To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

Oli - Pią Maj 14, 2010 12:30

Oli też został bez żadnego ale przyjęty, tak po prostu. Ładnie daje się dominować, także mnie (staram się tak bawić z moimi chłopakami że ich lekko przewracam na plecy żeby się tego nie bali) i rozbawia całe towarzystwo szaleńców. :D
suvennira - Pią Maj 14, 2010 12:47

U mnie własnie rozpoczeło sie oficjalne łączenie:D Nowa klateczka dla wszystkich panienek, i wspólne mieszkanko:D Jak narazie od godziny raczej wolą zapoznawać się z nowo umeblowanym miejscem, niż interesować się sobą, wiec poki co jest spokój, jednak wole obok pozostać:D

Lacoste nie zmienia narazie kolorku, za to Lajla widze ze dzisiaj to wogóle pojaśniała, ma takie smieszne białe plamki, ajj urocze skarbeńki;P widze ze wszystkie malenstwa z tego miotu szybko rosną;P wymiziajcie swoje maluszki ode mnie;*


edit:
fotka sprzed chwili:D



klimejszyn - Sob Maj 15, 2010 16:04

omamo. dorwałam dzisiaj Aresa. chłop już srebrzysty jest :o
wczoraj taki nie był :roll:

cytryn007 - Sob Maj 15, 2010 20:40

klimejszyn, poka poka :D
klimejszyn - Sob Maj 15, 2010 20:43

nie mam teraz aparatu, ale jak tylko tata wróci ze sprzętem to postaram się obfocić malucha, ale dajcie mi kilka dni :-P
Nakota - Sob Maj 15, 2010 20:46

Przecież on miał być blazedem ;( Foch normalnie.
Ale zdjęciami wnusia nie wzgardzę :mrgreen:

suvennira, strasznie się cieszę, że łączenie przebiega tak bezproblemowa. No i klateczka piękna!

suvennira - Nie Maj 16, 2010 00:32

Moge powiedziec ze szczurki są juz połączone, praktycznie bez zadnego pisku:D smiem twierdzic ze Yuuki pokochała kruszynki i widze ze chyba jej brakowalo takiego towarzystwa;P
dudzia - Nie Maj 16, 2010 12:06

Agatka nabrała tempa ekspresowego w haszczeniu :shock:
zdjecie sprzed chwili:


Niedługo wstane rano i pomyślę ' co to za szczur nowy w mojej klatce?' :mrgreen:
Juz moją Lenkę przegonila. :roll: Kochaniutka jest :serducho:

i puszczam wam rozmazane oczko w biegu :D

Nakota - Nie Maj 16, 2010 12:45

To jest Agatka?! No way!

Ależ one mają ekspresowe tempo :shock:

dudzia - Nie Maj 16, 2010 12:49

czasami się zastanawiam czy mi jej ktoś przypadkiem nie podmienił :D
cytryn007 - Nie Maj 16, 2010 13:29

dudzia, o kurcze no strasznie wyhaszczała! musze zdobyc jkis aparat coby Żabie zrobic zdjecie tez.
Oli - Nie Maj 16, 2010 14:47

hehe, Oli ma identyczne tempo. :D Już mu tylko czarna czapeczka została. Muszę mu dzisiaj jakieś foty zrobić.
suvennira - Nie Maj 16, 2010 18:04

ojaaa, jak Agacia wyhaszczała, u mnie juz malo brakuje dla Lajly zeby tak wyglądać, ma czapeczke;P a Lacoste dalej puszek okruszek;P
klimejszyn - Nie Maj 16, 2010 20:02

tempo haszczenia jest niesamowite :DD
Ares :

i Atirka, która nie lubi zdjęć :

mam nadzieję, że zdjęcia Wam się dobrze otworzą, bo u mnie coś się psuje i wszystko jest w pikselach, czy jak to się tam zwie. w każdym bądź razie w kwadraciki :?

Nakota - Nie Maj 16, 2010 21:22

Jakie one szare :shock:

Dzieciaki, zatrzymalibyście się na etapie haszczenia, coo? ;( Zróbcie to dla babci!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group