To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "H" Rat's Troop

nezu - Pią Lut 16, 2007 16:19

Co prawda po samych fotach bylo juz widac, ze najpewniej dzieci beda, ale jednak napisze ;) .

Minelo dziewiec dni od krycia(nawet nie wiem kiedy to minelo oO') i widac juz jego efekty :)
Aine ma calkiem przyzwoita oponke :mrgreen: :hyhy:

Beda male Ainiatko Cecilatka! :mrgreen:

Oboje rodzicow to oazy spokoju i najwieksze miziaki pod sloncem. Pozwalaja robic ze soba wszystko.
Cecil nie produkuje za duzo testosteronu, nie jest jakims superdominantem. A za to to moja najwieksza obok Gufiaczka przytulanka i kompletnym bezstresorem. Na kazda sytuacje reaguje ze stoickim spokojem :)

Aine zaraz po mojej Gipsulce, rowniez jest najlagodniejsza z lagodnych i najspokojniejsza ze spokojnych, bardzo lubi podsypiac na ramieniu czy na kolanach :) .

Szkoda, ze charakter nie jest dziedziczny, ale pewne szanse na dzieciaki spokojne, jakby nie patrzec sa ;)

L. - Pią Lut 16, 2007 16:29

osz - gratulacje! :D
Layla - Pią Lut 16, 2007 16:48

nezu, po tak upojnej randce nie dziwna ta "oponka" :mrgreen:
nezu - Pią Lut 16, 2007 18:58

Wiecie, nic pewnego w sumie.
Juz kilka randek skonczylo sie u mnie niczym, takich z kryciami i ze wszystkim. Na przyklad peirwsza schadzka Jacklin.

No ale tym razem sie udalo ;)

[ Dodano: Nie Lut 18, 2007 17:32 ]
Rosniemy w tempie zawrotnym.
To 11 dzien ciazy a ona JUZ ma brzuch niewiele tylko mniejszy od Krupisiowego, po prostu minimalnie, szura nim o podloze :shock:

Ciekawe ile ich bedzie.. ;)

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 21:33 ]
Widze ze nikogo to nie interesuje.

Tak jak same maluchy.
Wiecie co, przykro mi, podniecacie sie tylko fuzzami i blutami. A maluchy ktore urodza sie szybciej staly sie jak powietrze.

sachma - Pon Lut 19, 2007 21:44

ty nie marudz tylko foty dawaj ;) :foty:
szałas - Pon Lut 19, 2007 21:44

będzie dużo przytulaśnych ściurów O_O

nezu napisał/a:
Wiecie co, przykro mi, podniecacie sie tylko fuzzami i blutami. A maluchy ktore urodza sie szybciej staly sie jak powietrze.

bluta to ja akurat bym już nie brał...;)

uważam że szczury po Aine (siostra Avon) będą najwspanialsze na świecie i na waszym miejscu bym się nie zastanawiał ;) szczególnie że spotkałem się z Aine a nawet ze mną podróżowała :)

zywym_trudniej - Pon Lut 19, 2007 21:50

skrucha....

Ja z niecierpliwością czekam, neistety troche za późno się obudziłam i żaden z malców nie będzie mój. A jezeli chodzi o bluty... Ja juz mam troche przesyt, dlatego inne kolorki mile wdziane i bardzo oczekiwane :) Rodzice piękni, no i czekam na zdjęcie wielkiego brzuchola.

nezu - Pon Lut 19, 2007 21:50

A oto fotki 9dniowego (dzis juz jest 12 dniowy i sporo wiekszy..)







;) (teraz prawie 2 razy wiekszy)

zywym_trudniej - Pon Lut 19, 2007 21:54

Hoho, a wtedy już niezła oponka była, boje sobie wyobrazić co będzie przed porodem :) Będzie dużo ślodkich kulsek hura :jupi:
satanka666 - Pon Lut 19, 2007 22:29

omg.
jaki brzusiu :serducho:
uwielbiam brzuszie przyszłych szczurych mamek :serducho: :mrgreen:

L. - Pon Lut 19, 2007 22:35

a ja nie wiem czemu nie zauwazyłam zeby temat wczoraj O_o był w "szukaj"
i dlatego nic nie pisałam T_T

Nezuś, wiesz ze najbardziej fotki ludzie lubią :P
No i ja miałam miec po tej cudownej pannie malucha :serducho: ale bedzie z innego miotu bo mnie sachma z wiadomych powodów "przeniosła" :-P

nezu - Pon Lut 19, 2007 22:37

Aj noł ajo noł L. ;)

Blueeeeeee... ;)

Ja sie nie gniewam, ja bym was poprostu bardzo ladnie prosila o takie cichutkie i spokojne podrzucanie tematu od czasu do czasu.. :)
Bo jak juz napisze post, to potem jak pisze post pod postem to mi przykleja i nie widac, ze napisalam cos nowego..
Nie widac aktualizacji..

Dory - Wto Lut 20, 2007 08:42

Jejciu, jaki brzuchol piękny :serduszka:
Guślarka - Wto Lut 20, 2007 10:54

Uś, uś, ile będzie kluś :wavexxs:
Chesti - Wto Lut 20, 2007 13:43

Cytat:
(teraz prawie 2 razy wiekszy)


No no... to się Cecil postarał :D

Che mu po cichu zazdrości :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group