To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot " KWIATOWY " SunRat's

wushu - Czw Sty 21, 2010 20:07

Tojad jest ekstra! :wink: Nie to co jakiś tam Mruczek, Łatka itp... (ja takie właśnie imiona dawałam swoim zwierzakom :P )
emileczka - Pią Sty 22, 2010 23:09

Moje Rajo - Lalo, nie jest tak mięsista jak Rozi, ale jest przepiękna, kocham ją miętosić :serducho:
Gdyby nie jej szalona i trochę zadziorna siostra to Rajka byłaby grzeczną samiczką, a tak małpuje siostrę :(
Na wybiegach skoczna, lubi przybiec do człowieka, poganiać za reką, no i jak zawsze pierwsza do wyjścia :mrgreen:


wuwuna - Pią Sty 22, 2010 23:31

zakochałam się w niej wiesz Emilka? :serducho:
emileczka - Pią Sty 22, 2010 23:42

Wiem ja też ją kocham, jej poprostu nie można nie kochać, to jest taki aniołek z brudnym noskiem :serducho: :mrgreen:
wuwuna - Pią Sty 22, 2010 23:59

Ale wielka się wydaje, ile ona waży już?
emileczka - Sob Sty 23, 2010 14:44

wuwuna napisał/a:
Ale wielka się wydaje, ile ona waży już?


Tylko 382g to nie wiele w porównaniu do Rozi która o 40g jest cięższa, choć na długość są identyczne :wink:
Rajka ma taką delikatną, kobiecą budowę, a Rozi to ma takie umięśnione łapy tylnie i przednie, że nie jeden chłop mógłby jej pozazdrościć - cala Lus :mrgreen:

wuwuna - Sob Sty 23, 2010 15:12

emileczka napisał/a:
kobiecą budowę, a Rozi to ma takie umięśnione łapy tylnie i przednie, że nie jeden chłop mógłby jej pozazdrościć - cala Lus
kurcze no zazdraszczam wam tych trzech panien, są wybitnie obłędne. A ja kocham takie długi, wielkie. Mryy :serducho: :serducho: :serducho:
Oli - Pon Sty 25, 2010 00:31

Rajeczka jest bardzo kochaną dziewczynką (właśnie mi śpi pod bluzą), ale niezbyt przykładną żoną... :lol: Tak to jest z tymi facetami, nawet największy chojrak wśród kolegów, gdy wróci do domu to wałkiem przez łeb dostanie (w tym wypadku dostał z półobrotu). :-P
heniok - Pon Sty 25, 2010 07:33

Janosik przekonał się że z kobietami nie jest tak prosto :lol:
Mimo wszystko mam nadzieję że Rajka dostanie rujki i go dopuści :kciuki: :kciuki: :kciuki:

quagmire - Pon Sty 25, 2010 10:37

:kciuki: ja też mam nadzieję, cos charakterne te nasze siostry są strasznie :wink:
Yenna - Pon Sty 25, 2010 16:07

kciukamy mocno :kciuki:
mrófka - Śro Sty 27, 2010 14:59

jest po prostu boski :mrgreen: a Rajka prawdziwa księżniczka :) Nie mogę się oprzeć i zgłaszam swoją kandydaturę na małą kluseczkę :] ... i kciukaski trzymam za powodzenie :kciuki: :kciuki: :kciuki: :mrgreen:
Oli - Czw Sty 28, 2010 01:07

Rajka dalej nie ma rujki... :/ Zaczyna mnie irytować swoim zachowaniem, bo woli przebywać zołza ze mną niż z Peterem i ani myśli o rujkowaniu. Idę ich teraz wypuścić i mam nadzieję, że coś z tego wyniknie... :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Oli - Czw Sty 28, 2010 01:53

bzyku bzyku... :nuci:
heniok - Czw Sty 28, 2010 06:16

No to kciukam za celne strzały Janosika i zaciążenie :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Oli dziękuję :*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group