To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Selldine - Sob Cze 08, 2013 13:50

A dziękuję, dziękuję :mrgreen: :lol:
katkanna - Sob Cze 08, 2013 20:39

Ulotki zaniesione do Sfory w Łodzi. Pani doktor powiesiła plakacik na honorowym miejscu na tablicy w poczekalni, a ulotki wzięła do gabinetu i powiedziała, że będzie je rozdawać osobom, bo w poczekalni zaraz znikną.
Muszę jeszcze podskoczyć na Łagiewnicką, ale to w jakiś luźniejszy dzień. Na razie codziennie po pracy mam coś na głowie i po prostu nie zdążam do lecznicy zanim ją zamkną. Dlatego tyle to trwa.

Pyl - Sob Cze 08, 2013 22:03

katkanna, dzięki, pokolorowałam w 1. poście :)
hekatomba - Pon Cze 10, 2013 17:50

Nie wiem, czy to właściwy wątek (jakby co, proszę mnie przenieść ;) ), ale śpieszę poinformować, że ulotki, które miały trafić do lecznicy "Na Polance" w Poznaniu, są tam i mają się dobrze. Plakat również :wink:
Vaco - Pon Cze 10, 2013 19:32

W Świnoujściu już wszystko poroznoszone, ale zdjęć póki co nie mam kiedy zrobić :(
Postaram się jak najszybciej Maćka wyciągnąć na moment. Jak chcecie to można wrzucić póki co te z telefonu

Pyl - Śro Cze 12, 2013 14:30

hekatomba, dzięki za info. Wątek odpowiedni :)

Vaco, dzięki, zaktualizowałam w 1. poście :kwiatek:

hekatomba - Czw Cze 13, 2013 17:23

W związku z tym, że w ostatnich dniach zaliczamy maraton po poznańskich lecznicach, kontrolujemy przy okazji stan ulotek i plakatów :wink: Dziś odwiedziliśmy Centrum Zdrowia Małych Zwierząt. Nawet udało mi się cyknąć fotkę :mrgreen:

limomanka - Czw Cze 13, 2013 19:04

Mamy załatwione pozostałe moje lecznice - Gliwice, Daszyńskiego i Tarnowskie Góry - Teofila Królika. Ulotki i plakat przyjęte miło i z zainteresowaniem.
Właśnie się zorientowałam, że nie napisałam, że w gliwickiej lecznicy na Toszeckiej nie oddano mi plakatu (który nie przeszedł weryfikacji władz lecznicy, a podejrzewam, że nawet tej weryfikacji nie został poddany), bo nie wiedzą co się z nim stało... Naprawdę nie ma sensu dokładać tam ulotek - sporo jeszcze leży.

Pyl - Pią Cze 14, 2013 15:57

hekatomba, :)

limomanka, już aktualizuję 1. post :)
Szkoda plakatu, ale czasem tak się zdarza. A skoro ulotki nie schodzą to nie dokładaj. Coś Ci jeszcze zostało? To może zobacz czy masz jeszcze gdzie je zostawić.
A czy whitelemurro odebrała od Ciebie ulotki? Nie wiesz co u niej z roznoszeniem? Dawno jej na forum nie było.

Szczurówka - Pią Cze 14, 2013 18:30

Kiedy mogę się spodziewać plakatów? :roll:
hekatomba - Pią Cze 14, 2013 19:01

Szczurówka, Pyl zapowiadała dodruk, który wg informacji sprzed dwóch dni właśnie trwa :)
limomanka - Pią Cze 14, 2013 19:21

Pyl, whitelemurro była za granicą, ale odbierze i rozniesie ulotki jak tylko się pojawi. Myślę, że da radę do końca czerwca.
Moje ulotki i plakaty zeszły wszystkie - wykorzystałam nadwyżki w dwóch mniejszych lecznicach, ale wszystko w pierwszym poście się zgadza :)

Pyl - Pią Cze 14, 2013 22:38

Szczurówka, jest dokładnie tak jak pisze hekatomba. Plakaty już są wydrukowane i czekają na odbiór. Ulotki będą się drukować albo w poniedziałek albo we wtorek, w zależności od tego jak się drukarnia obrobi z bieżącą robotą. Planuję, że pod koniec tygodnia wszystko będę rozsyłać.

limomanka, dzięki za info.

Mao - Pon Cze 17, 2013 15:47

Spieszę donieść, że plakat w Primavecie grzecznie sobie wisi niemal w centralnym punkcie ichniejszej tablicy, ulotki grzecznie leżą i w Primavecie, i Chironie - to Płock :)
Pyl - Pon Cze 17, 2013 16:06

Mao napisał/a:
ulotki grzecznie leżą i w Primavecie, i Chironie
Buuu... nikt ich nie chce?!? ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group