To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach

Bema - Śro Kwi 08, 2009 10:21

mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i Cukinka trafi do Marty i będzie tam szczęśliwa :kciuki: :kciuki: :kciuki:
L. - Śro Kwi 08, 2009 11:18

Azi, a nikt z tego lub innego forum niema do niej numeru??
nie znasz kogoś kto może się z nią jakoś skontaktować?

Azi - Śro Kwi 08, 2009 12:05

L., szukałam na forum, mam do niej gg, tam też wiadomość zostawiłam, ale to chyba nie mnie w tym momencie powinno bardziej zależeć. Czekam na jakąkolwiek wiadomość do piątku, gdyż 9-tego mija pierwotny termin pewnych ustaleń. Jeżeli nie, mała dostanie nowy dom (kandydatura już jest).

Jeżeli Martek nie może jej wziąć z jakichś przyczyn, ja wszystko zrozumiem i nie będę mieć pretensji, wszak mogło jej coś wypaść, wiem, że miała problemy z psem. Ja tylko nie lubię nie wiedzieć co się dzieje (o czym takoż przekonała się mata :P ).

runa - Śro Kwi 08, 2009 12:06

Off-Topic:
Azi, a maj kłeszczyn?
:roll:
Nakasha - Śro Kwi 08, 2009 12:15

Off-Topic:
runa, przynajmniej my dajemy pierwszeństwo tym z listy, którzy się nie załapali, chyba że zgłosi się inna osoba, którą uznamy za lepszy domek. No i w zależności od tego jak dobrze znamy nowego chętnego, to wypełnia CV albo pisze na GG czy PW ;) gdy u nas 2 chłopacy szukali przez pewien czas domu bo chętny zrezygnował, sporo osób pisało maile, czy PW, więc można było wybrać ;)

runa - Śro Kwi 08, 2009 12:18

Off-Topic:
Nakasha, dzięki :)

Azi - Śro Kwi 08, 2009 14:12

Off-Topic:
runa, dokładnie tak jak napisała Nakasha ;)


[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 20:34 ]
Ciapka i Chrupka pojechały... Cukinka została sama z mamusią...

Anonymous - Czw Kwi 09, 2009 20:41

Dzieciaczki się już prawie rozjechały :glaszcze:
Roth - Czw Kwi 09, 2009 20:49

Cukinka ;( Bierzcie bo pękam...
Nakasha - Czw Kwi 09, 2009 21:25

Roth, Cukinie już zaklepana, gdyby Martek się nie odezwała :]
Azi - Pią Kwi 10, 2009 13:28

Ze względu na brak jakiegokolwiek zainteresowania miotem od tygodnia, braku ustalenia dokładnego terminu odbioru, brakiem wysłania danych koniecznych do umowy, a w końcu brakiem płatności w I, II i III terminie, znoszę rezerwację Martek na Cukinię.

Cukinia trafi do Ren ze statusem hodowlanym.

Nakasha - Pią Kwi 10, 2009 13:35

:jupi:

Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej szkoda Martek, ale taki brak kontaktu jest mimo wszystko niedopuszczalny, a ogonek powinien trafić do jak najlepszego domku :)

Anonymous - Pią Kwi 10, 2009 13:41

Azi napisał/a:
Cukinia trafi do Ren ze statusem hodowlanym.

O matko, jak cieszę się :jupi: :serduszka:

Mam nadzieję, że nie wyszłam na kradziejkę :oops:

Dory - Pią Kwi 10, 2009 14:52

Nie wyszłaś Reniu, to Martek zachowała się bardzo nie w porządku :roll:
Azi - Pią Kwi 10, 2009 19:52

Dziewczyny, nie ma co dyskutować na ten temat ;) Wszak to hodowca ma ostatnie zdanie do kogo idzie szczur.

No cóż dzisiejsze fotki Cukinki - ten fuzzio jest tak omszony superancko, że ja nie wiem jak ja ją oddam. Frag też ją chciała zabrać :P

english irish się prezentuje:




A reszta domków proszona o fotki! Ale migiem :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group