To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

Tygrys - Pon Lut 19, 2007 14:57

Sachma jesli chodzi o rozmnażanie...a tam, masz PW
sachma - Wto Lut 20, 2007 09:19

jutro rano Escanor jedzie do nowego domku... a w tą niedziele Entaza, Edana, Etain, Effendi, Furby i Fernanda...

dostaniecie ode mnie list priorytetowy... w nim karteczka ;) i metryczka.. prosze o, w miare mozliwosci, szybkie odeslanie metryk ;) oczywiscie kserowek metryk ;) potrzebuje do dokumentow ;)

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 10:16 ]
wczoraj o 19 oddalam Escanora do tymczasowego domku.. dzis o 16 powinien byc juz w domu... prosze o informacje bo ja sie juz bardzo martwie...

Katie - Śro Lut 21, 2007 19:00

Escanorek już od 16.00 w domku :mrgreen:
Dojechał cały i zdrowy. Drogę do domu pokonał siedząc w mojej wełnianej czapce pod kurtką, co bardzo mu się podobało i ciężko było go wyjąć :wink:

Jest taaaki słooodkiii!!! :serducho: Bez cienia strachu siedział mi na ręce i podgryzał paznokcie. Potem dał mi buziaka :mrgreen: I ma fantastyczne futerko - taaakie mięciutkie :serducho:

Maluszek zapoznał się już z kolegami i muszę przyznać, że zupełnie niepotrzebnie się bałam ich reakcji. Co prawda każdy z nich jest od Escanorka niemal trzy razy większy, ale...
Na początku z nowym domownikiem przywitał się opanowany Draco, który po pięciu minutach się z nim zakumplował na tyle, że poskakał trochę i położył się spać :lol1:
Potem puściłam też Setha, a ten, jako typowy dominant i okropny czyścioch, pierwsze co zrobił po obwąchaniu Esiego to wyczochrał go i wymył od nosa aż po kark. Potem pozwalał mu za sobą biegać, od czasu do czasu przystawał i czyścił nowemu pysiaka :roll:
Najgorzej było w sumie z Dantem... uparł się, żeby siedzieć z twarzą pod ogonem Escanora... Przesiedział tak z pół godziny-godzinę ( :| ). No, ale w końcu zaakceptował małego i dał mu spokój (jeśli można tym mianem określić jego szturchańce i podskoki - Dante chce się bawić znacznie bardziej niż Escanor).
Teraz wszyscy razem siedzą w klatce i śpią wtuleni w siebie :zakochany:
Miałam ich rozdzielać na noc, ale chyba sobie podaruję :wink: Escanorek śpi z główką na grzbiecie Setha i wygląda na bardzo szczęśliwego :D Seth standardowo czuwa i kiedy zaglądam do klatki, demonstracyjnie myje malucha :lol1:

Dziękuję za pokarm, Sachma - nasypałam ogonom i dosypałam trochę swojego, żeby Esi nie musiał zbyt szybko się przestawiać. Nowe jedzonko jednak najbardziej zainteresowało Dantego :roll: Jedna z misek na pokarm jest tak wielka w porównaniu z Escanorem, że zmieściłoby się w niej czterech takich jak on - sam sprawdzał, wędrując po niej w kółko ;P


PS. Metryka dotarła, odeślę tak szybko, jak będę mogła.

Ależ się rozpisałam :P
Pozdrawiam :mrgreen:

MadzikT - Śro Lut 21, 2007 19:50

U mnie łączenie ze starszą szczurcią tez przebiegło dość spokojnie.
Poza klatka Euforia nie odstępuje Myszy i chodzi za nią jak tylko nadarza się okazja.
Razem spia a dokladnie Euforia wtula sie w kolezanke. Mysza jest teraz weselsza.
A Euforia to mały łobuziak i ....... sprinterka na 2 metry!!!!
Spi przekomicznie. Uwielbia opierac lapki na pretach od klatki oto maly dowodzik....tutaj
http://s116.photobucket.c...nt=IMG_1560.jpg
http://s116.photobucket.c...nt=IMG_1561.jpg

sachma - Śro Lut 21, 2007 20:00

Bardzo sie ciesze ze dzieciaki dogaduja sie ze starszymi domownikami :) u mnie nie bylo tak latwo bo ciocie Bojke i ciocie Kami probowaly ssac :P ale po kilku szturchancach wiedza jak sie zachowac przy starszych ;)

nie musze chyba mowic ze chce foty :P wiecej i wiecej :P

MadzikT - Śro Lut 21, 2007 20:03

sachma, nie musisz mówić że chcesz wiecej, postaram sie nagrac filmik :mrgreen:
sachma - Pią Lut 23, 2007 09:16

wagi nam sie wyrownaly ;) wszystkie malce waza okolo 150g :D jak wroce do domu to podam dokladna wage kazdego, bo mam zapisane na kartce ;)

[ Dodano: Pią Lut 23, 2007 22:56 ]
waga dzieciarmi..
Edana - 144g
Etain - 152g
Entaza - 148g
Fernanda - 100g
Furby - 154g
Effendi - 160

Katie - Sob Lut 24, 2007 19:08

Zrobiłam mnóstwo zdjęć, ale nie mam jak ich wstawić :cry:
Coś nie tak z moim komputerem - kiedy usiłuję podłączyć aparat, nie działa myszka, przez co nie mogę zainstalować oprogramowania do aparatu :x
Dzwoniłam po znajomych, w poniedziałek ściągam dwóch informatyków-fanatyków i mam nadzieję, że coś na to poradzą.

Escanor radzi sobie nieźle z moimi grubasami, nawet przestał być ostatni przy misce i teraz do wyprzedzenia został mu tylko Dante :wink:

Anonymous - Sob Lut 24, 2007 19:11

Katie, jejuuuś *_* A wiesz, że już zaraz wiosna i w ogóóle cieeepłooo.. prawda :D ? :jesterjump:
Katie - Sob Lut 24, 2007 19:25

Juni - a wieeem :>

Zaraz zważę małego. Ciekawe, jak wyjdzie na tle rodzeństwa :wink:

Anonymous - Sob Lut 24, 2007 19:45

Off-Topic:
Katie, to się cieszę :D A będą fotki Setha :oops: ?


Katie - Sob Lut 24, 2007 20:40

Hmmm, wychodzi na to, maluszek waży 170-180 g.
Ale i waga stara i ogon rozbrykany, więc znacząco od rodzeństwa się raczej nie różni :wink:

Off-Topic:
Juni, jak aparat zechce współpracować to zobaczymy :P

sachma - Sob Lut 24, 2007 22:51

Kiedy moje rozwydrzone trzy wnuczki dojada do domow prosze o informacje ;)
wanna - Nie Lut 25, 2007 01:06

Trzy wnuczki siedzą sobie na razie na moim ramieniu jutro pojadą do właściwych domków :( Chociaż nie wiem czy je oddam ;) takie słodziaki :mrgreen:
a Furbi na razie siedzi sam, ale jak przygotuje dziewczynom klatkę, to się nim zajmę, żeby mu się samotność nie odbiła na psychice...

Tygrys - Nie Lut 25, 2007 02:40

A ja wróciłam z imprezki w Gdańsku :) i juz się nie mogę doczekać Effiego :) normalnie nie mogę hhehhe to już jutro :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group