To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Nakasha - Czw Maj 10, 2012 21:38

Dori, bardzo dziękuję za informację...
Dori - Czw Maj 10, 2012 22:23

Proszę bardzo.
Nakasha, co może oznaczać w tym przypadku "sekrecja"?

Nakasha - Czw Maj 10, 2012 22:43

Dori, nie mam pojęcia, muszę zapytać moich wetów. ;)
Dori - Czw Maj 10, 2012 22:56

Mi pani doktor powiedziała tylko, że to wygląda, jakby histopatolog nie był do końca pewien, czy to, co badał, było zmianą o charakterze nowotworowym, czy tylko rozrostem tkanek. Wetka natomiast twierdzi, iż to było na tyle paskudne, że wyglądało jej na nowotwór.
Aczkolwiek nie wiem, czy w tym momencie nie piszę bzdur i czy to w ogóle coś wnosi do tematu :p

Nakasha - Czw Maj 10, 2012 23:06

Dori, ma sens. :) Jak najbardziej jest coś takiego jak gruczolako-włókniak. ;) Guz może "wyglądać" paskudnie, ale mnie interesuje bardziej, jaki to nowotwór i czy się dziedziczy, więc w tej kwestii bardziej ufałabym histopatologowi. ;)
Dori - Czw Maj 10, 2012 23:18

Czy się dziedziczy i czy się "niesie" po rodzeństwie... Twiggy niby ma się dobrze, jest pogodna, ma apetyt, mieszka sobie pod biurkiem w gnieździe ze szmatek i wyłania się zawsze, gdy czuje jedzenie, ale nie jest wolna od guzów. Ma taką rozległą, "wodnistą"? zmianę na boku, jak na mój gust niemożliwą do usunięcia, no i w miejscu styczniowych wycinanek coś zaczyna się pojawiać. Nie jestem optymistycznie nastawiona, co do Twiggy pod wpływem narkozy, jednakże za tydzień pójdę z nią na macanie do lecznicy, niech mądrzejsi ode mnie zadecydują. Bo to też jest nierówne i kalafiorowate, a nie wierzę, aby to były siakieś pooperacyjne zrosty. Ale mogę się mylić, jak zawsze z resztą ;)
Dori - Nie Maj 13, 2012 10:04

BTW, co słychać u reszty szczurasów z tego miotu?
Fiona - Pon Maj 21, 2012 14:38

Dori napisał/a:
BTW, co słychać u reszty szczurasów z tego miotu?


Tosca (Tośka) to okaz zdrowia.
Zawsze byla szczuplutka, teraz troszke przybrala na wadze.
Jedyny problem to to, ze jako jedyny moj szczur nie lubi rak...
Ale to problem raczej czlowieka niz ciura :(

Nakasha - Pon Cze 04, 2012 09:56

Teyla:


rodent - Sob Cze 30, 2012 15:19

Wszystkiego najlepszego z okazji Drugich Urodzin zgrai Miotu T. Dużo zdrowia, długich wybiegów oraz zawsze pełnej miski a także czegoś dobrego na popitkę w poidle.
Sto Szczurzych Lat dla was. :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:

Nakasha - Sob Cze 30, 2012 15:28

Wszystkiego najlepszego! :DD
Fiona - Pon Lip 02, 2012 11:19

Sto lat! :)
agata-air - Pią Sie 17, 2012 22:18

Thien do tej pory miewała się świetnie, nie miała najmniejszych problemów. Niestety trzy dni temu pojawił się jej guz pod tylną nóżką i rośnie ekspresowo. Umawiamy się na wycięcia...nie ma wyboru :(
Nakasha - Pią Sie 17, 2012 22:55

agata-air, będę trzymać kciuki! :kciuki:
Fiona - Pon Sie 20, 2012 11:12

Tosia dzielnie zniosla operacje gruczolakow (31.07): nawet nie byl potrzebny kolnierz. Wszystko ladnie sie zagoilo i Malenstwo wrociło juz do duzej klatki.

Agatko,
Trzymamy kciuki za Siostrzyczkę! :kciuki:
F.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group