To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Anonymous - Śro Maj 06, 2009 14:52

hihi, no, Owieczka Dolly :mrgreen:

Za dwa tygodnie maluchy beda sie rozjezdzac? :brewka:

Niamey - Śro Maj 06, 2009 15:16

Nasze kochana śliczność :oops: http://vrzucacz.chill-lab...5_509340820.jpg
L. - Śro Maj 06, 2009 16:32

To czy szczur jest fuzzem czy rex'em widać jeszcze przed otwarciem oczu.
Przepraszam, ale tego nie da się pomylić :/

Dlatego też uważam rezerwacje powinny być dopiero po otwarciu oczu przez maluchy.
Raz, że unikamy nieporozumień/błędów związanych z odmianą szczura.
Dwa mamy pewność, że maluch dożyje. Bo nikt nie może dać gwarancji, że np. samicy coś nie odwali i stwierdzi, że maluch jest za słaby i należy go zjeść. A po otwarciu oczu tej obawy niema.

sachma - Śro Maj 06, 2009 16:56

L., ale mi rex pasuje, ja rezerwowałam albo fuzza albo rexa.. tu chodzi o to że Dory o tym wiedziała i nawet mi słowem nie wspomniała! kompletnie mnie olała! (mimo że dobrze wie że w przypadku rexa musiałabym zmienić plany co do linii i ściągnąć coś z zagranicy, a na to trzeba czasu!)
Dory - Śro Maj 06, 2009 19:03

Sachma, po pierwsze - Tobie mówiłam przez telefon, że raczej fuzzów nie ma, kiedy dzwoniłaś za 1 razem ustalić cenę. Wiem, że nie potwierdziłam tego, ale ja naprawdę miałam ciężki tydzień!
Po drugie, nie życzę sobie, żebyś mówiła o mnie per gówniarz. To nie jest pierwszy raz, kiedy proszę Cię o pohamowanie języka względem mojej osoby (i nie tylko ja, więc się zastanów, jak się zachowujesz). Naprawdę nie miałam głowy do forum i zapomniałam napisać o fuzzach oficjalnie.
Po trzecie, jestem początkująca - nigdy nie widziałam malutkiego fuzza i od razu mówiłam, że mogę się pomylić - może Tobie się wszystko na początku udawało i nigdy Ci się noga nie powinęła, ale moje początki są najwidoczniej pełne potknięć.
No i na koniec - ja Ci jej brać nie karzę: możesz zrezygnować, jestem na to przygotowana. Wiem, że chciałaś dumbo fuzz i bynajmniej nie "przetrzymywałam" Cię z rozmysłem, żeby mieć chętną.

Wszystkie domki za pomyłkę przepraszam... może nie jestem jeszcze nieomylna przy rozpoznawaniu odmian u kruszynek, ale szczurami opiekuję się świetnie... jeszcze się te wąsiki rozpoznawać nauczę, I promise :oops:
Babik ma się już o niebo lepiej, więc teraz będę miała więcej czasu dla forum - można mnie znów molestować :-P Dziękuję Wam za zrozumienie i przepraszam za poślizg.

A teraz przyjemności - czyli waga brzdąców i mamusi :mrgreen: :
Tata - 636g
Mama - 395g
Danio - 47g
Duszek - 41g
Diabeł - 46g
Demon - 41g
Dingo - 38g
Demolka - 40g
Diuna - 41g
Dalia - 43g
Delux - 39g
Dżyliki - 43g
Delice - 41g
Dolly - 41g
Malce jw. ważą średnio ok 40g - niektóre grubaski się wybiły, bo cały czas przysysają się do mamy :] Poza tym, maluchów nie da się zważyć na czczo, bo niektóre do ważenia trzeba było dosłownie odrywać od cyca :-P

Laura001 - Śro Maj 06, 2009 19:34

Dory mi się rexy podobają i rezygnować nie będę napewno:serducho: :mrgreen: a na fuzza chyba jeszcze się zapiszę u Ciebie na jakiś kolejny miot jeżeli będą bo mama bardzo łysego chce :wink: ale o tym mam nadzieje pogadamy przy odbiorze maluchów :mrgreen:
Azi - Śro Maj 06, 2009 19:58

Off-Topic:
Dory, a skąd Ty masz wagę? ;> to ja już nie muszę przywozić Ci swojej?


ale ja sie ciesze, że Demolka tak blisko będzie, ona mi się od początku najbardziej podobała :D

no i Delux - super imię :D przyznać się, do kogo idzie? :]

Laura001 - Śro Maj 06, 2009 20:04

ja tam się nie mogę doczekać już kiedy będę mogła moich chłopaków zabrać :P
L. - Śro Maj 06, 2009 20:06

Dory napisał/a:
jeszcze się te wąsiki rozpoznawać nauczę, I promise

kochana, ale nie patrz proszę tylko na wąsiki ;] to jakie futero kształtuje Ci się na oczach też jest bardzo ważne. inaczej miałabys baardzo duże problemy z odróżnienie velveta od rexa :wink:

btw. malce jak to przystało na tą linie prze-słodkie :wink:

Semena - Śro Maj 06, 2009 20:37

http://vrzucacz.chill-lab...6_348779439.jpg ---> Jaka słodka panienka! :falover: po prostu sama się w niej zakochałam!
Niamey - Śro Maj 06, 2009 20:38

Cytat:
Diuna - 41g
Właśnie sprawdziłam w notesie, że Myszka, jak do nas przyszła to ważyła !!37g. czyli 4,5 tyg. szczur ważył mniej niż te 2,5 tyg maluchy... :shock:
Kiba - Śro Maj 06, 2009 20:50

Dzień dobry wszystkim :D

Azi napisał/a:
no i Delux - super imię :D przyznać się, do kogo idzie? :]


Sprowokowałaś mnie do zarejestrowania się - otom jest, przyznaję się :P Dalia też do mnie idzie, i nie oddam.

Niamey napisał/a:
Właśnie sprawdziłam w notesie, że Myszka, jak do nas przyszła to ważyła !!37g. czyli 4,5 tyg. szczur ważył mniej niż te 2,5 tyg maluchy... :shock:


Ja się w sumie zastanawiam, ile one będą ważyły jak dorosną :D jeśli dziewczyny będą takie jak mamusia... ^^

Jeszcze zauważyłam, że Dalia strasznie przypomina mi Hinatę EM w tym samym wieku <3

Dory - Śro Maj 06, 2009 21:27

Niamey, bo sklepowe to właśnie takie małe myszki... Matki żywione byle czym, za młode i za małe, niewielka powierzchnia życia, no i za wcześnie odłączane biedactwa :(

Miętka wreszcie zaczęła się zachowywać jak sterana życiem matka :] Jak tylko mnie widzi po szkole, wisi na prętach z miną wyyyyyypuuuść!! Kiedy dzieciaki ją dopadną i się przyssą, to dostaje przyspieszenia i gubi je na wertepach :wink:
Ale nadal je karmi, nie martwcie się :wink: Dzieciaki ubóstwiają waniliowego nutrola, aż siorbią :serducho: Jedzonka znika coraz więcej, jestem przeszczęśliwa, że tak cudnie się rozwijają :mrgreen: Aha, i odrabiały dziś ze mną lekcje - najodważniej po biurku chodzą Delux, Danio i Demonik (oczywiście) :wink:

Off-Topic:
Lciu, jak się zobaczymy to mi wszystko objaśnisz, oki :] ? Bo ja myślałam, że to takie proste, ale chyba nie mam 'daru widzenia' O_o

sachma - Śro Maj 06, 2009 21:29

Dory napisał/a:
Po drugie, nie życzę sobie, żebyś mówiła o mnie per gówniarz.

nie o tobie a o twoim zachowaniu, a to różnica.

Dory napisał/a:
te wąsiki rozpoznawać nauczę, I promise


nie ucz się po wąsach bo będziesz miała spore kłopoty, wasiki się przydają w pierwszych dniach życia, a później trzeba obserwować futerko.

Dory napisał/a:
Delice - 41g


hymm a na fotach wygląda na większą :P ale wuwuna potrafi dodawać szczurom gramy na fotach :P

Dory napisał/a:
No i na koniec - ja Ci jej brać nie karzę: możesz zrezygnować


marzenie twoje i nakashy :P ja nie mam zamiaru, bo ona jest P I Ę K N A ;)

ale mam nadzieje że nie pominiesz więcej istotnych szczegółów na jej temat :|

Anonymous - Śro Maj 06, 2009 21:41

Dory napisał/a:
i Demonik (oczywiście)

łaaaa, bardzo dobrze. Bo juz moj tata sie smieje, ze ludzie mysla, ze szczury to bestie, a wystarczy tupnac i juz wszystkie siedza pod lozkiem :P Moze Demonik bedzie mniej strachliwy :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group