To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] [*] 11 ślicznych maluszków i starszy huskulek :)

bebe - Sob Maj 15, 2010 11:27

Izunia789 napisał/a:
W przyszłym tygodniu będę robiła fotki brzuszków..i mam nadzieję że znawcy mi pomogą ustalić płeć bo dla mnie jak na razie jest to mega zadanie! Myślę że samców będzie więcej.. a co do rezerwacji prawdopodobnie są zaklepane 2! A jeśli będą jeszcze to mam nadzieję że na 100% się skusisz;)! Wola blisko Tychów więc transport nie był chyba dużym problemem:)...


mnie sie udało rozpoznać płeć u 2 tygodniowych maluchów :wink:
na samce jest ogólnie mało chętnych,u mnie o dziewuszki zabijali się a samca nikt nie chciał,dobrze że znajoma wzięła wszystkie :)

kameliowa - Sob Maj 15, 2010 23:59

jak maluszki ? :)
H. - Nie Maj 16, 2010 00:37

kameliowa, niestety Iza przez cały weekend siedzi w pracy, więc podejrzewam, że w pn będą jakieś wieści. Chyba, że się jej uda jakoś w międzyczasie zajrzeć na forum :)
rysia.13 - Nie Maj 16, 2010 15:07

Izunia789 napisał/a:
A jeśli będą jeszcze to mam nadzieję że na 100% się skusisz;)!

No oczywiście :mrgreen:
Izunia789 napisał/a:
Wola blisko Tychów więc transport nie był chyba dużym problemem:)...

Prawie nie będzie :wink:
Kursuje busik Wola-Tychy :P

Izunia789 - Pon Maj 17, 2010 13:03

Dotarłam do domu! Hura! Mało brakło a zostałabym odcięta od świata..przez ta powódź która się nam zapowiada:/! A więc... nie widziałam klusek od popołudnia soboty..a dziś już mają futerka:)! i są cudne:D!nie będę opisywała bo z mamą pocykamy zdj:)! bebe, w środę kluski będą miały 2 tyg:)! Patrzyłam im pod ogony i coś nie coś wygląda to obiecująco:)! Ale sami zobaczycie! A u mnie jak na razie pytają o samce:)!rysia.13, jakoś się dogadamy ale chciałabym skontaktować się z Tobą również na gg.. 9041840! Czekajcie na fotki;)! I trzymajcie kciuki bo dziś chcę zapoznać 3 samiczki z moją najmłodszą prócz klusek rehabilitantką! Mam nadzieję że nic jej nie zrobią: (! Pozdrawiam :)

O to fotki:)! Oj..ciężko było! Mama trzymała a ja cykałam! Mam nadzieję,że pomożecie;)! Ja podam moje przypuszczenia!
1
Chłopak?


2
Chłopak?


3
Dziewczynka? Wstępna Rezerwacja


4
Dziewczynka? Wstępna Rezerwacja miednica


5
Chłopak? Wstępna rezerwacja


6
Dziewczynka?


7
Dziewczynka? Rezerwacja-> Moja:*


8
Chłopak? Rezerwacja-> Kameliowa


9
Dziewczynka? Wstępna rezerwacja Miednica


10
Chłopak?


11
Dziewczynka?


Nie no twardy orzech do zgryzienia:/..ale liczę na pomoc:) ...przeliczyłam się;/
Mama w akcji:)


kameliowa - Pon Maj 17, 2010 23:31

mały agutek haszczak! :) Świetne maluchy, każdy z innej bajki jest. :serducho:
bebe - Wto Maj 18, 2010 10:37

tam gdzie jestem pewna to napiszę:
2 chłopak
3 dziewczynka
5 dziewczynka
6 dziewczynka
7 dziewczynka
8 chłopak

a tu myślę...
1 jak dla mnie chłopak
4 nie mam pojęcia :mrgreen:
10 myśle ze dziewucha

Izunia789 - Wto Maj 18, 2010 11:38

No to będą cykane zdj co jakiś czas..więc mam nadzieję że wspólnymi oczami;) damy radę:D! A łączenie samiczek jakoś poszło:)!! Ale roboty przy tym miałam! Klatkę miały nie do poznania więc nieźle się zgłuptaczyły:D
bebe - Wto Maj 18, 2010 11:47

Izunia789 napisał/a:
No to będą cykane zdj co jakiś czas..więc mam nadzieję że wspólnymi oczami;) damy radę:D! A łączenie samiczek jakoś poszło:)!! Ale roboty przy tym miałam! Klatkę miały nie do poznania więc nieźle się zgłuptaczyły:D


u mnie u samców jajka były widoczne w 4 tygodniu dopiero,ale to im wylazły takie duże że :lol:

Izunia789 - Wto Maj 18, 2010 12:31

hmm... może u mnie też tak będzie?! Ale mam nadzieję że moje faworytki 7,czarne Haskacze i te bialusie: ) zostaną jednak samiczkami:).. Będę miała ciężki wybór;/! Także zapowiada się że stadko powiększy się do 5 ogonów:D :serducho: :serducho: :serducho:
bebe - Wto Maj 18, 2010 13:40

Izunia789 napisał/a:
hmm... może u mnie też tak będzie?! Ale mam nadzieję że moje faworytki 7,czarne Haskacze i te bialusie: ) zostaną jednak samiczkami:).. Będę miała ciężki wybór;/! Także zapowiada się że stadko powiększy się do 5 ogonów:D :serducho: :serducho: :serducho:


7 na 100% to samiczka :mrgreen:

kameliowa - Wto Maj 18, 2010 15:51

wysyp babeczek.hehe
Izunia789 - Wto Maj 18, 2010 15:55

7 jest cudna:)..taka malusia..najprawdopodobniej zostanie ze mną:)
A możecie mi jeszcze opisać dokładnie jakiej maści są maleństwa:)? Wiem że nie wszędzie będzie to się dało przez jakoś zdj..ale czekam na opisy:)!

Izunia789 - Czw Maj 20, 2010 15:31

jejciu:D... pierwsze oczka zostały dziś otwarte :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: ! Moja śliczna 7:)... dzielna dziewczyna:).. Pani jest z niej dumna a mamusia na pewno bardziej:)! Dziewczyna nawet dziś jadła mi z palca jogurcik:)...ale oczka to ma śliczne :mrgreen: takie węgielki:)!! A jak już zwiedza cały domek:)! No można się rozpłynąć :-P :mrgreen: :serducho:
H. - Czw Maj 20, 2010 15:32

Izunia789, strasznie się cieszę, czekam na następne maluchy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group