To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu A Abraxas rezerw. s. 9

Mucha321 - Nie Sty 09, 2011 00:25

markos, Ty ich sterydami karmisz? :lol:
markos - Pon Sty 10, 2011 16:59

Mucha321 napisał/a:
markos, Ty ich sterydami karmisz? :lol:


Tak, jak mi sie konczy karma to dostaja troche sterydow. Ty swoim nie dajesz? :-P

[ Dodano: Sro Sty 12, 2011 22:16 ]
Dzisiaj udalo mi sie zmierzyc szczury. Pomiar nie byl specjalnie dokladny. Dlugosc ciala z ogonem u kazdego z trzech szczurow wynosi ponad 40 cm. Wydaje mi sie ze wszystkie mieszcza sie w przedziale 41-43 cm. To chyba calkiem sporo jak na 3-miesieczne szczury. Ale prawdopodobnie duzo wiecej juz nie urosna, bo dlugosc ciala szczura wynosi do 30 cm (wg wiki) a dlugosc ogona do 23. Wiec wychodzi na to, ze szczury moga osiagac do ok 0,5 m dlugosci. Teraz pewnie beda rosly wszerz :lol1:

madzial13 - Pią Sty 14, 2011 22:35

markos, Ty to masz fioła - jeszcze nigdy nie mierzyłam szczura centymetrem, ale chyba zacznę :mrgreen:
dzięki za foty wszystkim :serducho:

sue28 - Nie Sty 23, 2011 15:37
Temat postu: 2+1
jestem dumna z moich chłopaków wczoraj dołączył do stada nowy maluszek Jasiek i został zaakceptowany:) chłopaki szaleją na jego widok:) Antek jako samiec alfa trochę go poprzewracał na początku bo musiał pokazać kto rządzi w klatce a Alek położył się przed maluchem na plecy i pozwolił się mu zaczepiać wyglądało to komicznie...:)
Nietoperrr... - Wto Sty 25, 2011 01:55

A zgadnijcie,który to mój BURMESE Apsik z miotu A...
madzial?hmm? :mrgreen: No dobra,husky...

julesia - Śro Sty 26, 2011 00:40

Apsik jest tak samo piękny jak mój Alias :D ma taką słodziaszną mordkę :) )
madzial13 - Śro Sty 26, 2011 16:04

Nietoperrr..., drugi od prawej? sue28, widzę, że się rozkręcasz :-)
sue28 - Śro Sty 26, 2011 18:34

Madzial13[/b] Rozkręcamy się wszyscy razem z moją córka, która dominuje w tym rozkręcaniu:)
julesia - Śro Sty 26, 2011 19:37

Ja byłam ostatnio u weta, bo Aliasowi coś ciekło z pyszczka, jakby gęsta przezroczysta ślina, no i ma wycieki porfiryny z noska. Pani doktor powiedziała, że to mogło być ze stresu bo Alias tego dnia strasznie był spięty i "nieruchomy" (może to z powodu wizyty kolegi, który posiada kotka - pewnie szczury go czuły) i że wszystkie 3 maluchy wyglądają na bardzo zdrowe, są żywe, wesołe, mają apetyt. Powiedziała żebym im podawała Beta Glukan i powinno pomóc.

Pani doktor chłopaków też zważyła:

Albi - 488 gramów
Alias - 450 gramów
a to troszkę mniej niż Filip - 454 gramy.

Jak widać Albi jest największy (i najsilniejszy:D)

A tu kilka zdjęć śpiochów :serducho:

Alias




Euler


maris - Sob Lut 05, 2011 18:56

AMY (aka Aralka :P ) 322g



Amuś jest przesłodką dziewczynką, jest taka mięciutka jak się ją podnosi, woli raczej buszować pod kołdrą niż na otwartej przestrzeni, przychodzi do mnie chętnie, lubi się głaskać, daje całować swój brzuszek a ostatnio ułożyła się na mnie i głaskałam ją chyba z 10 minut :serducho: Jest kochana :D

Wiewiora - Śro Lut 09, 2011 16:52

ja zważyłam dziś moje chłopy. Acair waży 429g :) w najbliższym czasie postaram się zrobić nowe zdjęcia to wstawię mojego potwora
madzial13 - Nie Lut 13, 2011 14:51

Dzięki za wieści i za foty - są piękne :serducho:
Wiewiora - Pon Lut 14, 2011 20:10

mój Acair:



Acair jest wieeeelkim pieszczochem :mrgreen:

madzial13 - Wto Lut 15, 2011 08:46

Wiewiora, jaki podobny do mamuśki!
Frag - Wto Lut 15, 2011 16:02

Arabella zjadła mi dzisiaj spodnie! :) Na szczęście tylko "domowe" dżinsy, ale spryciara uwinęła się cichutko... Niby siedziała grzecznie pode mną a potem patrzę - dziura...
To największe ADHD z całej mojej trójki. Zwykle, kiedy usiłują złapać ją w kadrze, po moim pstryk, okazuje się, że szczura na zdjęciu nie ma - no dobra, czasami jest kawałeczek ogona.
Ale za to jak już siedzi pod bluzą, spokojniutka, że hoho (gorzej, jeśli bluzy będą kończyć jak moje dzisiejsze spodnie...) uwielbia wystawiać pyszczek z dekoltu i oglądać świat.





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group