To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

klauduska - Wto Lis 26, 2013 13:30

sachma, no niestety 2. miejsc pierwszych być nie może, bo kociak BISowy zostaje bezimienny i czeka na porównanie do BIC [Best In Category], które wybierane są z:
najlepszy kociak
najlepsza młodzież
najlepszy kastrat
najlepsza kastratka
najlepsza kotka dorosła
najlepszy dorosły kocur.
BIC potem pozostaje do BOBa [Best of Best], czyli najlepszego kota (BICa) z danej kategorii [u kotów są 4 kategorie]

Tuś - Wto Lis 26, 2013 18:21

a moim kotaskom zebrało się na miłość :mrgreen:


limomanka - Wto Lis 26, 2013 21:29

Tuś, jak dobrze to znam :) Rozczulające :serducho:
Ninek - Wto Lis 26, 2013 22:14

Tuś, cudne :serducho:

Można jakoś 'wyprognozować' jak duży urośnie dachowiec? Oczywiście mniej więcej, jestem strasznie ciekawa jak toto moje czarne urośnie. Skończył 13 tygodni i waży 1850.

Devona - Wto Lis 26, 2013 22:26

Ninek, nie można :P . Ja mam dwa wyjątkowo duże dachowce, chociaż się wcale nie zapowiadały ;) .
Ninek - Śro Lis 27, 2013 09:40

Devona, tak właśnie myślałam, choć się łudziłam, że może chociaż trochę się da :P
Mam nadzieję, że nie będzie duży. Ze 4kg mi wystarczy. Takiego łatwiej nosić, niż nasze rude 6,5kg :roll:

pizmol - Śro Lis 27, 2013 09:44

Moja mama twierdzi, że jak ma długi ogon i długie łapy to będzie duży. U Dżordża się sprawdza :)
Ninek - Śro Lis 27, 2013 09:59

Jak go przyniosłam to miał śmiesznie krótki ogon, teraz wszyscy mówią 'jeeeej, jaki długaśny ogon!' :-P Więc u niego się to zmienia regularnie, zależnie od tego co mu akurat urosło przez noc.

Od 2 tygodni Mefi chodzi po pokoju i śpiewa. Dobiera się też do pluszaka, strasznie nieporadnie :lol: To norma w tym wieku czy mi dziecko szybko dojrzewa? ;) Jajek jak nie było tak nie ma.

smeg - Śro Lis 27, 2013 10:03

Moja kotka ma 13 tygodni i waży 1 kg (chociaż przez tydzień chorowała i trochę schudła), więc Twój jest duży 8)
pizmol - Śro Lis 27, 2013 10:04

Ninek, każdy mały kot ma kikutek zamiast ogona ;)
Tutaj Dżordż jako kocię
https://www.youtube.com/watch?v=4CCd2Heo2BI
A tutaj jako pare tygodni większe kocię:


Ogon miał długi jak bicz jak podrósł :)

klauduska - Śro Lis 27, 2013 10:08

smeg, rany jak ona mało waży :shock: !
Ninek - Śro Lis 27, 2013 10:14

smeg, ale masz mikruska :serducho:

Ja nie mam porównania z innymi kociakami, więc niestety nie wiem czy Mefi jest duży jak na ten wiek u dachowca czy średni. Mały raczej nie.
Nie mam też pojęcia jacy są jego rodzice.


W każdym razie jest teraz mega chudym tasiemcem :lol:

smeg - Śro Lis 27, 2013 10:20

No, jest chudziną, bo przez ten tydzień choroby prawie nie jadła :( Musi nadrobić teraz :P
limomanka - Śro Lis 27, 2013 10:33

Sporo też zależy od tego jak długo i jakiej jakości pokarmem kotek był karmiony przez mamę. I oczywiście od tego, jaki zestaw genów posiadają :)
PALATINA - Śro Lis 27, 2013 10:44

Mój Imbir od zawsze miał długi ogon i długie łapy, a wyrósł malutki. :P
Tzn. waży 4,5 kg i jest cienki, z długim, cienkim ogonem.
Taki lekki typ kota.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group