To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D of Anahata - 31.07.2009

quagmire - Wto Sie 04, 2009 14:15

:kciuki: żeby jednak mamusia dbała o pełne brzuszki i żeby rosły silne i duże
Anonymous - Wto Sie 04, 2009 16:13

:kciuki: za maleństwa
Nakasha - Wto Sie 04, 2009 16:28

Dziękuję.

Lina i małe w dużym faunaboxie...



Mam nadzieję, że wróci jej instynkt i będzie mogła za jakieś kilka dni wrócić do diuny...

Layla - Wto Sie 04, 2009 16:36

Off-Topic:
Nakasha, ja mam Twój jeden faunabox :>


Ona je karmi rzadko czy olewa kompletnie?

Bulletproof - Wto Sie 04, 2009 16:49

Kurcze - kciukam za maleństwa i żeby Linka, jednak okazała się lepszą mamą :kciuki: :kciuki:
Nakasha - Wto Sie 04, 2009 16:53

Layla, wiem, kiedyś się po niego zgłoszę :P

Karmi, inaczej już by nie żyły... nie chodzi tylko o karmienie, ale o ogólną opiekę - budowanie gniazda, trzymanie małych na kupce, zakrywanie ich, ogrzewanie, mycie, zagarnianie pod siebie, pilnowanie, itp. Lina tego nie robi.

W faunaboxie, nawet dużym, jest mało miejsca i małe nie mają jak się rozpełznąć, a Lina nie może od nich odejść. Jak już do niej podpełzną i się przyssają, to Lina ich nie odgania, ale też sama z siebie nie pilnuje żeby każdy się najadł. Na ograniczonej przestrzeni małym jest ją łatwiej znaleźć.

Mao - Wto Sie 04, 2009 18:40

Przykro :(
Za maluszki, żeby przeżyły wszystkie :kciuki: :kciuki:
I za Linę, żeby była lepszą mamą :kciuki: :kciuki:

Anonymous - Wto Sie 04, 2009 18:48

Wzmożone mega kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
aduchna17 - Wto Sie 04, 2009 19:39

Kciukam mocno! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

A jak rozkłada się kolor oczek maluszków? bo coś się nie mogę zorientować :wink:

Nakasha - Wto Sie 04, 2009 19:52

Już wiem, że samiczki są tylko siamese, w tym 2 rex. Jeśli zdecydowanie nie chcecie siamese i wiecie, że na pewno się na siamki nie zdecydujecie, to proszę o PW.

Dwie samiczki są pewnie BESkami.


Karmienie:

Mao - Wto Sie 04, 2009 23:42

Nakasha, doszło PW?
Bema - Śro Sie 05, 2009 00:11

mam nadzieję, że malcom brzuszki jednak urosną i że w Linie obudzi się instynkt :kciuki: :kciuki: :kciuki:
wuwuna - Śro Sie 05, 2009 12:41

:kciuki: :kciuki: Linuś bądź grzeczna
Nakasha - Śro Sie 05, 2009 18:17

Lina nauczyła się otwierać faunabox :evil: i tak w nim skakać, aż zrzucała to ciężkiego co na nim stawiałam.... nie sądziłam, że skubana jest taka silna :shock:
Wróciła do diuny.

Ale o dziwo karmi małe. Leży brzuchem do góry, a klusie ją oblazły i się przyssały. Oby tak dalej! :kciuki: :kciuki:

babli - Śro Sie 05, 2009 18:20

O tak! Byle tak dalej :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group