To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot K Happy Feet - 28.01.2011 - ponad dwa lata!

Mucha321 - Pią Gru 09, 2011 23:22

Oj.. :( Smutno..


a Komix to tak cudowny szczur, że czasami brakuje mi słów. Ostatnio ocierał mi łezki, naprawdę.. Pozegnałam w ostatnim czasie wiele szczurów, a Komix wdrapywał mi się na ramię i oblizywał policzki z łez.. Płakałam wtedy jeszcze mocniej, ze wzruszenia, że mam tak niesamowitego szczura.
w ogóle moje ramię to najukochańsze miejsce Komixa. Jest tak spokojny, ułożony, stateczny.. Potrafi pół dnia przespać mi na kolanach.

jolaada - Nie Gru 25, 2011 21:00

Kirara lubi nas coraz bardziej i nareszcie staje się ufna i mniej płochliwa. Pozdrawiamy świątecznie.

aneczka1-13 - Nie Gru 25, 2011 22:38

Ona faktycznie jest taka duża czy to tylko na zdjęciu tak wygląda?? Bo na nim wydaje się ogromna :serducho:
jolaada - Pon Gru 26, 2011 09:25

Jest z niej spore bydlątko. Największa w stadzie. Nie mam sprawnej wagi, jak zakupię to ją zważę.Na rękach jest u chudej dziesięciolatki, to może jej dodawać pozornego gigantyzmu. :lol:

[ Dodano: Pon Gru 26, 2011 09:33 ]
W wejściu się mieści

Nawet ma luz


Azi - Nie Sty 01, 2012 14:23

Irytacja SunRat's - Irytka ~1 rok i 7 miesięcy


Kagura Happy Feet - Kagu ~11 miesięcy

jolaada - Pią Sty 20, 2012 15:22

Jak tam? Macie już prezenty urodzinowe? Za tydzień imprezka :wink:

[ Dodano: Sob Sty 28, 2012 00:09 ]
Wszystkiego naj naj bracia i siostry :serducho:

Azi - Sob Sty 28, 2012 10:20

Sto lat, sto lat :)

jak tam maluchy?

Kagu jest wybitnie niedobra - uciekająca, strachliwa, namolna i czepialska do innych szczurów. Czasem ma lepszy dzien i wtedy przyjdzie się poprzytulac, ale to rzadkość.

Za to Kordoba i Koko to dwie nakręcone przylepy, Koko w szczególności.

wuwuna - Sob Sty 28, 2012 13:35

Azi napisał/a:
jak tam maluchy?
Kilumkul ciągle ten sam.
Na widok wyciąganej do niego ręki odwraca głowę w nadziei, że wcale aby na pewno ta ręka nie sięga do niego.
Ludzi traktuje jak mus. Brany na rękę jest spokojny i grzeczny, nie wyrywa się. Lekko tylko sztywnieje w ramach dyskomfortu. ( :roll: )
Ale sam z siebie nie jest pieszczochem, nigdy nie podchodzi nawet na smakołyka. Innym szczurom też nie zabiera, więc ja nie wiem skąd on ma tę nadwagę. :/

Do szczurów też jakoś nie pała wielkim uczuciem. Są bo są. Toleruje ich.

Na szczęście jest bardzo neutralny i wolno z nim robić wszystko i człowiekowi i szczurowi.
Zdrowia w nim za to 100%.

Pozdrowienia dla rodzeństwa.

kocurek10 - Sob Sty 28, 2012 22:27

Klepsydro miewa sie dobrze :) odkad jest chwilowo sam bardzo sie uspokoił..... nie piszczy , nie boi sie niczego...... wręcz zaczął robić sie nakolannik byle tylko miec człowieka w pobliżu :) w ramach urodzin bedzie miał nowego towarzysza zabaw. tylko dzisiaj nie zdążyłam go odebrać (zimno było :( )


ale po za tym kolejnego spokojnego roczku dla Kacików :] :urodziny:

Mucha321 - Wto Sty 31, 2012 14:24

Naj naj naj !!! Przepraszamy za spóźnienie. :roll:

Komix to ciapeczka, która trzęsie tyłkiem z byle okazji. Krzykacz nr 2, zaraz za Oxim. No i ocieracz łez nr 1, niewątpliwie. :)

Pozdrawiamy i ślemy całusy. :wink:

jolaada - Nie Lut 19, 2012 13:59


Czy szczury zapadają w sen zimowy? Kirara strasznie się rozleniwiła, byle ciepło i mięciutko :lol1:

wuwuna - Nie Lut 19, 2012 14:41

jolaada napisał/a:
Czy szczury zapadają w sen zimowy?
Nie.
Ale warunki przejściowe zimowe mogą powodować takie otępienie.
Suche powietrze w mieszkaniu powoduje senność i ospałość.

Lub otyłość, a wiem, że w tym miocie takowa występowała.
Więc, jolaada, zastanów się właśnie nad takimi przyczynami.

jolaada - Nie Lut 19, 2012 19:10

wuwuna dzięki za podpowiedzi, ale ja raczej tak żartem :wink: Kirarka po prostu jest bardzo spokojnym szczurem, a stado to w większości półroczne torpedy.Poza tym nie jest skora do zabaw z nami w przeciwieństwie to smarkatych, ale i tak już jest super, bo jak przyjechała to bardzo się nas bała i siedziała ciagle w jednej rurze.Nie była już przecież maluszkiem.Teraz da się pomiziać ale się nie domaga. Grubasem nie jest, raczej jest duża, ale to też na tle reszty. Kupiłam wagę na allegro i czekam aż dotrze. Niedługo upublicznię wagę zwierzy :lol1: Dietkę chyba ma ok- staram się.
bajgraf - Czw Lut 23, 2012 15:05

100 lat dla rodziców i rodzeństwa Kumiko :grouphug:
jolaada - Sob Mar 03, 2012 22:10

Nawiązując do słów wuwuny podaję wagę Kirary: 418 g. To dobrze? Jak reszta rodzeństwa?- porównajmy z ciekawości.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group