To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Pon Cze 03, 2013 12:09

Ktoś się nie bał i... sobie pożyczył? W tydzień się rozeszły? Może tak się podobały, że się skończyły? :>
olus_165, daj znać co powiedzą.

Oluś - Pon Cze 03, 2013 12:11

L., no pięknie. :( A Pani taka miła była, porozmawiała, popytała... W środę będę w Olsztynie to podejdę i zapytam w czym problem.
Helcia - Pon Cze 03, 2013 12:25

Melduję odbiór ulotek. Są świetne, w następny poniedziałek ruszam z kolportażem (wcześniej, nie mam wolnego").

Brawa dla Was za kawał dobrej roboty :serducho:

cornflakegirl - Pon Cze 03, 2013 13:48

Melduję grzecznie, że ulotki są już w schronisku. Plakat także, osobiście wieszałam ^^
Pyl - Pon Cze 03, 2013 13:56

Helcia, cieszę się, że się podobają :)

cornflakegirl, :kwiatek:

dotsa - Pon Cze 03, 2013 16:39

Chyba jednak poproszę o dosłanie ulotek i plakatów. Zeszło mi więcej ulotek, niż przewidywałam. Byłam u dwóch wetów, tych teoretycznie psio-kocich, ale zostawiłam w jednym 30, w drugim 25 sztuk (nigdy wcześniej nie byłam w tych miejscach, więc nie do końca wiedziałam na jaką są skalę). Pierwszy to:
Kliniczna Praktyka Weterynaryjna PROVET ul. H. Wróbla 10a (u nich zawisł też plakat na jednej z tablic) ,
a drugi:
Przychodnia weterynaryjna lek. wet. Tomasz Jaworek ul. Bytkowska 32

Niestety przez panujące u nas warunki pogodowe nieco zawilgła mi dzisiaj torba, a w niej miałam ulotki i plakaty i trochę na tym ucierpiały. Wiem, moja wina, źle je zabezpieczyłam, przepraszam. :oops:
Część ulotek ma zmoczone odrobinę rogi, ale je dosuszę i wcisnę pomiędzy te dobre, bo nie utrudnia to czytania i nie sięgnęło nawet tekstu, także nic się nie rozmazało. Jutro będę prawdopodobnie na Wełnowcu, więc resztę ulotek i plakat zostawię tam, jak będą ubywać to przy kolejnych wizytach u weta będę mogła je uzupełniać na bieżąco.

Pyl - Pon Cze 03, 2013 16:48

dotsa, ulotek teraz nie doślę, bo nie mam... :oops: Szukamy sponsora na dodruk, więc nieco się to opóźnia.
Te zmoczone możesz sprawdzić czy da się wyprasować - tylko ostrożnie, przez czystą kartkę, bo nie wiem jak zareaguje farba na wysoką temperaturę.

Plakatów jeszcze kilka jest - ile potrzebujesz?

dotsa - Pon Cze 03, 2013 17:20

Aha, w takim razie samych plakatów nie wysyłaj mi na razie. :)
Zmoczone ulotki już zdążyły wyschnąć, te miejsca nie są widoczne na pierwszy rzut oka i wolałabym nie ryzykować z żelazkiem, bo prasowanie nie jest moją mocną stroną^^. Pomieszałam je z tymi dobrymi i jest ok. ;)

tatankayotanka4 - Pon Cze 03, 2013 21:51

co do sklepu egzotycznego, głównie robaki, pająki, babeczka sama ma szczury nie mogę znaleźć linka, ale jak wszystko obsłużone w zasadzie to nie ma co szukać na siłę
Akiś - Pon Cze 03, 2013 23:03

Pyl, drugi sklep też bez zwierząt. Miałam na myśli, że prócz akcesoriów dla zwierząt znajdują się również jakieś domowe drobiazgi i różne "duperele".
Pyl - Pon Cze 03, 2013 23:53

dotsa, OK :)

tatankayotanka4 napisał/a:
ale jak wszystko obsłużone w zasadzie to nie ma co szukać na siłę
tatankayotanka4, czyli Twoje sklepy pokrywają się z tymi zadeklarowanymi przez wilczek777?

Akiś, OK :)

Selldine - Wto Cze 04, 2013 02:24

Selldine:
Mińsk Mazowiecki: Na Skraju [m], Amivet [m]
Na liście jest wpisany ktoś ze zlotów motocyklowych, planuję być na kilku, jakby trzeba coś było. (Liw koło Węgrowa, Popowo, Łeba, Komarówka Podlaska plus te, które są w planach, ale bez potwierdzenia jeszcze)

Szczurówka - Wto Cze 04, 2013 12:28

Chętnie pomogę :) Poproszę o PW ze szczegółami :)
limomanka - Wto Cze 04, 2013 12:41

Szczurówka, wszystko masz w pierwszym poście :)
Gliwice już obsztalowane - mi jeszcze została lecznica na Daszyńskiego, możemy podskoczyć nawet razem :) Jak chcesz, możesz sprawdzić też Toszecką - czy plakat wreszcie powiesili i czy ulotki z parapetu schodzą - bo na mnie pani administratorka ma już ewidentną alergię :roll:

Szczurówka - Wto Cze 04, 2013 12:44

Ok ;) Gliwice Rybnickiej nie widzę :shock:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group