To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Jakiej odmiany jest mój szczur?

wuwuna - Wto Lip 15, 2008 17:36

Jira,Orii jest black husky :wink:

Gdyby była agouti jej odcień byłby ciepły :P

Mangalarga - Wto Lip 15, 2008 18:46

wuwuna, ona jest taka lekko rudawa (albo mi się zdaje), to mnie zmyliło :P Zapomniałam, że blacki mogą rudzieć :P
wuwuna - Wto Lip 15, 2008 18:50

Off-Topic:
Mangalarga napisał/a:
wuwuna, ona jest taka lekko rudawa
zauważyłam to(na grzbiecie),ale to jeszcze nie powód, żeby była agouti. :P

Jira - Wto Lip 15, 2008 20:48

Nie jest rudawa. Tak się światło odbiło od czerwonych poduszek, bo zdjęcia były z lampą.
Normalnie nie ma takich rudawych prześwitów i cała szara jest

wuwuna - Wto Lip 15, 2008 22:33

Jira, czy tak czy tak to black :P
nutaka - Śro Lip 16, 2008 06:34

agutkiem napewno nie jest...agutki są raczej ciemno szarro - rude...chyba ze blue agouti <kurcze chyba nic takiego nie ma :roll: :twisted: >
Azi - Śro Lip 16, 2008 07:22

nutaka napisał/a:
blue agouti <kurcze chyba nic takiego nie ma >
oczywiście, że jest :)

Jira, w jakim ona jest wieku? Bo jak jest duża, to to black, a jak malutka i dopiero będzie jaśnieć, to się można zastanawiać ;)

Jira - Śro Lip 16, 2008 09:52

Mam ją od niedawna i szczerze mówiąc nie mam pojęcia w jakim jest wieku, ale jest młodzitka raczej.
Tak porównywalnie - jej wielkość w stosunku do dłoni (a raczej palców Oo)

Kagero - Śro Lip 16, 2008 22:56

yea, popełniłam kilka (-dziesiąt.. :roll: ) zdjęć. co mnie interesuje to kolor i rodzaj sierści (albo lepiej: całość nazwy na takiego szczura, wiecie: kolor, typ futerka, uszyska - wszystko razem, o - chyba za dużo bym chciała) mówiłam zresztą :twisted: :



ładnie proszę o zidentyfikowanie bestii (wiem, wiem.. znowu władowałam tyle zdjęć, że oczy bolą, ale są robione przy różnym oświetleniu a nie mam pojęcia które tak naprawdę oddaje kolor jak należy :oops: ) :]

Jira - Śro Lip 16, 2008 23:03

uszy dumbo a sierść rex.
ale jaki to kolor to juznie wiem... Ja widzę tylko trzy -czarny biały i kolorowy :P

Kagero - Śro Lip 16, 2008 23:07

Jira napisał/a:
uszy dumbo a sierść rex.
Jira, uszy to wiem, chodziło mi o taki opis jak np. hodowcy podają dla szczurów, bo nie łapię w jakiej to kolejności idzie.. :roll:


kurde, chyba ja to jednak za wygodna jestem :oops:

Oli - Śro Lip 16, 2008 23:11

Kagero, stawiam na blue. Tylko teraz jaki - agouti? :drap: Ewentualnie powder blue, ale chyba bardziej agouti. Sierść chyba raczej velveteen niż rex (jak na mój gust ma za mało skręcone wąsy), uszy dumbo. Jak dla mnie to blue agouti velveteen dumbo. 8)

Jira, Twoja mała to black husky. Nawet jeśli jest mała, to na tym ostatnio wstawionym zdjęciu widać, że kiedyś była grafitowa, co u husky = black. :wink: Ona widać szybko zrobi się jasna, może nawet będzie prawie biała. :)

Kagero - Czw Lip 17, 2008 11:02

Oli, na podstawie wcześniejszych fotek L. też stawiała na powder blue i na velveteen :) tyle co ja wiem, to tylko że jest to blue dumbo, ale jestem nieuczona ;)
wuwuna - Czw Lip 17, 2008 11:13

Jak dla mnie dumbo velveteen powder blue :P śłiczny chłopaczek tylko ukraść :serducho: :serducho:
Kagero - Czw Lip 17, 2008 11:39

Off-Topic:
wuwuna, dla bezpieczeństwa będzie z nami na skoki jeździł :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group