To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

Pyl - Śro Mar 21, 2012 23:19

Cześć, to ja Literat!
Wpadłem tylko na chwilkę napisać, że nie-ma-szans. Aparat na wywczasach to i fotki nieobecne. Jak wróci to na pewno Duża coś wymodzi.
I sorki, muszę już lecieć, bo ta nasza dużą klatka jest taaaka fajna! Idę ganiać, łazić po prętach, wspinać się na hamaki, skakać... Sorki, ja naprawdę nie mam czasu. Pa!

Pyl - Czw Mar 22, 2012 17:13

Tyle potrafi moja komórka :(

Motylove - Czw Mar 22, 2012 17:21

bubaski piękne :serducho:
taivas - Czw Mar 22, 2012 17:39

Jakie małe urwipołcie. :mrgreen: :serducho:

Śliczności. I widać, że fajnie im się hasa w takiej ładnej klatce. :mrgreen:


Aha, chciałam zauważyć, że wszystkie chłopaczki mają zacne imiona. :mrgreen: Gustaw, Ferdynand, Antoni, Julian... Jakby ktoś nie wiedział, że to szczury, to pomyślałby o jakimś zgromadzeniu starszych panów. :lol:

mmarcioszka - Czw Mar 22, 2012 17:44

Pyl widzę, że Plusik Ci szczurki wychowuje :D
Pyl - Czw Mar 22, 2012 18:01

mmarcioszka, wychowała Młodziaków, wychowała Łodzianki to niech i Wuszątka wychowa :) Mój najukochańszy model Plusika :serducho:
mmarcioszka - Czw Mar 22, 2012 18:05

Czyli ma już sporą wprawę i doświadczenie :mrgreen: Powodzenia Plusiku, wychowaj je jak najlepiej, żeby w przyszłych domkach były grzeczne i kochane ;)
Motylove - Czw Mar 22, 2012 19:52

grzeczne i kochane, to ja nie wiem czy będą :twisted:

Aj, aj, a jak tam Antoni pięknie wygląda ;3

Martini - Sob Mar 24, 2012 03:05

Przestałam się ogarniać ;(

Napiszcie mi proszę, czy potrzebujecie pomocy przy transporcie, czy organizujecie sobie sami.

Chętnie podejmuję próby znalezienia czegoś, ale nie chciałabym, żeby dochodziło do sytuacji, że coś znajduję, a komuś kolejny i kolejny raz nie pasuje - jeśli oczekujecie pomocy, bardzo proszę, określcie się, jak bardzo jesteście elastyczni czasowo i kiedy:)

natkapatka - Sob Mar 24, 2012 06:36

Martini, ja prosiłam smeg o pomoc z przetransportowaniem Gustawa, bo napisala, ze w połowie kwietnia będzie jechała do Wawy. Zgodziła się, ale jeszcze wszystko potwierdzi. Jeżeli ktoś jechałby wczesniej to ja nawet się uciesze, że Gusto będzie. Myślę, że mogliby pojechać dwaj bracia czyli jeszcze Julian. Wtedy z taivas, jakos się umówimy na odbiór chłopaków.
smeg - Sob Mar 24, 2012 08:24

Tak na 90% jadę 13 kwietnia do Wawy i potem do Gdańska 15-16 kwietnia. Taivas też pisała do mnie w sprawie transportu, mogę przewieźć oba szczurasy ;)
Pyl - Sob Mar 24, 2012 19:56

Dzień bez Wuszątek dniem straconym, więc dla tych co nie chcą marnować życia parę fotek (niestety nadal z telefonu):

Sypialnia:


Jadalnia:


I... jadalnio-sypialnia?


Niestety bawialnia odpadła z dzisiejszej sesji, mój aparat nie obsługuje obiektów poruszających się z prędkością światła :oops:

nubijka - Sob Mar 24, 2012 20:04

O RE(a)TTTY, szczur z 4 tylnymi łapkami :lol1: https://picasaweb.google.com/lh/photo/KrS3gailhJuZm8mOFeGEChJPfpL_KQSpMSX8-75Cum8?feat=embedwebsite
babyduck - Sob Mar 24, 2012 20:10

https://picasaweb.google.com/lh/photo/dzA6fvf9TPWOHSt6MfL5NhJPfpL_KQSpMSX8-75Cum8?feat=embedwebsite :serducho: :serducho: :serducho:
Karena - Sob Mar 24, 2012 20:12

babyduck napisał/a:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/dzA6fvf9TPWOHSt6MfL5NhJPfpL_KQSpMSX8-75Cum8?feat=embedwebsite :serducho: :serducho: :serducho:

Dokładnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group