To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

taivas - Pon Lut 06, 2012 23:08

A ja je właśnie wczoraj widziałam. Szkoda, że nie ma żadnych bardziej "męskich" kolorów jeszcze. ;) Moje chłopaki średnio gustują w lila-różach. :mrgreen: Trzeba będzie kupić im pewnie zielono-żółty, będzie kakafonia w tej klatce, no ale co zrobić...
Dogha - Pon Lut 06, 2012 23:29

Męskie są, tylko nie w Polsce :P
taivas - Wto Lut 07, 2012 00:08

Taaaa, to też wiem. ;D Ale spoko, skoro doczekaliśmy się różowych, to może przywędrują też czarno-białe... :roll:
Dogha - Wto Lut 07, 2012 10:09

Też na nie czekam. Zamówiłam żółto-zielony a ja bym chciała pszczółkowy :P
K3 - Czw Lut 16, 2012 19:59

Czy ktoś może widział te świetne koszyczki w innych hipermarketach? Niestety Auchan jest bardzo daleko :cry:
Anonymous - Pią Lut 17, 2012 17:38

ja tylko w auchanie, ale 25 zl mnie odwiodlo od kupienia ich ;)

teraz widze, ze wy placilyscie za niego cos ponad 4 zl. nei wiem czemu w zielonej gorze kosztuje 25 :shock:
sprawdzalam cene w czytniku, wiec raczej nie spojrzalam zle na ceny. chyba ze cos zle wprowadzili. bede walczyc o cene nastepnym razem bo tez mi sie podoba :mrgreen:

K3 - Pią Lut 17, 2012 18:31

Jeżeli są tylko w Auchanie to mój świat uległ w gruzach ;(
Te koszyczki są przegenialne.

nubijka - Pią Lut 17, 2012 18:43

ja w Auchanie baaaardzo rzadko bywam- a ostatnio gościłam tam przed świętami, więc może jakaś promocja była. Postaram się sprawdzić to jeszcze wkrótce.
taivas - Sob Lut 18, 2012 22:30

Ja sobie dzisiaj zakupiłam ten koszyczek - u mnie kosztował jakieś 10 zł. Powiesiłam chłopakom, ale na razie nie wydają się zainteresowani, a nawet można powiedzieć, że się boją... o.O
nubijka - Nie Lut 19, 2012 08:16

włóż tam trochę chusteczek albo szmatek, przemogą się...chyba, że nie są przyzwyczajone do hamaczków itp.
taivas - Nie Lut 19, 2012 11:25

Hamaczki uwielbiają, podwieszany domek z pojemnika na żywność też, mogłyby tam wieczność siedzieć... A jak włożyłam do tego koszyczka ręczniczek to go wyciągnęły i wtargały do hamaka. :roll:
bchadzyn - Nie Lut 19, 2012 11:31

Wydaje mi się, że w podwieszanym domciu ciurki nie będąsięczuły bezpiecznie
K3 - Nie Lut 19, 2012 11:48

Może pomógłby zawieszony pod domkiem hamak?
mmarcioszka - Nie Lut 19, 2012 15:49

Daj im czas, może im się jeszcze spodoba ;) Moje paskudy przez tydzień nie tolerowały sputnika, a teraz muszą miec dwa :lol:
taivas - Nie Lut 19, 2012 22:17

K3, Na zawieszenie hamaka pod spodem nie ma miejsca, i tak wydaje mi się, że ten koszyczek wisi w niezbyt szczęśliwym miejscu, ale chwilowo nie mam innego pomysłu, jest dość spory...

mmarcioszka no właśnie poczekam trochę, włożę do środka jakiś ręczniczek może czy coś ciepłego, zobaczymy, może się przekonają...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group