To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

sachma - Śro Wrz 02, 2009 22:34

Delicia waży dziś : 292g
Breezer waży : 578g

Delicia na swoim koncie wystawowym posiada już tytuł Best In Show Młodzieży
Breezer zdobył do tej pory I miejsce najlepszy samiec sierść velveteen i II miejsce najlepszy samiec z uszami standard

Zdjęcia z dziś :








Mangusta - Pią Wrz 04, 2009 12:33

czy jest możliwość przepisania się z miotu D do wcześniejszego miotu E? szczerze mówiąc nie jestem na bieżąco z miotami i bardzo mi przykro, że tamten został przesunięty dopiero na luty... niestety to już jest trochę za długo.
sachma - Pią Wrz 04, 2009 15:16

Mazoku, ok ;) tylko że urodzenie się dumbo jest tu wątpliwe..
sachma - Pią Wrz 04, 2009 15:27

Mówię to z wielkim zdziwieniem, ale ZAKOŃCZYLIŚMY ZAPISY NA MIOT E.
Mangusta - Pią Wrz 04, 2009 15:31

dzięki, cieszę się niezmiernie i trzymam kciuki :)
quagmire - Pią Wrz 04, 2009 15:53

sachma napisał/a:
Mówię to z wielkim zdziwieniem, ale ZAKOŃCZYLIŚMY ZAPISY NA MIOT E.

Dlaczego ze zdziwieniem? :>

sachma - Pią Wrz 04, 2009 15:59

quagmire, bo szybko poleciało :D aż się zdziwiłam że lista już pełna ciągle miałam w głowie że są jeszcze 2-3 miejsca :P
Oli - Pią Wrz 04, 2009 22:43

też się chciałam przepisać z miotu D na E, ale widzę, że się spóźniłam. No cóż, trudno. :? W takim razie potwierdzam swoją rezerwację na malucha D, chociaż dodać muszę, że nie wiem jak będzie wyglądała moja sytuacja w stadzie w lutym.
sachma - Nie Wrz 06, 2009 20:19

Delicia dziś zamieszkała z Nemezis w mniejszej klateczce - obie panie wymagają dobrej i niestety jednocześnie tuczącej diety ;) a ze Fej i Peq są już grube a Vani nie powinna przytyć ze względu na wiek i kłopoty z łapkami Nemi została wydelegowana :) Niestety diety ciążowej w obecnym stadzie dziewczyn wprowadzić nie mogę - więc panny do podtuczenia musiały zostać odizolowane ;) Chcę żeby Deli nagromadziła większą ilość tkanki tłuszczowej, żeby ciąża nie wyczerpała jej aż tak bardzo ;)
sachma - Śro Wrz 16, 2009 00:46

dziś mieliśmy rujkę odfruwajkę, więc foty są kiepskie i pozowane :P bo Delicia skakała po łóżku za szybko żeby zrobić fotę :P





quagmire - Śro Wrz 16, 2009 10:37

Cudny babsztylek :mrgreen:
Chyba trochę "urosła" w szerz :] .

Badoha - Śro Wrz 16, 2009 10:40

http://www.fotosik.pl/pok...05631a2e8b.html piekna :serducho:
sachma - Czw Wrz 17, 2009 22:58

Oj tak Delicia jest troszkę szersza :P ale to tylko dlatego że się skumała z Vanilką :P więc je najlepsze smakołyki :D Nie ma to jak udawać dziecko alfy :P
Breezerek za to ostatnio tworzy sojusze przeciw bratu o.O' raz całe stado spi z nim (po za Bartem) a raz on spi sam a całe stado z Bartem :D chyba chłopcy przestali wspólnie alfować i może niebawem wyłoni się ten jeden alfa :) mam nadzieję że będzie nim Breezer - jest spokojniejszy i bardziej misiowaty, wbrew pozorom jest o wiele delikatniejszy dla szczurów niz Bart (bart jest delikatniejszy dla ludzi ale ostry dla szczurów :P )

quagmire - Czw Wrz 17, 2009 23:28

Breezer jest cudny, ale Bart :serducho: standard burmese - jak tak dalej pójdzie, to wszystkie moje szczurki będą miały standardowe futerko, bo po prostu kocham :)

A ja chciałam się upewnić jeszcze, jak to będzie z dumbo w tym miocie (tzn. tak z genetyczno-statystycznego punktu widzenia). Czy dumbo mają się szansę urodzić tylko jeśli Breezer okaże się dumbo-genem? Próbowałam to przeanalizować i zrozumieć, ale ja się po prostu nie znam...

sachma - Pią Wrz 18, 2009 08:59

więc od początku..
Breezer jest po Fej - standard (DUDU) i Bziku - dumbo gen (DUdu)
Breezer ma 50% szans na to że dostał od ojca du i 50% że dostał DU
Delicia jest dumbo (dudu), jeśli okaże się że Breezer niesie dumbo (DUdu) to urodzi się połowa maluchów dumbo. Jeśli Breezer nie niesie dumbo to wszystkie malce będą dumbo genami.. ale nie będzie żadnego dumbo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group