To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot kontrolny N of Anahata - krycie 07.05.10

Sysa - Śro Lut 24, 2010 12:56

I dobrze :wink:
GMR jest straszne! :doh: Obiecałam TŻowi, że ewentualny nowy szczur będzie dopiero w czerwcu, ale czarne rexy dumbo... Jeszcze jakby się jednak niebieskie trafiły.. Kibicuję rodzicom i dzieciom, ale wchodzić to tu za często nie będę dla bezpieczeństwa :wink:

komosa - Śro Lut 24, 2010 13:38

Nakasha, a ja sie załapałam? :roll:
Nakasha - Śro Lut 24, 2010 14:41

Każdy dostanie odpowiednią informację na maila, kiedy tylko będę mieć czas przeczytać CV.

Nie przyjmujemy żadnych nowych zgłoszeń. ;)

Nakasha - Czw Mar 04, 2010 21:27

Przepraszam wszystkich za zamieszanie...

Ren zgodziła się mi pomóc, za co jestem jej szalenie wdzięczna. Pewnie nigdy nie przestanę jej dziękować za niesamowitą życzliwość i wsparcie, jakie mi okazuje. :przytul:


Miotem zajmie się i wychowa Ren. :) Sądzę, że niedługo wszystkim odpisze i będzie ustalana jakaś lista.

Anonymous - Czw Mar 04, 2010 23:54

Nakasha napisał/a:
Ren zgodziła się mi pomóc, za co jestem jej szalenie wdzięczna. Pewnie nigdy nie przestanę jej dziękować za niesamowitą życzliwość i wsparcie, jakie mi okazuje. :przytul:

Aj tam :oops:

Postaram się ogarnąć listę jak najszybciej, ale przede wszystkim najpierw muszę rozesłać moje Piskawki w świat, proszę chętnych o cierpliwość i wyrozumiałość :)

Anonymous - Sob Mar 06, 2010 19:26

No to wstępnie mam wszystko ogarnięte :) . Czekam jeszcze na odpowiedź kilku osób, żeby wiedzieć na czym stoję. Ale na pewno są wolne miejsca na samczyki!

Miot najprawdopodobniej będzie gdzieś bliżej końca kwietnia.

Anonymous - Nie Mar 07, 2010 17:06

Jej, nikt się nie interesuje takim pięknym miotem? :(
EpKee - Nie Mar 07, 2010 21:19

aj żebym to ja mógł :P
IgIg - Pon Mar 08, 2010 13:59

Ren, ile jest wolnych miejsc na samczyki?
Anonymous - Pon Mar 08, 2010 14:02

IgIg, dużo :P . 3 albo 5, w zależności od tego czy jedna chętna się zdecyduje.
Anonymous - Pon Mar 08, 2010 16:11

Kilka osób zrezygnowało, więc mam jeszcze dwa wolne miejsca na samiczki!
marlena85 - Pon Mar 08, 2010 16:16

Ren, to tak jak pisałam na PW, jeśli w miocie M nie starczy dla mnie rexowej panienki, to bardzo chętnie przeskoczę na listę N :wink: , być może dużo rexów się urodzi :kciuki:
Sysa - Pon Mar 08, 2010 16:19

Ren napisał/a:
Kilka osób zrezygnowało, więc mam jeszcze dwa wolne miejsca na samiczki!


Czemu mi to robicie? ;P
Biję się z myślami... Przecież te maluchy będą śliczne... Niech je ktoś szybko zaklepuje! :mrgreen:

Anonymous - Pon Mar 08, 2010 16:19

marlena85, pamiętam o Tobie, nie martw się :wink: . Ale najwyraźniej ludzie nie lubią czarnych dumbo rexów, skoro ciągle mam pustawo na liście :P
mrófka - Pon Mar 08, 2010 17:32

hmm hmm poczytałam i teraz mam myślówe :P GMR mnie dopadło jak nic :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group