To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - temat do zamknięcia. Wszystkie mają domy

anyk1 - Nie Lut 10, 2013 14:50

Nashi smakowałaś :) Wiem, że te szczury będą jadły wszystko. Myslałam również o makaronie z warzywami plus miesko aby miały cos gotowanego. Zobaczymy co sie uda ja ze swojej strony deklaruję kwotę 30 zł które powinny wpłynąc w poniedziałek jak i ok 50 zł na tygodniu więcej nie mogę.
mmarcioszka - Nie Lut 10, 2013 14:50

anyk1, lepiej Labofeed - nie jest ładna i pyszna, ale ma dobry zbilansowany skład i korzystną cenę.
Ninek - Nie Lut 10, 2013 14:51

anyk1, szczury często nie chcą jeść LaboFeeda na początku, ale szybko sie przekonują. Myśle, że w tym przypadku były to dobry pomysł - tanie a dobre rozwiązanie. Do tego jakieś białkowe dodatki i byłoby super.
Cegriiz - Nie Lut 10, 2013 15:04

anyk1, lepiej kupić Labofeed. Tamte karmy spod linków mnie nie przekonują, a jeśli miałaby być to karma tania, to granulat najlepszy. Szczególnie że skład jest zbilansowany :)
Niamey - Nie Lut 10, 2013 15:07

Off-Topic:
moje dziewczyny zabijają się o Labofeed ;)

Pyl - Nie Lut 10, 2013 15:16

Tylko jedna uwaga - patrząc na zdjęcia to są maluchy do odkarmienia, a nie dorosłe spaślaki, więc sugerowałam bym dziecięcego Labofeeda lub inne karmy z kategorii dziecięcych. Zero Classic tu akurat nie będzie pasująca, ma zdecydowanie za mało białka jak na maluchy (zakładam, że dodatki dodatkami, ale karma powinna być zbilansowana pod rozwój). Polecam ten temat.

Ze swojej strony proszę o numer konta i i info jaki to koniec Warszawy.

AngelsDream - Nie Lut 10, 2013 15:20

Pyl, już poleciłam LabofeedH.

:)

anyk1 - Nie Lut 10, 2013 15:26

Ja myślałam o labofeed H a nie B, bo tak poleciła Angel Dream
Devona - Nie Lut 10, 2013 15:28

A propos ściółek - jeśli szczury są w Warszawie, to polecam te trociny z Animalii: http://animalia.pl/produk...ociny-500l.html. W zooplusie też je mają, ale przeważnie są droższe. To jest ogromne opakowanie, ja taką paczkę miałam przez jakieś 5-6 miesięcy przy stadzie samic i sporej kuwecie. To ta sama firma, co Chipsi, jakość jest porównywalna, tylko na obrazku jest koń ;) .
Pyl - Nie Lut 10, 2013 15:28

OK, to się już nie martwię ;)

/Edit
Kasa już powinna być u Was na koncie - puściłam z tego samego banku.

anyk1 - Nie Lut 10, 2013 15:55

Pilnie poszukujemy osoby z Warszawy które mogą przyjąć na Dt 2 klatki ze szczurami jedna to są dorosłe samice 5 szt z czego jedna jedzie w weekend do domu stałego. druga klatka z chłopakami - jest 14 z czego 7 ma już znalezione miejsca. Osoba u której przebywają szczury zaczyna zmieniać zdanie. Boimy się, że przestanie współpracować. Asia dostała w tej chwili telefon i owa osoba próbuje się wykręcić od oddania dorosłych samic

__________________

sprawdzone otrzymane.

Martini - Nie Lut 10, 2013 16:11

Mogę do weekendu wziąć samiczki, jeśli dostanę publiczną deklarację, że w weekend zostaną ode mnie zabrane. Rozumiem, że dzisiaj sytuacja jest awaryjna, więc mogę pomóc, ale mam za dużo klatek, żeby się dodatkowo obciążać na dłuższy czas. Do niedzieli i ani dnia dłużej.
Nie mogę zaoferować transportu. Mieszkam na Żoliborzu.

Karmię, daję ściółkę itd.

anyk1 - Nie Lut 10, 2013 16:21

Martini jak tylko Asia się pojawi skontaktuje was ze sobą. Wyślij mi na pv swój numer.
Sacia - Nie Lut 10, 2013 23:09

Hej ! Tutaj Asia która rozgrzebała cały ten syf.
Jutro jadę do szczurów, pilny dom jest dlatego potrzebny, bo dziewczyna ,do której zwierzaki należą często zmienia zdanie, jesli wynegocjuję ,żeby oddała mi wszystkie swoje samice i maluchy po prostu będę musiała je zabrać, a ja u siebie w pokoju mam psa , kota i 9 szczurów i po prostu ciezko bedzie mi to upchnąć- już nie mówiąc o tym ,że mama mnie po prostu udusi jak sprowadzę jej do domu 21 kolejnych szczurów.

Cegriiz - Nie Lut 10, 2013 23:43

Sacia, czyli ogólnie ile jest tych szczurów razem ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group