To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

Ninek - Nie Gru 29, 2013 21:17

U nas to będzie jedzenie na jakieś 1,5 dnia teraz, na pierwszy dzień wezmę barfa zamrożonego.
O tyle dobrze, że mój kot zje chyba wszystko co mokre :P

klauduska - Nie Gru 29, 2013 21:22

Grau bezzbożowe. U mnie już tylko i wyłącznie.
klimejszyn - Nie Gru 29, 2013 21:57

na początek niewinne futro:


a teraz będę się na durnia skarżyć..
co zrobić ze starym kotem (13 lat), któemu od jakiegoś czasu odbija i szcza psom na legowiska? to jedyne miejsca w domu, oprócz kuwety, gdzie się zleje, no ale upatrzył sobie i na zmianę szcza to na legowisko Edka, jak wyschnie po praniu to szcza na legowisko Primka i tak w kółko... mam dość normalnie :|

Ninek - Nie Gru 29, 2013 21:59

klimejszyn, a nie ma problemu z nerkami? Moje w tym wieku zaczynały chorować i sikać w różne dziwne miejsca.
klimejszyn - Nie Gru 29, 2013 22:03

Ninek, badaliśmy nerki i nic niepokojącego nie wyszło. dlatego nas to zastanawia, dlaczego upatrzył sobie te psie legowiska do sikania..
myśleliśmy, że może zazdrosny o psy i na złość robi, ale nie - Maks potrafi całymi dniami z Primkiem u mnie w łóżku leżeć, śpi ze mną, a potem dziękuje sikając na legowisko :|

ps. zapomniałam na śmierć o piłeczkach... :oops: przepraszam, wyślę na dniach :oops:

klauduska - Nie Gru 29, 2013 22:04

klimejszyn, a psikacie czymś na zabicie zapachu moczu przed praniem? Ja obszczane rzeczy najpierw MOCNO psikam płynem na siki, a potem gotuję w 90stopniach w pralce.
Ninek - Nie Gru 29, 2013 22:14

klimejszyn, ja nawet nie miałam czasu pamiętać ;)

Może dodatkowa kuweta?
U nas długo nie działało (kot ma prawie 14 lat a leje od jakichś 8 ) a teraz dostawiliśmy dwie kuwety w miejsca, gdzie kot lał, trzecie odizolowaliśmy i od kilku tygodni sika wyłącznie do kuwet.

klimejszyn - Nie Gru 29, 2013 22:18

klauduska, nie psikamy niczym... pierzemy w 40 stopniach i mocno pachnących płynach, nie mamy jak wygotować, bo psie legowisko poszłoby do wywalenia, a jest nowe i już prane kilka razy przez kota..
Ninek, nie mamy za bardzo możliwości - legowisko Primka jest w klatce, tam nie ma jak kuwety wrzucić. staram się klatkę zamykać jak kot jest w pokoju, ale dzisiaj zapomniałam i nie było mnie w pokoju dosłownie 5 minut, a już zastałam kota lejącego..

klauduska - Nie Gru 29, 2013 22:26

klimejszyn, takie pranie to g daje ;) NIC zapachu nie zabiera. Ty możesz nie czuć, ale zapewniam cię, że kot poczuje. I koniecznie trzeba psikać antyszczochowym!
PALATINA - Wto Gru 31, 2013 15:47

Kot moich rodziców zorientował się, że kindle (mój Tata dostał na święta) to nowa wersja książki/gazety. :D
Dotychczas kot zawsze kładł się Tacie na czytanej książce, gazecie. Wystarczyło, że sobie ją położył na stole i zaraz miał zamiar czytać.
Tata dostał kindla i przez pierwsze dwa dni kot nie łapał, o co biega. Ale już wie! :twisted:
Tata wyciąga kindla, a kot już leci, żeby mu się na nim położyć. :lol:

Dory - Śro Sty 01, 2014 19:30

Co Wy na to, żeby analogicznie do tematu dzieciowego wypisać w 1 poście imiona, wiek i rasę (lub jej brak :-P ) naszych kotów? Ostatnio chciałam sprawdzić, jakiej rasy jest pies jednej z forumowiczek i przyszło mi do głowy, że taki spis to dobry pomysł.
Devona - Śro Sty 01, 2014 20:34

Dory, fajny pomysł :] . Żeby było po dzieciowemu, przydałaby się też płeć i waga :twisted: .

Ja zacznę :) .

Gizmo: kocur, ur. 1.09.2008 r. (dzień i miesiąc umowny), domowy pospolity niewychodzący, 4.4 kg (stan na 25.11.2013 r.)
Elmo: kocur, ur. 13.05.2009 r., domowy pospolity niewychodzący, 6.6 kg (stan na 25.11.2013 r.)

Ninek - Śro Sty 01, 2014 20:40

Fajne!


Mefisto, kocur, ur. 25.08.2013r, domowy pospolity niewychodzący, 2,8kg (stan na 28.12.2013r), czarny dymny z białym

PALATINA - Śro Sty 01, 2014 20:41

Nie rozumiem do końca... (Dzieciowy mam w ignorowanych).
Taki spis zawsze powielany w pierwszym poście każdej nowej części tematu? Tak?

Lavi - Śro Sty 01, 2014 20:43

PALATINA, dokładnie;) A jak ktoś się dokoci to jest dodawany do listy;) W psim też fajnie to by wyglądało :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group