To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

sachma - Czw Paź 22, 2009 03:43

została nas już tylko dziewiątka.. ten mały chudy i szybki cwaniaczek [*]...
reszta zrobiła kupkę, siusiu i dostała mleka.. kolejna pobudka o 6... wpycham im tyle mleka ile mogę.. ale one coś nie chcą współpracować teraz.. mają już więcej sił i o wiele bardziej się sprzeciwiają..

heniok - Czw Paź 22, 2009 06:02

Samica wysłana do Sachmy
Jest duża i wspaniale opiekuję się swoją dwójką małych klusek.
Maluszki miały pełne brzuszki, pociąg się spóźnił 25 minut :twisted: :twisted: :twisted:
Kciukam za szczęśliwe dotarcie i przygarnięcie klusek do cyca :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

sachma - Czw Paź 22, 2009 07:16

jest ich już tylko 4 :/ umarły między karmieniem o 6 a moją pobudką o 7 :/ z tego co udało mi się ustalić.. zapełzły w miejsce gdzie termofor dawał mało ciepła.. i zmarzły :/ nawet się nie zastanowiłam czy on daje wszędzie tyle samo ciepła :/ sprawdziłam tylko na górze i koniec :/ :damagewall:
heniok - Czw Paź 22, 2009 07:17

Ech Sachma trzymaj się, ta czwórka niech doczeka ;( :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Dla pozostałych maluszków [*]

klaraurs - Czw Paź 22, 2009 07:22

Maluszki, trzymajcie się! Mamka już do was jedzie - i niech was przyjmie
:kciuki: :kciuki: :kciuki:

Layla - Czw Paź 22, 2009 07:28

Sachma, trzymaj się kochana :glaszcze:

['] dla aniołków

A reszta ma być grzeczna i czekać na przybraną mamusię :kciuki: :kciuki: :kciuki:

sachma - Czw Paź 22, 2009 08:03

są dwa .. niech one jedzą ;( ;( nie wiem czego one jeszcze chcą.. mają ciepłe.. mleko ciepłe... a teraz co.. nie chcą jeść ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Został Eros i Eraton.. nadałam im imiona.. może imion się będą trzymali...

katarzynek - Czw Paź 22, 2009 08:16

Boże nie wiem co napisać normalnie... Jesteśmy z Tobą, bardzo mocno trzymam kciuki za dwa najsilnieksze maleństwa :glaszcze:
Anonymous - Czw Paź 22, 2009 08:22

sachma, tak mi strasznie przykro, wiem co czujesz ;(

Kciukam i mantruje cały czas, maluszki, błagam, dacie radę! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

sachma - Czw Paź 22, 2009 08:37

mnie już mało interesuje.. może tak miało być.. może ta nieprzespana noc była właśnie po to by ci niezwykli chłopcy przeżyli... nie żałuje że próbowałam.. ale chcę żeby chociaż oni przeżyli.. teraz już jest dzień.. teraz jest ich tylko dwóch..
Wszystkie malce które umarły miały w brzuszkach mleko.. podejrzewam że skład mleka im nie służył.. ale innego mleka nie mieliśmy..
jak Seba przyjedzie pójdę pochować moją kochaną 10tkę.. teraz nie ruszę się od transportera...

jeśli oni przeżyją.. jeden pójdzie do Gratis drugi zostanie u mnie... przepraszam Was.. ale zrobię miot w lutym tak żeby każdy mógł mieć szczurka - osoby czekające na miot E będą miały tam pierwszeństwo.. przepraszam że tak wyszło.. ja po prostu z tymi chłopcami chce mieć kontakt, a wiem że jeśli maluch pójdzie do Gratis to będę go widzieć na każdej wystawie.. po za tym jej się po prostu należy..

http://valhallarattery.wr...Jey/erosieraton

Anonymous - Czw Paź 22, 2009 08:51

sachma, przesyłam masę ciepłych myśli :przytul: . Jeszcze tylko trochę :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
AngelsDream - Czw Paź 22, 2009 09:07

sachma, jesteśmy z Wami. :kciuki:

I na razie nie chcę stawiać światełek, żeby nie przyciągnęły dwójeczki.

PALATINA - Czw Paź 22, 2009 09:16

sachma, trzymaj się!
Jesteś bardzo dzielna! Walczysz jak o swoje własne dzieci!
Musi się udać!
Bardzo trzymam kciuki! :kciuki:

sachma - Czw Paź 22, 2009 09:36

to jest jakiś koszmar.. jeszcze godzina... a z Erosem coraz gorzej...
Anonymous - Czw Paź 22, 2009 09:44

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group