To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

Mała Mi - Nie Sty 17, 2010 16:55

jak nam Was tutaj brak... dziękujemy za super weekend i oczywiście zapraszamy na następną wystawę (lista, już prawie pełna w sumie :P )! :* // M&M
Anonymous - Nie Sty 17, 2010 17:02

a mnie nie było :( a łe. Na następnej będę napewno ! I mam nadzieje Mi że się poznamy !
Mao - Nie Sty 17, 2010 17:03

Cola napisał/a:
I trzeba było powalczyć z ciepłym nawiewem, bo od drzwi jest przeciąg.

Przeciągi były straszne :/ Jeszcze facet o 16 nam go wyłączył "bo już 16". Czyli od 16 według niego powinniśmy albo marznąć, albo rozpalić sobie ognisko. Ja po swojej dziewuszce jak na razie nie widzę, by jej to zaszkodziło, nie kicha ani nic.

Mała Mi - Nie Sty 17, 2010 17:15

Hera napisał/a:
a mnie nie było :( a łe. Na następnej będę napewno ! I mam nadzieje Mi że się poznamy !
no szkoda :( oczywiście również mamy nadzieję,że w sierpniu będziesz i Cie poznamy :)
klaraurs - Nie Sty 17, 2010 17:17

Pokażcie jakieś zdjęcia cudnych szczurków! :foty:
Anonymous - Nie Sty 17, 2010 17:32

Mała Mi, napewno będę ! Obiecuje :D !
babyduck - Nie Sty 17, 2010 18:59

Mi, ja dziękuję za gościnę. Bardzo u was ciepło i miło - aż się wyjeżdżać nie chce.
sachma - Nie Sty 17, 2010 19:02

Mała Mi, dzięki jeszcze raz! było świetnie :)

My już w domu, bardzo szczęśliwi ale i potwornie zmęczeni (tak to jest jak się chodzi spać o 3 i wstaje o 8 :P )

pochwalimy się ;)
Rocky został najlepszym samcem sierść rex i otrzymał II w kategorii najlepszy samiec uszy standard.
Zodiak otrzymał II najlepszy samiec uszy dumbo
a Fago został Best In Show Młodzieży samców! :)

zdjęcia później, na razie piję spokojne herbatę.

L. - Nie Sty 17, 2010 19:46

U nas też bardzo dobrze :D

Sayuri Shinju EM - BIS Młodzieży Samic :jupi: oraz nom. CWC
Hana RM - Najlepsza Samica Point oraz II m. Najlepsza Samica Uszy Standard

* * *

Strasznie się cieszę, że pomimo takich warunków atmosferycznych tyle osób przyjechało :przytul:
Cieszę się, że mogłam poznać nowe twarze, z którymi obcuje na forum i pomolestować starych wyjadaczy :mrgreen:

i dowiedzieć się, że Velvi to Drań :rotfl:

Mao - Nie Sty 17, 2010 20:07

To była moja pierwsza wystawa i mam szczerą nadzieję, że nie ostatnia w tym roku :) Cieszę się, że udało mi się poznac chociaż częśc z Was :P i pomacac fuzza :muhaha: (super sprawa; jeszcze tak grzeje w rączki :serducho: ).
Jak na pierwszą wystawę to poszło nam świetnie :)
Drei została Najlepszą Samicą Sierści Standard oraz II miejsce w kat. Najlepsza Samica Point :D

Najlepsi są moi rodzice. Najpierw gadają, że wydaję pieniądze na głupoty (czyt. wystawa), a teraz się chwalą przed rodziną, że szczur puchar przywiózł :lol:

L. - Nie Sty 17, 2010 20:15

Mao napisał/a:
Najlepsi są moi rodzice. Najpierw gadają, że wydaję pieniądze na głupoty (czyt. wystawa), a teraz się chwalą przed rodziną, że szczur puchar przywiózł :lol:


Ale to normalne ;] u mnie to standard.
Najpierw marudzą, nawet próbują mnie przekonać abym nie jechała.
A potem nie zdążę dojechać do domu a już się urywają telefony czy coś zdobyły, co i ile. A jak dojadę to już wydzwaniają dziadki, bo rodzice zadzwonili xD


Następna wystawa w Olsztynie to 21-22 sierpnia br. :D

Można już się zacząć psychicznie przygotowywać XD

Oli - Nie Sty 17, 2010 20:15

Mao napisał/a:
a teraz się chwalą przed rodziną, że szczur puchar przywiózł :lol:
przyzwyczaić się do tego ;)
L. - Nie Sty 17, 2010 20:31

A. Wszystkie osoby, których szczury z przydomkiem Emerald Moon coś zdobyły proszę o PW z wynikiem.

I jeśli dacie radę z jedną fotką z wystawy tudzież po wystawie z pucharkiem/kotylionem.

Mao - Nie Sty 17, 2010 20:39

No, ja zostałam zjechana równo... Mama bała się o drogę, bo pogoda niezbyt ciekawa nam się trafiła.

L. napisał/a:
Następna wystawa w Olsztynie to 21-22 sierpnia br

Jade! :D

Wrzucę później zdjęcia. Dużo ich nie ma i nie są jakiejś super jakości, bo jestem fotograficznym kaleką, ale coś tam widac ;)

Oli - Nie Sty 17, 2010 20:47

czy ktoś zrobił filmik...? :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group