To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

L. - Nie Sty 17, 2010 20:49

Oli, nawet dwie osoby :D
było odgórne zarządzenie, że tradycje Oli trzeba pielęgnować :}

Oli - Nie Sty 17, 2010 20:49

:*
sachma - Nie Sty 17, 2010 20:51

no ja mam same imprezowe foty o.O więc ich nie wrzucę ;) ale to co mam i mogę to dam ;)





nasze wszystkie nagrody ;)



kilka fot z pierwszego dnia ale było za ciemno i mi się foty nie podobały więc przestałam robić :P





wszystkie puchary i kotyliony ;)




no i szczurzy pokój u Mi ;)


Anonymous - Nie Sty 17, 2010 20:59

ale fajna ekipa ! Poznaję parę osób ! :D
a mnie tam nie było ;(

Oli - Nie Sty 17, 2010 21:02

pokój powalający... :mrgreen: napiszcie kto jest kim na zdjęciu (ja wprawdzie nie poznaję 3 osób tylko ale wiadomo jak to jest ;) )
sachma - Nie Sty 17, 2010 21:03

na focie zbiorowej zabrakło pixela bo się za szybko do domu zawinął... ale mamy dużo zdjęć pixela więc można w photoshopie wstawić jak będzie bardzo chciał :P
Oli - Nie Sty 17, 2010 21:08

daaaajcie te z imprezyyyyy... :twisted:
futrzasta - Nie Sty 17, 2010 21:09

pierwszy raz byłam na wystawie szczurków. fajnie było zobaczyć na żywo wszystkie futrzaste i te mniej :wink: piękne.... tylko zazdrościć że takie cuda macie w domach :) no i fajnie było użytkowników forum pooglądac, żeby tylko jeszcze wiadomo było kto jest kim :P najlepsza "bagażowo ciuchowa" wystawa była za waszymi plecami :lol: szkoda, że nikt zdjecia nie zrobił
sachma - Nie Sty 17, 2010 21:12

pierwszy rząd od prawej :
Roth, Emilka, Azi, Badoha, Ren, Wu, Viss, ja ;) i Neverstine, znów od prawej, Heniok, Shy, baby, pół twarzy L. bo jak zawsze zołza się chowa.. dalej dimishka, między głową Ren i Wu jest Gratis, z tyłu wysoki Arthas i między mną a Viss przykro mi bardzo, ale nie wiem kto :/ nie usłyszałam nicka :/

futrzasta ładnie to tak się nie przedstawić? chyba że jak się przedstawiałaś to ja latałam :P

Oli - Nie Sty 17, 2010 21:14

sachma napisał/a:
między mną a Viss przykro mi bardzo, ale nie wiem kto :/ nie usłyszałam nicka :/
no właśnie nie wiem kto to te dwie osoby między wami :?
pixel - Nie Sty 17, 2010 21:56

sachma, nie no zdjęcia imprezowe jak najbardziej wrzucić, ale moje indywidualne z piątku jak śpiewałem to chyba mnie nie kręci ; p

Ja właśnie wszedłem do domu, chciałbym również gorąco podziękować Małej Mi za to, że jest. Nie wiem czy jestem w posiadaniu słów które były by potrzebne do opisania, dlatego zrobię tak samo jak inni ludzie gdy spotykają się pierwszy raz z zadziwiającymi zjawiskami -> magia :D

Następna sprawa, to szkoda, że Gromada Squad nie pojawił się w sobotę, MOIM skromnym zdaniem było lepiej niż piątek. ale powiedzmy, że rozumiem :P

Dla Gratisowej z powodu Figo, przypominam, że twój ból jest miarą serca jakie wkładasz w te szczury, tak więc spójrz na to z tej strony, że to mogło się przytrafić wielu innym osobom które nie są tak oddane 'sprawie'. Trzymaj się i nie puszczaj :P

Sachmy nie słuchajcie, bo ona miała jakieś dziwne sny o poduszkach, do tego posiada dar przekonywania innych do zdarzeń niezgodnych z ogólnie przyjętym wizerunkiem świata :D Pozatym jest kul :P

Reniowe to w ogóle jest paskuda i chyba nie mam czasu, żeby się tutaj dobrze rozpisać :D

Wunia lubi lodówkę, lubi na górze i ścięła włosy. A i jest młoda ... :mrgreen:

Heniok lubi wódkę :D

A L. to ja się nawet śnię po nocach :lol:

i wiele wiele innych, ale jak widać coraz bardziej nie mam siły się rozpisywać, może potem uzupełnie posta :mrgreen:

PS. A bym zapomniał, pozdrawiam Drania.

Oli - Nie Sty 17, 2010 21:59

pixel napisał/a:
z piątku jak śpiewałem
:lol: oj chciałabym to zobaczyć!!! to co pixel, następnym razem duecik? ja tańczę, Ty śpiewasz :D
L. - Nie Sty 17, 2010 21:59

sachma napisał/a:
między mną a Viss przykro mi bardzo,

to Mao i Maowy :D :D

NIEPRAWDA! ja się wyjątkowo nie chowałam... byłam święcie przekonana, że mnie widać .
może madzial będzie coś miała.

x x x

pixel, i co ja na to poradzę? :P

pixel - Nie Sty 17, 2010 22:05

ehh Oli tam było stanowczo za dużo alkoholu, na początku mnie to też śmieszyło ale jak mi Shy po raz n-ty wypomniała to zaczęło mi być troszkę smutno ; /
sachma - Nie Sty 17, 2010 22:08

pixel napisał/a:
Sachmy nie słuchajcie, bo ona miała jakieś dziwne sny o poduszkach, do tego posiada dar przekonywania innych do zdarzeń niezgodnych z ogólnie przyjętym wizerunkiem świata :D


jjjaaaaaaaassssssssssnnnnnnnnnne ;) myśl tak dalej, ja mimo wszystko będę przy kolejnej okazji (a mam nadzieję że się wydarzy ;) ) poduszkę swoją trzymać z dala od ciebie :P a i trasę ci na pierwszą noc do drzwi wyznaczyć trzeba, cobyś znów po ludziach nie deptał :lol:

a co do Mi, to z Maćkiem stworzyli tak rodzinną atmosferę, że ja, dzika nielubiąca zwalać się komuś na głowę osoba, czułam się u nich jak w domu i chętnie bym do środy została :P
no i tak dobrych placków ziemniaczanych nawet moja babcia nie robi!
a kanapeczki PYYYYCCCHHHHAAA!
Drań kot świetny i zaczepny, zmienia moje zdanie o kotach ;)

Oby w sierpniu spotkała się ta sama ekipa ;) tylko tym razem ja nie śpię obok Gratis :P bo ona mnie tak kocha że swą miłością przygniata :P


oj tam pixi ty teraz gwiazda youtoube będziesz cieszyć się powinieneś :P ;) ciesz się bo nie łatwo stać się tak lubianym koziołkiem ofiarnym na wystawie :P
a od Ren nawet usłyszałeś że się coraz przystojniejszy robisz :P cieszyć się trzeba a nie smutkać :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group