To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny R SunRat's - rezerwacje str 5

quagmire - Czw Gru 20, 2012 13:28

Bo pewnie smaczny :D
AngelsDream - Czw Gru 20, 2012 13:31

quagmire, mi smakował, Raumowi jeść go nie dałam. :P
heniok - Czw Gru 20, 2012 13:45

AngelsDream, genialne zdjęcie, z tym światłem wygląda jak 100% kanalarz :lol:
quagmire - Pon Gru 24, 2012 00:04

Remus


Zeze

gratis - Pon Gru 24, 2012 11:01

Mały, biały Miś! :serducho:
http://s319.beta.photobuc...G_1377.jpg.html

quagmire - Pon Gru 24, 2012 11:02

Żeby uściślić - on tu mruży oczka z przyjemności :D
gratis - Pon Gru 24, 2012 12:16

Off-Topic:
quagmire, mogę któreś ukraść na shsrp na FB?
I, jeśli być się zgodziła, wskażesz mi konkretne?
O, na przykład tak...? *__* http://s319.beta.photobuc...G_1366.jpg.html

quagmire - Pon Gru 24, 2012 12:19

Off-Topic:
gratis, możesz - tyle, że Szuwarek rodowodowy nie jest, więc nie wiem, czy pasuje. Ale świąteczny na pewno i na pewno wyszedł najładniej.

gratis - Pon Gru 24, 2012 12:30

Off-Topic:
No tak, przecież do Szuwarek, a nie przepalony Remus, nie mam mózgu. To nie mogę. : ( A któreż inne? :serducho:

quagmire - Pon Gru 24, 2012 12:33

Off-Topic:
Może to: http://s319.beta.photobuc...859579911727522

Majszczur - Pią Sty 11, 2013 19:09



ROPUCH, Ropuszon, Żab, Ropucha Roccoco SR
Całe 430g esencji szczurowatośc - czujna, szybka, ostrożna, nie spoufalająca się zbytnio, a już szczególnie z kimś lub czymś obcym.
W znajomej bezpiecznej scenerii przyjazny zwierz, w sprzyjających okolicznościach potrafiący się nawet rozmaślić... ale nie na długo.
Gdyby nie jej wrodzona płochliwość miałaby zadatki na wzorowego ucznia - ma niezłą pamięć.

Nie mamy już problemu z łysieniem. Sierść pięknie odrosła. Jednak do dziś przyczyna jej awangardowej fryzury sprzed kilku miesięcy pozostała niezbadana i nieodgadniona.

Przed wystawą warszawską pechowo nam zaniemogła i pokrzyżowała wystawowe plany przedłużającą się infekcja górnych dróg oddechowych (enroxil, a potem oxyvet).
Obecnie w osłuchu - jak dzwon.

Foty niestety z flashem, niestety mam czas na zabawę z aparatem jedynie wieczorem, a światło u mnie wówczas skąpe.




edit: poprawiłam nazwy leków.

AngelsDream - Pią Sty 11, 2013 19:48

Cytat:
Całe 430g esencji szczurowatośc - czujna, szybka, ostrożna, nie spoufalająca się zbytnio, a już szczególnie z kimś lub czymś obcym.
W znajomej bezpiecznej scenerii przyjazny zwierz, w sprzyjających okolicznościach potrafiący się nawet rozmaślić... ale nie na długo.
Gdyby nie jej wrodzona płochliwość miałaby zadatki na wzorowego ucznia - ma niezłą pamięć.


Raum ciut odważniejszy, ale też dość ostrożny, więc pod tym opisem możemy się podpisać. Szkoda, że siostra na wystawę nie dotarła - dobrze jednak, że już w porządku.

Majszczur - Pią Sty 11, 2013 22:13

Jest wielce prawdopodobne, że Ropuch ma pewność siebie całkowicie w normie, tylko ja mam nieobiektywny punkt odniesienia w postaci LaLunki, która się garnie do wszystkiego i wszystkich oraz BaBuni której wszystko równo zwisa i powiewa :wink: Jedno jest pewne - kot to nie jest jej najlepszy przyjaciel - przede wszystkim to mam na myśli mówiąc o płochliwości.
AngelsDream - Pią Sty 11, 2013 22:17

Majszczur, trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że na zachowanie szczura wpływa także jego płeć i pozycja w stadzie. Ten sam szczur na innym miejscu i w innej grupie mógłby się zachowywać diametralnie inaczej. Ostatecznie Raum na wystawie bardzo ogarniał pozostałe trzy wyjątki i bynajmniej na przestrachanego nie wyglądał.
Majszczur - Pią Sty 11, 2013 22:35

Ano właśnie... a jak tak sobie przypomnę Rauma z wystawy to zachowanie nie odbiegające od tego, które prezentuje zwykle Ropucha.
Nie potrafię dokładnie ocenić jej pozycji - z pewnością jest gdzieś pośrodku - ani nie u koryta, ani nie całkiem w tyle.
Ogólnie jest dobrze zsocjalizowaną szczurcią, np. u weta jest bezproblemową spokojną pacjentką, więc można by powiedzieć, że skoro nie stresuje jej tak specyficzne obce otoczenie jakim jest gabinet to wszystko ok. Tymczasem w domu potrafi niekiedy wykonać ekstremalny w tył zwrot w miejscu pod wpływem... byle szelestu... który ją znienacka zaskoczy jak podąża z punktu A do punktu B. Jest jedynym szczurem w stadzie, który niespodziewanie potrafi zrobić pionowy podskok w miejscu na wysokość... stołu! (ile to może być? 80cm?) gdy usłyszy nieznany dźwięk lub gdy na horyzoncie pojawi się stary znajomy... kot. I takie tam słodkie dziwactwa...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group