To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

wanna - Nie Lut 25, 2007 02:47

ogony się teraz posilają, dziewczyny już usypiają... oczka im się zamykają... wylegują się na szmatce, którą przykryłam klatkę, ale oczywiście w mgnieniu oka wciągnęły ją do środka.
Tylko zastanawiam się nad ogonkiem Furbiego... ma pokryty jakąś zaschniętą żółtą mazią. Sachma smarowałaś go czymś?

sachma - Nie Lut 25, 2007 09:45

wanna, ja go po prostu nie kapalam przed wyjsciem... to mocz polaczony ze zwirkiem... chlopcy nosili sobie zwirek na poleczki lali na to i spali w tym... a ja po myciu ich co drugi dzien po prostu zrezygnowalam, bo jakbym ich czesto nie prala oni i tak cali brudni byli :/
wanna - Nie Lut 25, 2007 11:03

aha :) no to ładny brudas z niego... :P
zaraz jedzie do Rataty

sylviah - Nie Lut 25, 2007 15:29

Po bardzo długiej podróży Edanka i Etain są już w domu. Myślałam, że są zmęczone i będą odsypiać, ale gdzie tam... najpierw było zwiedzanie klatki, a teraz rozrabiają w hamaku :lol1:
Babcia się już nie musi martwić :wink:

(Wanna, dziękuję za pomoc w przewiezieniu maluchów :) )

wanna - Nie Lut 25, 2007 16:32

cała przyjemność po mojej stronie :mrgreen:

A to dziewczyny z rana:


A tutaj Entaza z przed chwili:

gryska - Pon Lut 26, 2007 21:21

Dziewczyny sylviah są cudniaste!!!!
Przepiękne i przesłodkie :-P

No i mają się bardzo, bardzo dobrze. Sachma, trafiły Twoje wnuki w naprawdę dobre ręce. O te dwie błękitne perełki nic a nic martwić się nie musisz :mrgreen:

Sylviah jest naprawdę najodpowiedzialniejszą i najczulszą pańcią szczurową jaką można sobie wymarzyć :)

sachma - Pon Lut 26, 2007 21:28

gryska, sylvia cie podplacila? :wink:

wiem ze dobrze trafily, bo Sylvie znam z forum, ktore kiedys dawno istnialo ;) i zawsze mialam o niej dobre zdanie ;)

wanna - Pon Lut 26, 2007 22:14

jeśli już chwalimy, to mogę się podpisać pod wszystkim co napisała gryzaj :)
gryska - Wto Lut 27, 2007 07:51

Nie musiała :mrgreen:
To moja sąsiadka i poniekąd od niej zaraziłam się GMR.
Widzę jak przejmuje się swoimi ogonami, jak dba i.... w ogóle :)

Nie smuć się babciu :wink:

Tygrys - Wto Lut 27, 2007 17:05

Informuję że Effi zaaklimatyzował się bardzo dobrze, a moje staruchy kłócą się miedzy soba ktory ma małego iskać :) lepszego łączenia sobie nie wyobrażałam :lol1: a mały to taki sprinter, że mi oczy nie nadążają za nim jak lata po pokoju :) i trzeba go pilnować bo wszędzie się wciska!!!! poza tym chodzi po ścianach... :P
wanna - Wto Lut 27, 2007 20:16

tygrys gratuluję :)
moje dziewczyny niestety muszą jeszcze trochę poczekać na spotkanie, bo jutro Beza będzie miała robione badania... Jeżeli wykluczymy pasożyty to będą mogły zamieszkać razem. Jak na razie dzielę czas pomiędzy dwie. Entaza mnie wczoraj strasznie wzruszyła... wygrzebała z kryjówki biały serek spróbowała i schowała go w mojej dłoni :mrgreen: kochana :mrgreen: Jest bardzo kontaktowa i przyjaźnie nastawiona do wszystkich... i już widać u niej syndrom wędrowniczki :usmiech:

Tygrys - Sob Mar 03, 2007 22:07

Hej wszyscy zainteresowani to link do albumu z moimi wiercipiętami

http://tygrys1985.fotosik.pl/albumy/143235.html

sachma - Wto Mar 06, 2007 12:58

prosilambym wszystkich, w miare mozliwosci o sprawdzenie stanu kregoslupow dzieciakow.. rtg boczne badz strzalkowe... szukamy przemieszczen w koncowej czesci kregoslupa... dr Wojtys ma podejzenia ze to moze byc dziedziczne a nie mechaniczne ;(
sylviah - Wto Mar 06, 2007 22:29

Czas na zdjęcia łobuzów :lol1:
Etain+Chantal
Etain
Etain
Edana+Chantal
Edana
siostry+ciotka

Panny buszują po pokoju z resztą stada. Najbardziej upodobały sobie Belfegora.. może dlatego, że jest najbardziej tolerancyjny i chętnie się z nimi bawi.
Myślę, że do końca tygodnia cała zgraja będzie mieszkać w jednej klatce :)
I kurczę, jak tak latają po podłodze, to nie mogę ich rozróżnić :oops:

wanna - Wto Mar 06, 2007 22:38

sachma jak to dziedziczne? :cry: Czy któryś z przodków miał tez takie problemy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group