To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Dory - Wto Sty 13, 2009 20:39

A co z socjalizacją :-P Zdziczeją, zobaczysz :]
mc - Wto Sty 13, 2009 21:02

gratuluje! i kciukam choc mam nadzieje, że już kciuki się nie przydadzą :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: ;)
Lara - Wto Sty 13, 2009 23:56

Kobitę?! Hhhaaaa! Baby górą! :P Czwartek decydujący, to czekamy czekamy.... będzie ok, ale na wszelki proszę kciukaski :kciuki: :kciuki: :kciuki: Tymczasem przyjemnego podziwiania....piskają zawodowo, coś przekosmicznego! :serducho:
wanna - Śro Sty 14, 2009 01:38

:kciuki:
Anonymous - Śro Sty 14, 2009 10:15

Azi, świetne wieści, kciukam nadal. :kciuki: A skoro Finka opuszcza już gniazdo na chwilkę, to pewnie kluchy policzyłaś. Może zdradzisz tajemnicę? :-P
Badoha - Śro Sty 14, 2009 10:18

Viss napisał/a:
Może zdradzisz tajemnicę?
no wlaśnie - nie trzymaj nas w niepewności :mrgreen:
Kciukam aby wszystko bylo dobrze :kciuki:

persefona4 - Śro Sty 14, 2009 11:05

I ja gratuluję!!! :serducho: :serducho:
Kciuki też są :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Dory - Śro Sty 14, 2009 11:07

Proszę mi tu Asi nie molestować 8) Do jutra wytrzymacie, a jeszcze mi się dziewczyna roztrzęsie i fotki poruszone będą :-P
Anonymous - Śro Sty 14, 2009 11:11

Off-Topic:
Ale my nie mówimy o zdjęciach, pytałam czy zdradzi liczbę.

Dory - Śro Sty 14, 2009 11:18

Wiem Viss, ale Azi jutro wszystko powie, tak jak obiecała :) Malców jest w sam raz :]
Azi - Śro Sty 14, 2009 19:03

no i mam zagwostkę - mamy niespodziankę, może nie tyle kolorystyczną, co znaczeniową oO'

dużo przewidziałam, ale tego akurat nie. Akurat musiało wyczaić, że ja znaczenia średnio ogarniam i że na znaczeniach mi w ogóle nie zależy. A tu taki supriz...

w sumie mogłabym powiedzieć jaki, mogłabym w ogóle dużo powiedzieć, ale obiecałam, że jutro, prawda? ;) I to po 12, jak maluszki skończą 3 doby :D

Dzisiaj tylko napiszę, że na pewno nie starczy dla wszystkich maluszków. Szczególnie panów, którzy są w mniejszości.

a tak w ogóle, to części już się odkleiły ucha, a części po jednym :D

persefona4 - Śro Sty 14, 2009 20:26

Azi napisał/a:
no i mam zagwostkę - mamy niespodziankę, może nie tyle kolorystyczną, co znaczeniową oO'

dużo przewidziałam, ale tego akurat nie. Akurat musiało wyczaić, że ja znaczenia średnio ogarniam i że na znaczeniach mi w ogóle nie zależy. A tu taki supriz...

w sumie mogłabym powiedzieć jaki, mogłabym w ogóle dużo powiedzieć, ale obiecałam, że jutro, prawda? I to po 12, jak maluszki skończą 3 doby
Azi, no wiesz babo, tożto ja spała tej nocy z ciekawości nie będe dumajac to to za suprajz :P Powiedz coś wiecej :>
Roth - Śro Sty 14, 2009 21:39

Ale nas w napięciu trzymasz :-P Nie mogę się doczekać jutra :mrgreen:
kateratina - Śro Sty 14, 2009 22:35

zadzwoniłam i próbowałam wziąć Azi w dwa ognie, ale wyszła figazmakiem. :mrgreen: twarda sztuka. :twisted:
gratis - Czw Sty 15, 2009 06:06

Już dzisiaj!
Już czwartek!
Aziii.... Wstaaaawaaaaj :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group