To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E SunRat's

scorpio80 - Pią Mar 19, 2010 17:38

Martuha napisał/a:
jeszcze nie odebrałam od Was jednego maluszka,a już mam chęć na drugiego :mrgreen:
to tak jak ja ale CV na małą łysą panienkę już poszło :D
mrófka - Sob Mar 20, 2010 00:38

tak kto by nie marzył o prześlicznej łysolce :slinisie: ale ponoć marzenia się czasami spełniają :mrgreen:
heniok - Sob Mar 20, 2010 19:26

Nie przyjmujemy już rezerwacji na samice, a na samce tylko standardowo sierstne :wink:
Anouk - Sob Mar 20, 2010 19:40

Wielkie i szczere UUUUUFFF. Gratuluję przyszłym domkom :) Cudne maleństwa będą...
Sysa - Sob Mar 20, 2010 22:48

Ojej, ojej, kciukam za dużo samiczek! :wink:
babyduck - Pon Mar 22, 2010 21:51

A powiedzcie coś więcej o tatusiu. I ile ważą rodzice.
zywym_trudniej - Pon Mar 22, 2010 23:21

Rennny jest bardzo łagodny w stosunku do innych szczurów. Dogaduje się doskonale ze swoim stadem, Przyjechał do mnie z Holandii jako piskacz i panikarz. Myślę, że była to kwestia złej socjalizacji, gdyż inne malce z tej hodowli wykazywały podobne zachowania. Teraz już się nie boi, nie wrzeszczy jak się go bierze na ręce, aczkolwiek nie jest miziastym samcem, woli być raczej niezależny, a od towarzystwa ludzi woli towarzystwo szczurów.

Nie jest dużym samcem, waży 370 g ale nadal rośnie, ma jeszcze młodzieńczą sylwetkę. Jak rozmawiałam z Heniokiem na temat krycia jakiś tydzień temu ważył 350 g.

Anouk - Śro Mar 24, 2010 17:10

A ja mam takie małe pytanie... Czy byłaby możliwość wysłania CV na jedna dziewczynkę, ale tak naprawdę rezerwowo? (jakby się na przykład urodziło tyle dziewuch co w miocie kwiatowym, co akurat był dość ekstremalny przypadek :P ). Nie nastawiałabym się na maleństwo bardzo, ale zdarza się czasem, że nieoczekiwanie szczurek szuka nowego domu...
madzial13 - Śro Mar 24, 2010 20:42

zywym_trudniej,
Cytat:
jakiś tydzień temu ważył 350 g


a widzisz, Regenboog - jego siostra - też nieduża - przed porodem 270 g, 3 tygodnie po porodzie - 290 g. I też była kiepsko zsocjalizowana, ale teraz jest świetna :)

emileczka - Czw Mar 25, 2010 12:52

Metryka miotu :wink:

Anouk - Czw Mar 25, 2010 15:22

Cytat:
A ja mam takie małe pytanie... Czy byłaby możliwość wysłania CV na jedna dziewczynkę, ale tak naprawdę rezerwowo? (jakby się na przykład urodziło tyle dziewuch co w miocie kwiatowym, co akurat był dość ekstremalny przypadek :P ). Nie nastawiałabym się na maleństwo bardzo, ale zdarza się czasem, że nieoczekiwanie szczurek szuka nowego domu...


Hop hop :)

sikoreczka - Czw Mar 25, 2010 16:14

mrófka, ja bym nie marzyła :P nie podobywują mnie się :P
quagmire - Czw Mar 25, 2010 16:32

Na pierwszej stronie jest, że Renny jest topaz self, a w metryce ma beige berkshire.
Nakasha - Czw Mar 25, 2010 16:44

quagmire, Renny to 100% topaz. Pewnie Marina się machnęła.
quagmire - Czw Mar 25, 2010 16:46

To ciekawe czy self czy berkshire :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group