To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

sachma - Czw Gru 10, 2009 15:04

ja tak w sprawach organizacyjnych! od 20 grudnia jestem na wiosce gdzie nie chcą mi przerzucić neo.. telekomuna będzie się starać i w ogóle.. <tia.. już to widzę!> ale przez MINIMUM 14dni nie będę miała ani telefonu domowego ani internetu!

więc teraz wszyscy patrzą w teczuszki i sprawdzają czy mają wszystkie rodowody!
do 15 przyjmuje wnioski na rodowody dla wystawców wyjątkowo na maila - valhallarattery@yahoo.com

PO TYM TERMINIE NIE WAŻNE JAK BĘDZIECIE JĘCZEĆ NIE DAM RADY WYSTAWIĆ NIC!

Proszę hodowców żeby przesłali mi wszystkie zaległe gotowce, bo jak nie wyślą do 15.12.2009 to będą mi słać kurierem na płytach cd :P


dziś zrobię jeszcze spis tego co mam, i wrzucę na podforum hodowców, tak żebyście wiedzieli co do mnie dotarło a co nie..

Na necie będę dostępna tylko na uczelni (kochane wifi :P ) i u Seby (jak wyżebram :P )
jak ktoś coś będzie chciał to zostaje tylko telefon.. więc.. cóż.. wniosku mi przez tel nie wyślecie, więc na prawdę proszę się już teraz zorganizować!

{VeTeR} - Czw Gru 10, 2009 17:13

no wmorde kopane dopiero zobaczylem ze mam zjazd 16-17...
no :cenzura:... no to chlopakow nie bedzie lypa

to juz teraz czekam na foty i relacje ;]

L. - Czw Gru 10, 2009 17:24

{VeTeR}, noo weź. ale nawet na chwilę odwiedzić nas nie możesz ?
na godzinkę :mrgreen: ?

gratis - Czw Gru 10, 2009 17:32

nooo, nie daj się na prosic :mrgreen:

ja wiem, że to strasznie zaśmieci temat, ale podnosic łapki! kto będzie na wystawie? :twisted: udzieliło mi się to, co mi się udziela zawsze
i już wiem, że się będę szczerzyła przez całe 2 dni, a właściwie 3 - już w pociągu :DD

{VeTeR} - Czw Gru 10, 2009 17:34

gdybym zjazdy mial w olsztynie to bym sie wczesniej zerwal z zajec nie ma bata,
ale zajecia mam na poli w lodzi i wyjezdzam juz w pt, a wracam w niedz w nocy :/
takze lipton pelna gemba

Oli - Czw Gru 10, 2009 17:36

gratis napisał/a:
udzieliło mi się to, co mi się udziela zawsze
i już wiem, że się będę szczerzyła przez całe 2 dni, a właściwie 3 - już w pociągu :DD
;( a ja się będę uczyć a nie szczerzyć i tańczyć i głos tracić ;(

Już chcę zaapelować - niech ktoś KONIECZNIE nakręci filmik, nie można przerwać tradycyji!

gratis - Czw Gru 10, 2009 17:38

Oli, strasznie szkoda, bo to już cukiErki by się [chyba?] załapały, Gumisia byś wzięła, tyle paskudnków Twoich miałam obmacac i ukraśc, ale nie bój się, całkiem wyglądają zapowiedzi wystaw na ten rok :)
Anouk - Czw Gru 10, 2009 17:39

Buu, szkoda, że tak daleko :( Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś wystawa na śląsku :D
gratis - Czw Gru 10, 2009 17:42

Off-Topic:
Anouk, cały czas czekam na odpowiedź kotów, miała byc po 9 ;( a jeszcze nie ma


Oli, nie bój się, moje aparacisko słabe, ale filmiki robi fajne :DD

Off-Topic:
idę sobie już stąd, bo to jeszcze miesiąc - umrę ^^

Oli - Czw Gru 10, 2009 17:52

gratis, też strasznie żałuję, ale niestety siła wyższa. Przesuńcie o tydzień wcześniej wystawę, nooo! :twisted:
scorpio80 - Czw Gru 10, 2009 18:59

a czy jest coś wiadomo gdzie można ewentualnie przenocować?? bardzo bym chciała się wybrać na wystawę z moimi dziewczynami ale nie bardzo widzi mi się nocowanie w aucie..ja to bym zniosła ale nie moje lalunie :|
Mao - Czw Gru 10, 2009 19:21

Mam ten sam problem :P Nie wiem, jak jest z motelami pod względem przyjmowania zwierząt, bo z uzbieraniem kasy na hotel cięzko :/ Ktoś z Olsztyna może się orientuje? :|

Raczej będziemy jechali, z 2 dziewczynami ;)

scorpio80 - Czw Gru 10, 2009 19:32

ja mogę jedynie oferować transport i miłą atmosferę dla góra 3 osób + dzieciaków :-P w razie czego dla warszawiaków i nie tylko oczywiście :wink:
Lavi - Czw Gru 10, 2009 19:39

Ja już mówiłam, że mogę zaoferować nocleg dla dwóch osób w internackim pokoju z łazienką razem ze mną, cena to 10 zł za dwa dni od osoby ;) Ewentualnie mogę wypytać o ceny w części hotelowej bo nie są aż tak straszne. Myślałam też o schronisku młodzieżowym, tam bodajże 30 zł za dobę albo 25, nie pamiętam. Dalej musi się wypowiadać L. bo chyba lepiej zna Olsztyn niż ja ;D
sachma - Czw Gru 10, 2009 20:05

my w zeszłym roku byliśmy w Gromadzie - około 120zł za noc - ja tyle płaciłam za pokój zamawiany przez neta dla dwóch osób, w cenę wliczone śniadanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group