To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Szczecin] Oddam 2 szczurki, samiczki!

Anonymous - Śro Sty 23, 2013 12:34

Ja obrażam?? Chyba nie wiecie w ogóle jak wygląda obrażanie. Ja się zachowuje jak najbardziej poprawnie i tak jak mnie prowokujecie tak reaguje. I niech mi tu moderator głupot nie pisze, że to ja wszczynam kłótnie, bo to nie ja zaczęłam. Niech spojrzy na pierwsze posty kto zaczął. Nie przeklinam i nikogo nie wyzywam a wy się czepiacie. Co najmniej śmieszne!!! każdy by się tak zachował i zareagował jak by takie rzeczy czytał. A teraz to już można usunąć ten temat o adopcji bo już nikt nie zaadoptuje szczurów, po przeczytaniu waszych wymysłów. P.S i zanim oddam ogony chciałam je połączyć ale chyba i tak nic z tego nie wyjdzie bo Niunia jest za bardzo przyzwyczajona do samotności od małego więc nie wiem czy kiedykolwiek oswoi się będąc innym szczurem w klatce. Jak na razie śpią w osobnych kątach :?
Cegriiz - Śro Sty 23, 2013 12:41

Cytat:
Ty chyba ślepa jakaś jesteś. Wyraźnie napisałam jaki jej powód oddania. Co ty pieprzysz że mi się znudziły.

To jest post w którym zaczęłaś obrażać ludzi bez powodu, a również w nim przeklinasz.

Devona - Śro Sty 23, 2013 12:56

Bardzo proszę o zaprzestanie już dyskusji nie na temat. Nikusia otrzymała kolejne ostrzeżenie, co wiąże się z brakiem możliwości pisania postów na forum oraz w shoutboxie. Ogłoszenie jednak zostaje, być może ktoś zechce się skontaktować przez pw w sprawie adopcji.
tweety - Śro Sty 23, 2013 17:38
Temat postu: Szkoda słow
A mnie nie interesuję wasze durne ostrzeżenia możecie mnie nawet z forum wyrzucić!!! Ona jest astmatyczką i osobą która kocha swoje szczury. Sama mam to wiem jak to jest. nIe oddaje ich z własnego widzi mi się i nawet tak nie powinniście mówić! Dziewczyna nie zna się na tym czy mocz uczula czy nie. Nie wystarczy napisać grzecznie?! Tylko zaraz spekulacje każdego typu i naskakiwanie z każdej strony. Radzę wszystkim o zastanowienie się nad sobą. Zdenerwowało mnie to ponieważ NIKUSIA jest moją koleżanką i tak się składa że ją znam i wiem że z bólem serca wystawiła te ogłoszenie. Nie wiedziała że łyse szczurki także mogą uczulać. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to ja wezmę wszystkie jej szczury chociażby na DT żeby jej pomóc. Więcej nie będę się wywnętrzać. Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.



Ps. Nikusia ie przejmuj się :glaszcze: ne warto. Jak co wiesz gdzie mnie szukać

Devona - Śro Sty 23, 2013 17:51

Tweety, prosiłam o zaprzestanie dyskusji, Twój wpis jest nie na temat, a poza tym ma prowokacyjny charakter. To nie jest wątek nt. stanu zdrowotnego użytkowniczki Nikusia. Następnym razem zostaniesz ukarana ostrzeżeniem. Nikusia dostała ostrzeżenie za brak kultury osobistej, moderacja jej nie zarzuca kłamstwa.
tweety - Śro Sty 23, 2013 18:46
Temat postu: Re: ...
Dobrze rozumiem ... Ale nie rozumiem ludzi którzy tak bezmyślnie piszą zamiast się najpierw zapytać. No ale nic. Byle małe znalazły dom
19hajer20 - Pią Sty 25, 2013 14:04

Off-Topic:
:szok: oj tweety ty już lepiej żadnych szczurów nie bierz... przypadkiem znowu źle połączysz, i szczur będzie agresywny aż w końcu po kilku dniach zamieścisz na terrarium ogłoszenie o wielkim nażartym szczurze za 10 zł na karmę tak jak było z Secundusem od cypiski... :anger:

nie wytrzymałam przepraszam :roll:

tweety - Pią Sty 25, 2013 16:55
Temat postu: Re: ...
No i co ? Ja bronie koleżanki. I nie mam zamiaru wdawać się w bezsensowną rozmowę z Tobą
FaerielDeVille - Pią Sty 25, 2013 17:04

Cicho, dzieci, bo po moderatorów pójdę. :twisted:
Layla - Pią Sty 25, 2013 18:10

tweety, to nie sala sądowa, żeby trzeba było adwokatów. Dziś przeniosę zbędne posty, a jeśli dalej będą się pojawiały, polecą ostrzeżenia.
Kluska - Pon Mar 04, 2013 09:08

Aktualne?
Karena - Śro Mar 06, 2013 09:50

Kluska napisał/a:
Aktualne?

Dostałam info, że tak.

Karena - Pią Kwi 12, 2013 09:12

Aktualne?
Karena - Wto Kwi 16, 2013 18:02

Nieaktualne. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group