To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

babyduck - Wto Mar 20, 2012 12:46

Motylove, jak zapakujesz transporter do torby i przykryjesz bluzą, to nikt nie będzie wiedział, że masz zwierzęta. Ja tak wiozłam dwa transportery na raz i nikt mnie o nic nie pytał. To był "bagaż podręczny".
quagmire - Wto Mar 20, 2012 12:58

Dokładnie, Emilka wiozła tak ostatnio szczurę i przeszło bez problemu. Psa nie weźmiesz, ale nikt Ci w bagażu nie będzie grzebał, a przynajmniej Twoje zwierzęta przejadą bezpiecznie, bo z Tobą :mrgreen:
(jeśli jesteś dość elastyczna, to proponuję, żebyś dobrała sobie termin do cen biletów, no i koniecznie kup wcześniej, bo jest zazwyczaj taniej ;) )

taivas - Wto Mar 20, 2012 13:04

Ja w styczniu wiozlam moje ogoniaste z Wawy wlasnie Polskim Busem. :mrgreen: W transporterku, przykrylam kocykiem, wsadzilam pod siedzenie, one spaly cala droge i nikt sie nie kapnal. :mrgreen:
Motylove - Wto Mar 20, 2012 14:07

Łoło, dziękuję za tak liczne odpowiedzi i w ogóle :)
No cóż, jeszcze musze zakupić transporter i chyba zawitam do Warszawy.

Pyl - Wto Mar 20, 2012 14:24

Motylove, zapraszamy! Wawka co prawda daleko od Wrocka, ale ile ogonów tu do miziania :P
Martini - Wto Mar 20, 2012 14:26

omomom, powód do imprezy:D?
Pyl - Wto Mar 20, 2012 14:29

Martini, jak będzie cebulka będzie i impreza! :P
Frugo - Śro Mar 21, 2012 07:08

Grhh. Musiałam wejść i zobaczyć no cuuda !
Motylove - Śro Mar 21, 2012 09:53

Pyl, dziękuję, jeszcze do Ciebie napiszę w najbliższym czasie, jak będę wiedziała więcej. Możliwe jest też, że pojadę do Warszawy z mamą i babcią (przy okazji odwiedzenia rodziny, której w ogóle nie znam :shock: ), ale zawsze mogłabym jakimś innym szczurzym pupkom załatwić transport przy okazji, w samochodzie trochę miejsca jest 8)
Pyl - Śro Mar 21, 2012 13:16

Motylove, super. To dawaj znać jak już coś będziesz wiedzieć.
Frugo - Śro Mar 21, 2012 14:55

Zakochałam się w Wuszce :P . :serducho:
Ja właśnie szukam szczurów do adopcji... Martini, ty masz na drugim forum nick w stylu very.martini ?

Martini - Śro Mar 21, 2012 14:59

Frugo, tak :mrgreen:
Powinnam była zaznaczyć:)

Frugo - Śro Mar 21, 2012 15:26

Off-Topic:
Martini, domyśliłam się.

Prześlesz mi pytania adopcyjne ? :mrgreen:

Motylove - Śro Mar 21, 2012 22:03

Ja chciałam tylko cichutko zaznaczyć, że ostatnie zdjęcia były 13 marca :oops:
I jeszcze bardziej cichutko, poprosić o jakieś fociaki w najbliższym czasie, co by można było się nacieszyć jeszcze przed realnym wymacaniem. :twisted:

natkapatka - Śro Mar 21, 2012 22:33

Motylove napisał/a:
Ja chciałam tylko cichutko zaznaczyć, że ostatnie zdjęcia były 13 marca :oops:
I jeszcze bardziej cichutko, poprosić o jakieś fociaki w najbliższym czasie, co by można było się nacieszyć jeszcze przed realnym wymacaniem. :twisted:


Ja też poproszę :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group