To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot W SunRat's - rezerwacje str.14, MAMY ROCZEK!

kartofel - Wto Lip 03, 2012 15:56

Czy dobrze liczę,że Wuszczurki jutro kończ± pół roku? Krótki raport o Wi¶cie i Wio. Obydwie nadal zachowuj± się jak dzieciaki, choć już nieco przytemperowane przez stado. Wi¶ta jest większa, za to Wio da się zamkn±ć w dłoniach jak chomiczka. :] Wi¶ta odskakuje na obce dĽwięki, Wio one przyci±gaj±. Wi¶ta niechętnie się przytula, Wio i owszem, ale to ona woli być iskaczem i kosmetyczk±. Wio (lub jak czasem na ni± mówimy Wiosna aka Porzeczka od pięknych porzeczkowych oczu) w ogóle jest naczelnym podjudzaczem bójek, zaczep± i gwałcicielk± wszystkich podczas rujek. A do tego niejadkiem - s± ciekawsze rzeczy niż jedzenie. Za to Wi¶ta bardziej ogarnia sens obrotu na smakołyk. :lol: Takie to dwie różne słodkie szczurzynki. Zdrowe!

Wi¶ta

Wio

quagmire - Wto Lip 03, 2012 19:16

Jaki słodki brzuchal ma Wio :)
Karena - Wto Lip 03, 2012 21:45

Wszystkim W życzę samych najlepszo¶ci :serducho: !!!

Woodoo jest prze kochana. Spraw± priorytetow± jest dla niej zabawa na wybiegu z człowiekiem. Ciekawska, kochana, miziadło. Całkowicie urzekaj±ca. W stadzie robi za pluszow± zabawkę. Wszyscy chc± z ni± przytuleni spać. Cudowna. :serducho:

Pawlo - ¦ro Lip 04, 2012 10:54

Wi¶ta i Wio charakterem prawie w 100% odpowiadaj± mojej Wenecji i Wiennie :wink:

Zdrówka życzę wszystkim W-szczurkom, oby nic się ich nie czepiało :kciuki:


Miejskie siostry:

Pućka - Czw Lip 05, 2012 14:08

SpóĽnione ale s±: Wszystkiego najlepszego!

Watsonek waży trochę ponad 400g, jest bardzo ruchliwy, zaczepia innych kolegów, nie daje się zdominować, więc s± ci±głe walki z Nicponiem, który chce się wbić na alfowski stołek. Na razie wygl±da to raczej jak zabawa, z Gałgańcem też się fajnie zaczepia:) Ostatnio zrobił się bardzo miziasty, zasypia mi na rękach podczas miziania :serducho:

nowokaina - Pi± Wrz 21, 2012 14:53

Fotki z nowego domku :)


heniok - Pon Gru 03, 2012 14:55

Mamusia miotu na wystawie w Warszawie otrzymała nominację do championatu i 91 pkt.




Wicia – I miejsce uszy standard, szczur II sędziego, nominacja do championatu, 90,5 pkt.


Pawlo - Pon Gru 03, 2012 20:55

Gratuluję obu pięknym szczurkom! Mi niestety nie udało się tak ustawić planów, bym mógł z moimi dziewczynami trafić na wystawę. Ale za to ostatnie okresowe badanie u dr. Mikłusza przeszły bez problemu (byłem kilka dni temu). Nie mam niestety aparatu na stanie, ale postaram się za jaki¶ czas ogarn±ć parę zdjęć ¶licznotek :)
heniok - Czw Sty 03, 2013 11:25

Dzisiaj kończymy pierwszy roczek :mrgreen:

Wszystkim życzę dużo zdrowia i smakołyków :urodziny:

Wicia zdrowa, radosna i podejrzewana o alfowanie, ma cudowny nawyk po otwarciu klatki łapania za palce i wci±gania dłoni do ¶rodka.

A co u rodzeństwa ?

quagmire - Czw Sty 03, 2013 11:51

Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich :D
No a szczególnie dla Wiciucha :serducho:
:urodziny:

Zizollo - Czw Sty 03, 2013 14:20

:urodziny: wszystkiego naj i duuużo zdrówka :D
wymiziać wszystkich solenizantów, solenizantki :tummykiss:

Pawlo - Sob Sty 05, 2013 17:24

Wienna i Wenecja maj± się super. Żadnych chorób, tylko dużo miło¶ci :) Wszystkiego najlepszego solenizantom i solenizantkom!
Karena - Sob Sty 05, 2013 18:14

Zaległe Najlepszego :) !

Woodoo ma się ¶wietnie ^^

kartofel - ¦ro Sty 16, 2013 22:08

Również zaległe wszystkiego naj. Wi¶ta i Wio s± smukłe i wszędobylskie. Wio to trzpiotka i denerwuje starsze dziewczyny, Wi¶ta ładnie się z nimi dogaduje.
wushu - ¦ro Lut 20, 2013 00:16



Ruda Wushu ma się wybornie. Jak dot±d nigdy nie chorowała poza tym, że miała dosłownie leciusieńki szmerek w górnych drogach oddechowych (Nirvana j± zaraziła ale Ruda nawet nie kichała) ale od razu dostała lek i nic jej się nie rozwinęło.
Od jakiego¶ czasu wreszcie ma troszkę ciałka. W sumie to do roku wolała biegać, interesować się człowiekiem, uciekać permanentnie z klatki i wchodzić po schodach żeby mnie budzić... niż je¶ć. Nareszcie jest taka akurat mięciusia.
Ma cudowny charakter, jest ogromn± optymistk± i do każdego się pcha. Bardzo wszędobylska, nienawidzi siedzieć w klatce :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group