To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot L Emerald Moon

L. - Czw Sty 22, 2009 22:50

Nie przyjmujemy już żadnych zgłoszeń na malce z miotu "L" i tak prawdopodobnie nie starczy dla wszystkich.
zywym_trudniej - Wto Sty 27, 2009 21:19

W ramach rekompensaty za długotrwały brak fotek pierwsza sesja indywidualna.

Dziewczynki:

1) Female, standard, agouti, self (ta panienka ma krótszy ogonek, wszystko się już ładnie zagoiło, na zdjęciach jak się dokładnie przyjrzeć to widać)



2) Female, standard, agouti, self (ma jedną białą w połowie łapkę)



3) Female, standard, agouti, self (panienka ma ciemne paluszki prawie do końca, jest wzorcowa i wystawowa, najładniejsza w miocie)



4) Female, standard, black eyed siamese, self (ciemniejsza od swojej siostrzyczki bliźniaczki)



5) Female, standard, agouti, self (też ma łapkę białą do połowy, tyle, że jeden paluszek ciemny :) )



6) Female, standard, black eyed siamese, self (jaśniejsza beska)



7) Female, standard, agouti, self (białe paluszki)



8) Female, standard, agouti, self ( również wystawowa, ma ciemne paluszki, tyle, że troszkę w mniejszym stopniu niż trójka ;) )



I dziewczynki grupowo.



A teraz chłopcy:

9) Male, standard, agouti, self (wzorcowy selfik, ciemniejszy od agutowego braciszka)



10) Male, standard, black, self (jeden z dwóch czarnuli w miocie, większy, ładny self)



11) Male, standard, burmesse, self (rodzynek)



12) Male, standard, agouti, self (również wystawowy z tym, że jaśniejszy od bliźniaka)



13) Male, standard, black eyed siamese, self (początkowo zakfalifikowany przeze mnie jako dziewucha)



14) Male, standard, black, self (najmniejszy i najsłabszy w miocie, ale mimo, że odstaje wielkościowo od reszty radzi sobie coraz lepiej, nie dokarmiałam go, ale regularnie przystawiałam do Ivy i miał cyca trzy razy dziennie praktycznie na własność, ładny selfik)



I chłopcy razem:





Zdjęcia wyszły mi trochę przepalone, bo chciałam, żeby tło było czerwone i ta tkanina jakoś dziwnie światło odbijała. Rzeczywisty kolor malców jest bardziej podobny do tego na grupowych, chociaż i tak w rzeczywistości szkraby są nieco ciemniejsze. Jak widać zaaguciło mi porządnie, chyba za mocno z Nakashą mantrowałyśmy, żeby były samiczki agouti :P

Rezerwacje będą możliwe dopiero po otworzeniu oczu, ale zapraszam do podziwiania ;)

babyduck - Wto Sty 27, 2009 21:27

http://www.fotosik.pl/pok...669e440b4c.html - jaki toffinek :serducho:
Anonymous - Wto Sty 27, 2009 21:30

Piękne są :zakochany:
nezu - Wto Sty 27, 2009 21:36

Fejry już wycałowany i wytarmoszony, gratulacje złożone, synowie i córki pokazane.
Cudowna czternastka!

Nakasha - Wto Sty 27, 2009 23:10

Jaaaakie cudowne!! :serducho: :serducho: :serducho: i ile agutkowych panien :falover: no to było mocne i intensywne mantrowanie, obiecuję że więcej już nie będę :lol: :lol:

Zachwycają mnie te aguty po prostu, takie piękne :serducho: :serducho: na moim monitorze zdjęcia nie wyglądają tak źle ;)

Mona - Wto Sty 27, 2009 23:13

Jakie wspaniałe maluszki!!
aduchna17 - Wto Sty 27, 2009 23:19

Piękne maluszki ! :) :serducho:

Gratulacje! :wink:

persefona4 - Śro Sty 28, 2009 12:41

Cudowne szkrabki :serducho: :serducho: :serducho: Tyle piękności, że jest się do kogo poślinić, oj jest! :falover: :falover: :falover:
wuwuna - Śro Sty 28, 2009 13:09

Nakasha napisał/a:
no to było mocne i intensywne mantrowanie, obiecuję że więcej już nie będę
oj Nakasha, Nakasha silna dziewczyna :P :P
Isis - Śro Sty 28, 2009 14:49

Przecudne są !! Nie mogę się napatrzeć :P Ciekawe, kiedy się dowiem czy będę tą szcześciarą, co dostanie taką kluseczkę :)
Mała Mi - Śro Sty 28, 2009 20:20

jakie cudeńka!!!!!!!!!!!!! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
zywym_trudniej - Pią Lut 06, 2009 23:22

No to nadszedł czas na orzeszkową sesję indywidualną ;)

Chłopcy:

Lucky Luck (agouti, self) ciemniejszy - Chłopak jest spokojny i opanowany, podejście do świata ma hmmmm... rzekłabym, że stoickie :) REZERWACJA MAŁA MI



Light (black, self) większy - naczelny zwiedzacz i eksplorator w miocie. REZERWACJA NEVERESTIN



Lexus (burmesse, self) - Bardzo ciekawski, wszystko musi zbadać i spróbować, garnie się do rąk, a paznokcie, pierścionki są naaajfajniejsze. REZERWACJA



Lestat (black, self) mniejszy - żywe sreberko, mała skoczna urocza pchełka, wiele energii w niedużym ciałku :) REZERWACJA SILEAS



Lucjan (black eyed siamese, self) - wrażliwy, spokojny, delikatny o niesamowitym uroku czarnych jak węgiel oczek. REZERWACJA SILEAS



Love (agouti, self) jaśniejszy - mały wiercipięta, niepoprawne adhd z motorkiem w pupci.




I dziewczęta:

Leben (agouti, self) z krótszym ogonkiem - niezależna, z silnym charakterem ale bardzo lubiąca człowieka. REZERWACJA MICHAŁ D.



Limonka (agouti self) biała łapka - wrażliwa i delikatna, poza ludzkimi rękami nieco płochliwa, w dłoniach przemienia się w miziaka.



Laguna (black eyed siamesse, self) najciemniejsza ze wszystkich besków - z pozoru spokojna jednak w środku siedzi słodki diabełek :D



Lady (agouti, self) biała łapka z jednym ciemnym paluszkiem - Ciekawska, nie jest bardzo spokojna, ale też nie przesadnie ruchliwa, o wyważonym charakterku. REZERWACJA OLGA



Lavender (agouti self) wystawowa - Spokojna o rozbrajającym wzroku kota ze Shreka ZOSTAJE W HODOWLI



Lussesita (agouti, self) paluszki białe do połowy - Bardzo ciekawska i uparta, umiarkowane adhd.



Lilium (black eyed siamesse, self) najjaśniejsza z besków - Urocza, delikatna i ruchliwa. REZERWACJA MICHAŁ D.



Lina (agouti self) prawie idealny - Ciekawska lubiąca człowieka, mała demolka, rozwaliła mi scenografię :D REZERWACJA NAKASHA




Do chętnych będę po kolei wysyłać wiadomości i ustalać rezerwacje. Pojawią się przy tych zdjęciach. Proszę do mnie nie pisać bo bałagan mi się zrobi :P

babyduck - Pią Lut 06, 2009 23:27

Łuch, zasmalkałem się...
Ence pence w której ręce?
Urocze myszki.

aduchna17 - Sob Lut 07, 2009 00:10

Piękne wszystkie!! :mrgreen:
:serducho: :serducho: :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group