To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

monika123 - Czw Paź 03, 2013 12:21

Dzisiaj Gaja była na przeglądzie.Klinicznie zdrowa,wszystko prawidłowo, osłuchowo bez zmian.Zaczęła się tylko drapać, może po zmianie karmy albo jakieś pasożyty.Dostała Biomectin na kark.Po za tym jest cudowna.Pozdrawiamy.
heniok - Czw Paź 10, 2013 18:25

Maluchy już nie maluchy, dzisiaj skończyły roczek :urodziny: dla wszystkich michy smakołyków i zdrowia.

Proszę Was o info jak się mają roczniaki ?

monika123 - Czw Paź 10, 2013 19:11

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów i kolejnych roczków w zdrowiu życzy Gajunia.
najeli - Czw Paź 10, 2013 19:41

Wszystkiego najlepsiejszego dla rodzeństwa! :serducho: :serducho:


Gafa ma się świetnie. Nigdy nie była chora, dzielnie przewodzi stadu i jest w idealnej formie.
A dziś wygląda tak:



u mnie w temacie więcej zdjęć z urodzinowego wybiegu:
http://forum.szczury.biz/...p=914305#914305

Lavi - Czw Paź 10, 2013 19:54

Gambit też ma się wspaniale, chociaż jest dalej za duży i próbuję go odchudzić. Nie chorował ani razu przez ten rok i jest dzielnym alfą w swoim dwuszczurowym stadku :mrgreen:

Dla reszty rodzeństwa wszystkiego co najlepsze!!! :serducho:

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1380719_668922069806349_1754185648_n.jpg

quagmire - Pią Paź 11, 2013 09:58

Spóźnione życzenia urodzinowe :urodziny:
Lux - Wto Paź 29, 2013 13:40

Melduje, ze Glosia byla wczoraj u weta przyokazyjnie z reszta stada, osluchowo czysto, wszystko inne tez ok, bardzo sie spodobala zabrudzonym nosem :) musimy w koncu wstawic jakas fotke :p jak tam reszta rodzenstwa? :)
monika123 - Pią Lis 01, 2013 23:11

Meldujemy się z Gają i pozdrawiamy rodzeństwo oraz dziadka Henioka, Gaja wygląda tak:




aniołek - Czw Lis 07, 2013 07:37

Moje śmieciuszki ( Gini i Ginger ) choćby skończyły 2lata to i tak i tak będą moimi maluszkami :serducho:
Mają dużo energi i nigdy sią nie męczą ( może tylko Ginger ma więcej energi :wink: ). Pozdrawiamy wszystkich :)

hekatomba - Wto Gru 03, 2013 22:53

Gumka informuje dziadka henioka i rodzeństwo, że ma się dobrze, waży 430g i tylko na zdrowie można by nieco ponarzekać, bo ciągłe kichanie i mokry nosek trochę jednak doskwiera... Miesięczna antybiotykoterapia spowodowała, że na czas jej trwania objawy zmalały, ale po zakończeniu leczenia dolegliwości wróciły. Na razie zatem poimy Gumę sokiem z aloesu i liczymy, że przyniesie to jakieś pożądane rezultaty.

Niedawno brudnonosej pannie stuknął roczek, ale zachowaniem nie różni się od szczurzego podrostka :wink: Na wybiegach wszędzie jej pełno. Kocha zarówno szczury, jak i człowieka. Słowem, pocieszna z niej panna.


emileczka - Wto Gru 03, 2013 23:15

Gerunia w piątek miała usuwany gruczolak (poszedł na histo czekamy na wyniki) i przy okazji została wykastrowana. Miała też zrobione RTG, niestety widać powiększone serduszko, za tydzień będzie miała echo serca. Na zdjęciu RTG widać też ropnia w płucach - dostała antybiotyki. Pozatym łobuz z niej straszliwy nie ma czasu posiedzieć w miejscu ciągle gdzieś biegnie.
Zalecam kontrolnie zrobić rodzeństwu RTG.

aniołek - Sob Gru 07, 2013 11:37

Szczurasy są zdrowe i pełne energii. Nie pogryzły nic czego nie powinny od kiedy są u mnie. Wczoraj zrobiłam im z pudełek dom posiadający dwa piętra. Pozdrawiamy wszystkich.
Gini, Ginger i Ja :)

emileczka - Wto Gru 10, 2013 12:19

Gera miała guza gruczołu mlekowego-rozrost włóknisty - tak wyszło na histo, także nic strasznego, choć w młodym wieku. Mam nadzieję, że dzięki kastracji nic jej już nie urośnie. Dzisiaj jedziemy na echo.
quagmire - Wto Gru 10, 2013 12:21

To dobrze :)
Niech echo też wyjdzie dobrze :serducho:

Pyl - Wto Gru 10, 2013 13:03

emileczka, super :) Z wszystkich guzów te lubię najbardziej :)
Trzymam kciuki za wyniki echa :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group