To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Kiba - Śro Maj 06, 2009 21:44

Dory napisał/a:
Aha, i odrabiały dziś ze mną lekcje - najodważniej po biurku chodzą Delux, Danio i Demonik (oczywiście) :wink:


Mój mały kamikaze <3 Ech, czyli jednak nabrała tego rozpędu... :D

http://vrzucacz.chill-lab...4_452456781.jpg To zdjęcie jest przegenialne. Sfinks :D

Mao - Czw Maj 07, 2009 23:31

Servus Kiba! :D

Kiba napisał/a:
Jeszcze zauważyłam, że Dalia strasznie przypomina mi Hinatę EM w tym samym wieku <3

Potwierdzam, Dalia ma podobny wyraz pysiaka do Hinatki ^^

http://vrzucacz.chill-lab...5_653008838.jpg <--- on jest przesłodki ^^

Dory, a jak z charakterkami? :)
Kształtują się już jakieś ciekawe osobowości? ;)

Laura001 - Nie Maj 10, 2009 22:27

jak tam nasze maluchy? :serducho: :woow:
jullcia_ - Nie Maj 10, 2009 22:32

Diuna i Demolka to najpiękniejsze maluchy jakie w życiu widziałam! :shock: :serducho:
Niamey - Nie Maj 10, 2009 22:36

jullcia_, zgadzam się w 100%Z oczywistych powodów jestem zapatrzona w Diunę, ale zaraz po niej ubóstwiam Demolkę - jej imię świetnie pasuje do jej wyglądu - sprawia wrażenie bystrej i lekko zadziornej, a białe znaczenie, które wychodzi jej na pyszczek jest po prostu bosskie :wink:
Anonymous - Nie Maj 10, 2009 22:49

No wlasnie co u klusiow? Dory, zaniedbujesz nas :(
nezu - Nie Maj 10, 2009 23:11

Laski, no miejcie litość. ;)
Dory dopiero wróciła z wystawy. :P

Pewnie po szkole i jak odpocznie bedą jakieś informacje...

Niamey - Nie Maj 10, 2009 23:12

Ja myślę, że Dory odpoczywa po wystawie ;) A wszystkich przyszłych właścicieli maluszków powinna ucieszyć informacja, że tatuś miotu swoim urokiem zdobył tytuł szczura publiczności :DD
Lara - Pon Maj 11, 2009 12:33

Niamey napisał/a:
zaraz po niej ubóstwiam Demolkę - jej imię świetnie pasuje do jej wyglądu - sprawia wrażenie bystrej i lekko zadziornej, a białe znaczenie, które wychodzi jej na pyszczek jest po prostu bosskie :wink:


Z tym imieniem to już zostałam odpowiednio "postraszona", żebym uważała, bo imię jakoby może nieźle odwzorować charakterek i szczerze pisząc, do tej pory rzeczywiście tak było, ale w tym przypadku Demoleczka oszczędzi mi nerwów mam nadzieję ;P Imię przyplątało się samo, jak zwykle pod prysznicem. :mrgreen: Cieszę się że mała trafi do mnie, jestem w niej już mocno zakochana :serducho: Ale tak po prawdzie, to myślę że ten miot jest bardzo udany, wszystkie maluchy są tak urocze, że trochę Dory zazdroszczę że na może sobie każdego dnia tak tę gromadkę podziwiać.. ciapatki urocze!

Anonymous - Pon Maj 11, 2009 13:42

zapomnialam, ze wystawa byla, ajm sori.

No to w takim razie czekamy az Dory odpocznie ;P

Nakasha - Pon Maj 11, 2009 14:24

Diabełek duży, bardzo mnie to cieszy :] klateczka Wiewiórka 80 razem z Darkonem i Frostem już czeka :serducho:
sachma - Pon Maj 11, 2009 23:49

jak dzieciaki?

pisałam w smsie, ale napiszę i tu, na wszelki wypadek ;) czekam na screena ;)

Anonymous - Wto Maj 12, 2009 15:42

halo, halo, dzis juz wtorek :(
Niamey - Wto Maj 12, 2009 16:44

Pewnie już tak urosły, że ich nie poznamy...
Dory - Wto Maj 12, 2009 18:04

Ano, mam fotki :mrgreen: Zrzucają się :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group