To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Badoha - Śro Maj 06, 2009 10:35

wuwuna napisał/a:
A mama, a właśnie mama, skorzystała ze sposobności chwilowej, że ma święty sposób, więc poszła bić swoje siostry
Jak to poszła bić swoje siostry?
Laura001 - Śro Maj 06, 2009 10:47

a te maluchy które miały być fuzzami są standartami ? :-P
Nakasha - Śro Maj 06, 2009 10:55

Jeeej fotki!!! :DD

Śliczne są razem, a ja też czekam na indywidualne :D

wuwuna - Śro Maj 06, 2009 11:02

Badoha napisał/a:
wuwuna napisał/a:
A mama, a właśnie mama, skorzystała ze sposobności chwilowej, że ma święty sposób, więc poszła bić swoje siostry
Jak to poszła bić swoje siostry?
No mamie wszystko w końcu wolno. :P
A Miętka po kryjomu znikła od dzieciarni i przez klatki wymierzała ciosy w pręty, za którym były one. Ale dziewczynki nie były zainteresowane i sobie poszły spać, w końcu grzeczne dziewczynki się nie biją. :)

Z góry przepraszam za złą jakość i nierówną ilość zdjęć, ale miśki nie chciały usiąść, tylko ciągle biegały

Danio

Diabeł

Duszek

Dingo

Demon

Delicia

Demolka

Dżyliki

Dalia

Dolly

Diuna

Delux


Cytat:
a te maluchy które miały być fuzzami są standartami ?
No właśnie te są rexami :) Bo zarówno rexiki jak i fuzziki mają wąsy poskręcane, dlatego zanim się ofutrzą, można się pomylić. Standardy mają wąsy proste, więc pomylić się nie da.
Nakasha - Śro Maj 06, 2009 11:11

Łaaaaaaaaaa :shock: :falover: :falover: :falover: :sirwwt: o ja nie mogę jakie one są przepiękne!!!

:serducho: :serducho: :serducho:

Diuna, Delicja i Dżyliki a z samców Danio i oczywiście Diabełek :twisted: rozwalają na łopatki!! :serducho:

Anonymous - Śro Maj 06, 2009 11:11

http://vrzucacz.chill-lab...6_848343616.jpg - płetwy! :rotfl: Delicja jest najpiekniejsza. :serducho: :serducho: :serducho:
Badoha - Śro Maj 06, 2009 11:14

wuwuna napisał/a:
Ale dziewczynki nie były zainteresowane i sobie poszły spać, w końcu grzeczne dziewczynki się nie biją.
tak moje dziewczynki są wyjątkowo grzeczne :mrgreen:

wuwuna, zdjęcia rewelacyjne - maluchy są fantastyczne :serducho:

Anouk - Śro Maj 06, 2009 11:16

http://vrzucacz.chill-lab...0_395671106.jpg
Jaki pysio :zakochany: :slinisie:

Laura001 - Śro Maj 06, 2009 11:32

Jakie misie :serducho: :serducho: Duszek jest rexem :serducho: strasznie się ciesze z tego :zakochany: :grouphug:
Lara - Śro Maj 06, 2009 11:56

O raaaanyyy! :sirwwt:

Jakie te laski wszystkie pięknie ciapate! Jakie te maluchy już śliczne, te ślepka takie pełne iskierek :falover:

babyduck - Śro Maj 06, 2009 11:58

wuwuna napisał/a:
a właśnie mama, skorzystała ze sposobności chwilowej, że ma święty sposób, więc poszła bić swoje siostry
Ty nie pisz takich rzeczy, bo Badoha skłonna będzie odsprzedać wycieczkę i nie jechać Turcji! :lol:
http://vrzucacz.chill-lab...5_509340820.jpg - jaka strzałka cudna :serducho:

sachma - Śro Maj 06, 2009 12:33

wuwuna napisał/a:
Cytat:
a te maluchy które miały być fuzzami są standartami ?
No właśnie te są rexami :) Bo zarówno rexiki jak i fuzziki mają wąsy poskręcane, dlatego zanim się ofutrzą, można się pomylić. Standardy mają wąsy proste, więc pomylić się nie da.


ale Dory o tym że to nie są fuzzy musiała wiedzieć już od tygodnia! to po prostu skandal! zamiast powiedzieć czekała aż sami się przekonamy, a mi tydzień temu ta informacja by bardzo pomogła a teraz już po ptakach.

Anonymous - Śro Maj 06, 2009 14:08

Dżyliki, Diuna, Demolka i moj Demonek najpiekniejsi :mrgreen:
Choc Diabel, ma taki cudowny pyszczek na zdjeciach :serducho:

satanka666 - Śro Maj 06, 2009 14:10

dajcie mi jednego ;(

cuda! :serducho: :serducho:

heniok - Śro Maj 06, 2009 14:50

Miała być łysa a jest owłosiona i w dodatku pokręcona :lol: cudo :lol1: i imię Dolly teraz zdecydowanie bardziej do niej pasuje :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group