11:14

o kurcze, wchodzę na forum a tu takie wieści :( oby ten jeden szczęściarz się utrzymał. strasznie mi przykro...
sachma - Czw Paź 22, 2009 11:32

samica jest wielce zdziwiona konstrukcją duny.. w ogolę jej spojrzenie mnie powaliło, wkładam Eroska do niej, ona się popatrzała na mnie, na małego "jeszcze jeden?.. no dobra, też mój!" i mi go zabrała :) na razie nie karmi - sama karmi siebie, dosiadła się do mleka dla kociąt i chodzi ogląda teren..mam nadzieję że się uda..
gratis - Czw Paź 22, 2009 11:34

żeby teraz zaczął jeśc! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
quagmire - Czw Paź 22, 2009 11:37

Żeby samiczka zaczęła karmić :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Wierzę, bardzo mocno wierzę, że się uda.

katarzynek - Czw Paź 22, 2009 11:42

Trzymam kciuki za małego :kciuki: na pewno będzie mu dobrze u przybranej mamy. Będzie miał cieplutko i będzie miał mleczko. Musi być jakieś szczęsliwe zakończenie tej paskudnej historii...
gratis - Czw Paź 22, 2009 11:57

no misiu nie wygłupiaj się, jedz, słoneczko!! :serducho:
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group