To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

magnes - Pon Lis 16, 2009 15:44

Oli, no właśnie wiem :drap: hmmm...może Ren zgodziłaby się by maluch przed jej wyjazdem powędrowały do kogoś innego z Poznania i to od niego dałoby się odebrać kluchy(troche przekombinowane i bezsensowne, wiem.)
Anonymous - Pon Lis 16, 2009 15:51

no ja nie pomogę, bo w ten sam weekend jadę do Żarnowa :(
quagmire - Pon Lis 16, 2009 15:53

Szkoda, że Ren wyjeżdża. Bo jadę z przyjaciółkami na koncerty w weekend. W sobotę do Poznania, a w niedzielę do Wrocławia. Tylko że do Wro jedziemy tylko we trzy, a jedna wraca do Warszawy - pewnie TLK o 10.26 i myślę, że zgodziłaby się je zabrać. Byłoby to bez niepotrzebnego targania ich do Wrocławia.

Dajcie znać, a ja się dziś spytam Asi, czy to dla niej nie problem.

Anonymous - Pon Lis 16, 2009 19:55

No właśnie tylko mnie nie będzie w ten weekend akurat, mata też wyjeżdża, a Renowy i Błażej maty maja od rana do wieczora zajęcia na uczelni... Nie mam komu przekazać malców :(
Roth - Pon Lis 16, 2009 21:21

Może ja pomogę? :)
quagmire - Pon Lis 16, 2009 21:25

No właśnie :) Może Roth
Asia się zgodziła, więc jeśli się zdecydujecie, to piszcie.

Roth - Pon Lis 16, 2009 21:34

Jak coś mogę pomóc ;) Tyle że ja mieszkam w Mosinie, 17 km od Poznania. Ale w Poznaniu jestem codziennie oprócz niedzieli.
hihi będę sobie mogła pomiziać maluszka :cojest:

Anonymous - Pon Lis 16, 2009 21:49

Roth napisał/a:
Ale w Poznaniu jestem codziennie oprócz niedzieli.

quagmire, czy Twoja koleżanka nie wraca czasem w niedzielę?

quagmire - Wto Lis 17, 2009 01:05

No właśnie w niedzielę :(
A obawiam się, że kiepsko będzie u mnie z ich odebraniem w sobotę i ewentualnym przetrzymaniem. Przyjeżdżamy ok 13.30, meldujemy się w hostelu i jedziemy do Puszczykowa, gdzie jest koncert. Wrócimy późnym wieczorem, a w niedzielę Asia do Warszawy, a my do Wrocławia. Więc w grę wchodzi transport tu i tu, ale raczej z dworca w Poznaniu w niedzielę.

scorpio80 - Wto Lis 17, 2009 01:28

ja mam wolne od niedzieli do wtorku włacznie więc moge ewentualnie gdy nikt sie nie zgłosi pojechać po maluchy :) potrzebny będzie tylko transporter na chłopaki :o dla dziewczynek wezmę mój bo niestety posiadam tylko jeden taki na 2 ogonki :|
Anonymous - Wto Lis 17, 2009 10:01

quagmire, no to niestety odpada, bo Roth nie może w niedziele...

scorpio80, ja mam wtorek wolny, więc jak nam nie wypali inaczej (a pewnie nie) to zapraszam :wink:

Devona - Wto Lis 17, 2009 13:15

Ja bym chciała odebrać szczurka w niedzielę we Wrocławiu, quagmire, zgodziła się przewieźć Ginę i zapewnić jej na czas podróży wszystko, co niezbędne (za co na pewno coś ode mnie dostanie, nawet jeśli nadal będzie twierdziła, że to nic takiego :P ), nie wiem tylko, czy Roth będzie mogła podwieźć małą w sobotę wieczorem z Mosiny do Puszczykowa.

Ren, wysłałam Ci pw :) .

scorpio80 - Wto Lis 17, 2009 14:00

Ren napisał/a:
ja mam wtorek wolny, więc jak nam nie wypali inaczej (a pewnie nie) to zapraszam


no to czekamy na odzew warszawiaków :) a potem tylko fruuu po maluszki :mrgreen:

Oli - Wto Lis 17, 2009 14:05

mogę pożyczyć duży faunabox na chłopaków ;)
babyduck - Wto Lis 17, 2009 14:44

Słuchajta, jadę w poniedziałek do Poznania służbowo, wracam we wtorek wieczorem. Jeśli Ren podrzuci mi maluchy na dworzec, to bezpiecznie dojadą ze mną do Wawy.
W tej chwili sprawa jest pewna na 90%.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group