To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Anonymous - Wto Lis 17, 2009 14:47

babyduck, a kiedy będziesz wiedzieć na 100% ? Bo niestety raczej nie da rady teraz, bo nawet nie mam w czym ich wysłać.
babyduck - Wto Lis 17, 2009 15:02

Reniołku, zaraz się jeszcze dopytam dyrektora. Chodzi oczywiście o następny wtorek, 24.11.
Jeśli Oli pożyczy fauna, to chyba nie będzie problemu z przewozem. Sama mogę wziąć małe fauna albo transporter.
Max do czwartku postaram się określić na 100%.

Anonymous - Wto Lis 17, 2009 17:04

babyduck, byłoby super :) . Będę w takim razie czekać na wieści :wink: . A jeśli nie wypali, to zapraszam scorpio, skoro się zaoferowała :P
scorpio80 - Wto Lis 17, 2009 18:01

oczywiście moja oferta jak najbardziej aktualna :-P do czasu aż babyduck się okresli co może w tej sprawie zadziałać :)
Roth - Wto Lis 17, 2009 18:49

Trochę się teraz pogubiłam.

Dziewczyny ja mam adres Mosina, ale mieszkam prawie że w Puszczykowie :D Mam 10 minut pieszo do dworca (stacja Puszczykówko), a do Mosiny na dworzec to rowerem bym musiała dojechać dla porównania :D Ja po prostu w niedzielę nie mogę być w Poznaniu, bo nie będę mieć samochodu, ale w Puszczykowie jak najbardziej malucha mogę podrzucić.
Zdecydujcie, co robicie i dajcie mi znać. Ja mogę odebrać maluchy w każdy dzień tygodnia.

Devona - Wto Lis 17, 2009 18:55

Roth, ja już napisałam do Ciebie pw, a nawet dwa ;) .
babyduck - Wto Lis 17, 2009 21:04

Szef potwierdził mój wyjazd. Do ustalenia została godzina wyjazdu, ale to nie wcześniej niż w poniedziałek, bo nie ja o tym decyduję. Będzie to popołudnie/wieczór. Tak więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to mogę zabrać maluchy.
Anonymous - Wto Lis 17, 2009 21:05

babyduck, super, w takim razie jeszcze się dogadamy co do godziny :)
wuwuna - Wto Lis 17, 2009 21:10

babyduck napisał/a:
Będzie to popołudnie/wieczór. Tak więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to mogę zabrać maluchy.
Babuś genialnie. Ja niestety i tak bym nie dała rady, bo w week będę w domu :(
magnes - Wto Lis 17, 2009 21:18

Ren napisał/a:
Jutro będą nowe foty
I co z fotami? :P
wuwuna - Wto Lis 17, 2009 21:25

Magnes napisał/a:
Ren napisał/a:
Jutro będą nowe foty
I co z fotami? :P

Właśnie!
A wagi to jeszcze prościej skombinować, więc poproszę :P

scorpio80 - Wto Lis 17, 2009 21:47

no to teraz tylko czekamy na przyjazd dzieciaków do Wawy :) juz odliczam dni do wymiziania mojej Gwiazdeczki :tummykiss:
Anonymous - Wto Lis 17, 2009 22:14

Przepraszam Was, ale fot nie będzie, musiałam wcześniej oddać aparat :( . Za to wagi mogą być jutro :wink:
wuwuna - Wto Lis 17, 2009 22:20

Cytat:
Przepraszam Was, ale fot nie będzie, musiałam wcześniej oddać aparat
więc nie marudzimy, zaraz sami pomiziamy :DD

Mój pierwszy męski fuzz, ach czuję się...hm GENIALNIE? To chyba i tak mało powiedziane.

Ren napisał/a:
Za to wagi mogą być jutro
Więc czekamy. :D
Oli - Wto Lis 17, 2009 22:22

baby, to weekend się zgadamy to Ci przekażę fauna. Czy na dziewczynki też coś chcesz czy masz własne?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group