To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot kontrolny Cz of Anahata - 06.11.2009 :)

czarnaeve - Sob Lis 14, 2009 14:04

Jeju jakie kluseczki :serduszka:
Nakasha - Sob Lis 14, 2009 17:11

Mamy tylko 4 dumbusie: owe 3 dziewczynki i jednego chłopaka blutka. ;)

Mamy też 2 platyny (obie dziewczynki, standardy), a pozostała 4-ka to platinum diluted - będą mieć różowe oczka i kremowe futerko, już widać biały, lśniący meszek. ;) Kurczę, poniosło się to rozjaśnienie po Ayci :lol:

W ogóle małe są... dziwne. Odklejam je od cyców Ayci - one nic. Biorę je na ręce - one nic. Kładę na łóżko - one się przytulają. Przewracam je, turlam, miętoszę, obśliniam - one nic... :D poprzednie maluchy początkowo reagowały na takie zabiegi pełnym oburzenia piszczeniem :P szczególnie na odklejanie od cyca i miętoszenie :P a te paskudztwa, w pełni zadowolone, rozluźnione, wszystko pozwalają ze sobą zrobić. :)

W ogóle mało piszczą. Cisza z diuny dobiega :D Ale Aycia wspaniale się nimi zajmuje - bardzo spokojnie, na luzie, bez stresu. Więc i małe są spokojniejsze. :)

Oli - Sob Lis 14, 2009 17:34

Nakasha napisał/a:
platinum diluted
czy mnie się wydaje czy to takie jak z miotu F Rats Troop? Kopie mojego cudnego Filipka? :serducho: :serducho: :serducho:

Nakasha napisał/a:
Ale Aycia wspaniale się nimi zajmuje - bardzo spokojnie, na luzie, bez stresu. Więc i małe są spokojniejsze. :)
Zapewne, w końcu jest doświadczoną mamą. :mrgreen:
zuuzuushii - Sob Lis 14, 2009 17:48

Nakasha napisał/a:
platinum diluted - będą mieć różowe oczka i kremowe futerko,

tzn będą takie jaśniutkie, prawie jak albinoski?
Nakasha napisał/a:
W ogóle mało piszczą
wiadomo, kochają :) to nie chcą denerwować chorej Pani:)
Nakasha - Sob Lis 14, 2009 17:51

Oli, takie jak u mnie w miocie A. :)

zuuzuushii, prawie :) o ton ciemniejsze :D

Oli - Sob Lis 14, 2009 17:55

Nakasha napisał/a:
Oli, takie jak u mnie w miocie A. :)
Takie jak mój Fifolek RT :DD Sprawdziłam na SHSRP w temacie nezu. Filip był diluted platinum. No cuuuudownie!!! :serducho: :serducho: :serducho: Mam nadzieję, że jakiś trafi do Warszawy co bym mogła pomiziać czasem. :)
nezu - Sob Lis 14, 2009 23:17

Niah niah. :mrgreen:

Ja muszę mówić jak mnie te dilutedy cieszą? Muszę? :P
Chyba nie. :mrgreen: :serducho:

Oli - Sob Lis 14, 2009 23:56

to teraz drogie babcie powiedzcie mi jakiej maści jest Windu? 8:)
nezu - Nie Lis 15, 2009 00:03

Raczej blue mink. Bo na platynę miał oczy za ciemne.
Może być też dziwny powder, ale szanse na to sa patrząc na resztę miotu mniejsze niż na blue - minka.
Bez dwóch kopii REDa, ale REDa poniósł po przodkach, bo miał go w genach po stronie ojca bodajże. :)

<edit>
Usuwam fragment bo zamotane

.
.
.
Dla przypomnienia, miot W:
http://www.kralici.cz/potkani/alba.asp?a=5114
Minki, cynamon, "platyny", jeden powder blue i siam, prawdopodobnie też mink based.

zuuzuushii - Nie Lis 15, 2009 11:07

kurczeee, a mi się bardziej podobają platynki z ciemniejszymi oczami i z tym stalowym futerkiem:/ Dlaczego nie ma takiego chłopca? ;(
Nakasha - Nie Lis 15, 2009 17:09

zuuzuushii, niestety :( nie sądziłam, że te rozjaśnienie w ogóle się poniesie, a jednak...


Zdjęcia z dzisiaj. Maluszki mają 10 dni :) . Można je układać w różne wzory, przekładać, przesuwać, a one tylko leżą i śpią :P takich kluseczek to jeszcze nie miałam :)


zuuzuushii - Nie Lis 15, 2009 17:19

No dwa ostatnie zdjęcia zwaliły mnie z fotela :shock:
tak je poukładać! CUDNE... nawet ogonki ustawione :sirwwt:
Dziś się koszmarnie czuję, ale jak je zobaczyłam, to od razu zrobiło mi się lepiej. Idą do wywołania*_*

Wielkie dzięki za te foty :)

gabi30 - Nie Lis 15, 2009 17:24

Padłam jak to zobaczyłam:http://s791.photobucket.com/albums/yy191/Nakasha85/?action=view&current=DSC_4735.jpg
One chyba cosik dostały,że tak leżą :P i się nie rozłażą.

quagmire - Nie Lis 15, 2009 20:48

Nakasha, uwielbiam Twoje foty poukładanych maluszków :serducho:
Nakasha - Nie Lis 15, 2009 21:18

Aktualna lista, już wg kolejności dziobania - gdyby coś nie grało, proszę o PW.


SAMICZKI:
Susurrement - dumbo, american blue
Staś i Małgosia - 2
Gosia W. (?)
Dimishka
Yvett


SAMCZYKI:
Zuuzuushii - 2
LadyMisfit
Diana K.


Jeśli ktoś już wie, że chce zrezygnować (bo np. na pewno nie chce standard diluted platinum, a jest pod koniec listy, a takie pewnie zostaną na koniec ;) ) proszę o jak najszybsze info. ;)


Przy czym - samczyk dumbo, american blue, self - będzie na współwłasność. Warunki współwłasności zaproponuję odpowiednim osobom na PW i maluszek pójdzie do tego domku, z którym uda mi się szybciej dogadać i który zaakceptuje moje warunki. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group