To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot S of Anahata

Bel - Pon Lut 08, 2010 00:16

Ren, sorry za offtopa ale dlaczego maskedów nikt nie chce?Przecież są takie urocze .... :shock:
Anonymous - Pon Lut 08, 2010 08:04

believe_86, ale dlaczego myślisz, że maskedów nikt nie chce? :P Mi się zawsze wydawało odwrotnie :wink:
Bel - Pon Lut 08, 2010 08:14

Ren, skoro nikt ich nie sprowadza mimo obecności w zagranicznych hodowlach to wydawało mi się,że nie chce... a mi się taki maluch pociapkowany na pysiu marzy ;( :mrgreen: :serducho:
Devona - Pon Lut 08, 2010 08:22

Ren, czyli na patched lub capped też nie ma szans?
Anonymous - Pon Lut 08, 2010 08:25

believe_86, wcale nie tak łatwo o maskedy :wink: . Poza tym potrzebuje dwóch kopi tych samych genów (przy homozygocie), jego genetyka jest zbliżona do BEWów, tylko z modyfikatorami od koloru. Nie interesowałam się tym jakoś bliżej, ale wcale nie jest proste :P .

Devona, patched i capped są takie same genetycznie jak masked.

Bel - Pon Lut 08, 2010 11:02

Ren, tak tak zrozumiałam wszystko co napisałaś :DD
Mimo wszystko szkoda,że nie ma co liczyć na takiego małego bąka :(

mrófka - Pon Lut 08, 2010 16:45

Ren, a jest jakaś szansa na fuzzika po Grotesce? hm hm wtedy to bym dopiero miała ekscytację, że bym chyba jak wapmir po nocach nie spała z wrażenia :mrgreen:
.. a tak właściwie to co by nie był za kolor czy tam znaczenie i tak już się doczekać nie mogę piardka badź dwoch z tego miotu :)

Anonymous - Pon Lut 08, 2010 17:17

mrófka, raczej bardzo wątpliwe, Inline nie ma żadnego fuzza w bezpośrednich przodkach (rodzicach, dziadkach i pradziadkach).
mrófka - Pon Lut 08, 2010 23:31

aha to już teraz wszystko wiem Tak czy siak dalej jestem chętna, a jak fuzzik ma być to kiedyś się gdzieś znajdzie dla mnie :mrgreen:
Nakasha - Wto Lut 09, 2010 09:19

believe_86, maskedy w zagranicznych hodowlach zdarzają się rzadko. ;) Trzeba też pamiętać, że oprócz samego umaszczenia ważna jest dana linia, a jak do tej pory nie zauważyłam maskedów z tak dobrej linii, aby je koniecznie sprowadzać. Poza tym ostatnio to akurat ja przeprowadzałam większość importów, a mi się maskedy po prostu szalenie nie podobają. :] I osobiście nie zamierzam ich przywozić do Polski. Ale być może jakaś hodowla kiedyś takowe sprowadzi. ;)
Bel - Wto Lut 09, 2010 21:53

Nakasha, kwestia gustu :) Ja np. Nie przepadam za agutkami :)
Nakasha - Wto Lut 09, 2010 22:04

believe_86, tak, ale my nie przywozimy danych odmian dla chętnych, a dla siebie i dla naszych planów co do linii. :)
Bel - Wto Lut 09, 2010 22:09

Nakasha, Wiem o tym :) Narazie się już więcej nie doszczurzam.. ale może za jakiś czas... fajnie było by sobie takiego malucha sprowadzić :)
Nakasha - Wto Lut 09, 2010 22:48

Off-Topic:
believe_86, zawsze możecie podskoczyć do Czech/Niemiec i przywieźć ogony, nie tylko hodowcy mogą to robić. :D A pewnie wiele osób by chętnie skorzystało. :mrgreen:

Anonymous - Pon Lut 15, 2010 07:57

Lista na samiczki jest już zamknięta :) . Ale mam jeszcze wolne miejsca na samce :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group