To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot C spod Husarskich Skrzydeł

quagmire - Pią Lut 26, 2016 08:20

OksanaPrzy, no :) She thinks that every baby rat has already had her/his future owner, so tuśka should adopt another rat instead of waiting. It's not that bad as it seems :D
tuśka - Pią Lut 26, 2016 08:49

quagmire

Are you making fun of me? I knew it ... :>
I will adopt other rats, but maybe with this culture I will adopt ? In april :mrgreen:

Oluś - Pią Lut 26, 2016 09:07

Petarda, tuśka, nie siejcie zamętu, ten wątek nie dotyczy adopcji. Przenieście się z tym na pw.
tuśka - Pią Lut 26, 2016 09:31

Przepraszamy bardzo, faktycznie temat zagalopował :) Już się zmywamy :wink:
OksanaPrzy - Pią Lut 26, 2016 11:50

quagmire napisał/a:
OksanaPrzy, no :) She thinks that every baby rat has already had her/his future owner, so tuśka should adopt another rat instead of waiting. It's not that bad as it seems :D


ok, even breeders have ratties with no future owners (as I do now), so maybe it is a good idea to support breeders

Kunia86 - Pią Lut 26, 2016 18:21

tuśka napisał/a:
quagmire[b]
Uważasz, że swoją inteligencją, mądrością, zajebistością i humorem powalę ich wszystkich? :lol: :lol: :lol: [/b]


Tak na pewno Mao i Ola skreślą wszystkich którzy zostali już zapisani na miot bo wymiatasz "zajebistym" charakterem i dowcipem -,-' weź się trochę zastanów co piszesz. Zaśmiecasz temat. Trzeba było sobie sprawdzać hodowle i wysłać wcześniej ankiete to byś była zapisana.


tuśka , Petarda przestańcie się bić o szczury, okaże się po rezerwacjach czy coś zostało czy nie, trzeba było wcześniej ankiety wysyłać a nie na gwałt, następnym razem pilnuj miotów w hodowlach i wyślij ankiete wcześniej a nie na ostatnią chwilę.

OksanaPrzy to polskie forum, pisz po polsku. Czemu my mamy się dostosowywać do ciebie? Nie każdy umie tutaj angielski, na forum są też dzieci. Ja jak rejestruj się na forum obcojęzyczne to piszę w języku jakim tam się posługują i staram się zajrzeć do słownika lub tłumacza.
:!: write in Polish, the Polish forum. You Can not Polish? This is "google translator" -,-'

Oluś - Pią Lut 26, 2016 19:38

Kunia86, trochę płyniesz, mi osobiście język angielski nie przeszkadza, w dzisiejszych czasach angielski jest na tyle wcześnie nauczany, że nawet młodsi użytkownicy nie powinni mieć problemu.

OksanaPrzy, don't worry, english is ok. :)

Dalsze posty nie na temat miotu będą zgłaszane do mod teamu! Uprzedzam lojalnie.

Mao - Pią Lut 26, 2016 20:22

Kunia86 napisał/a:
OksanaPrzy to polskie forum, pisz po polsku. Czemu my mamy się dostosowywać do ciebie? Nie każdy umie tutaj angielski, na forum są też dzieci. Ja jak rejestruj się na forum obcojęzyczne to piszę w języku jakim tam się posługują i staram się zajrzeć do słownika lub tłumacza.
:!: write in Polish, the Polish forum. You Can not Polish? This is "google translator" -,-'

Oksana nie jest Polką i nie zna języka polskiego. Odrobinę pokory zalecam. Angielski też się przyda.

Rusałka - Pią Lut 26, 2016 20:52

olus_165, Mao jak czuje się Dąbrówka i jej bobaski? :huh2:
Mao - Pią Lut 26, 2016 23:42

Bobaski dobrze, ciągle mamy komplet :)

Dąbrówka dba o siebie, nie jest typową "matką Polką". Nakarmi dzieci, a potem idzie sobie w inny kącik, przewraca się kołami do góry i sobie odpoczywa, strasznie styrana życiem :lol:

OksanaPrzy - Sob Lut 27, 2016 08:24

waiting for pictures of babies :)
quagmire - Sob Lut 27, 2016 15:14

Mao i dobrze, że Dąbrówka jest taka wyluzowana :)
Chciałam napisać, że czekam na fotki jak zaczną nabierać kolorków, ale się powstrzymałam ;) Czekam na fotki jak się zaczną wybielać albo raczej zabielać :DD

Rusałka - Sob Lut 27, 2016 20:35

Niech ślicznie rosną i obrastają futerkiem :serducho: Trzymam kciuki za Dąbrówkę, różowe bobaski i za pierwsze otwarte oczęta :kciuki: Już się nie mogę doczekać na swoje szkraby :falover:
CzerwonaAnulka - Nie Lut 28, 2016 16:28

Kiedy będą nowe zdjęcia?
tuśka - Pon Lut 29, 2016 00:58

Rusałka napisał/a:
Już się nie mogę doczekać na swoje szkraby

Rusałka, to wśród tych różowych śliczności, są Twoje maleństwa?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group